Olecko i okolice pływają. Zawody nr 5. Wyniki

Oceń

Kolejne piąte już zawody z cyklu Warmia i Mazury pływają za nami. Poniżej publikujemy wyniki

Komunikat MOSiR Olecko:

 

Cykl Warmia i Mazury pływają – Olecko i okolice pływają. Zawody V – 11.02.2017 Pływalnia LEGA w Olecku. Organizator: MOSiR Olecko

 

Patronat regionalny – Marszałek Województwa Warmińsko-Mazurskiego

Gustaw Marek Brzezin

Patronat lokalny – Burmistrz Olecka – Wacław Olszewski

 

Kategoria Panie 1-6 lat dystans 15 m

1    Liliana Wasilewska    00:43:98

 

Kategoria Panowie 1-6 lat dystans 15 m

1    Janusz Niedziejko-Ziółkowski   00:21:78

 

Kategoria Panie 7-9  lat dystans 25 m

1    Amelia Gajewska                00:20:07

2    Julia Chorąży                00:22:48

3    Nina Szyłkiewicz                00:23:27

4    Nina Radomska                00:23:76

5    Malwina Muszyńska           00:25:14

6    Nikola Wiktoria Drobiszewska        00:25:18

7    Alicja Romanowska                00:26:07

8    Martyna Kaszkiel                00:26:09

9    Maja Wasilewska                00:29:83

10    Oliwia Kowalewska                00:33:60

11    Karolina Niedziejko            00:34:61

12    Wiktoria Niedziejko                00:37:52

 

Kategoria Panowie  7-9  lat dystans 25 m

1    Igor Szejnoga                00:20:22

2    Piotr Witkowski                00:21:67

3    Dominik Tylman                00:30:44

4    Filip Żurawlew                00:32:03

5    Emanuel Gajda                00:38:06

6    Filip Kopeć                00:40:24

7    Michał Adamczewski            00:42:35

8    Franciszek Jankowski            00:48:52

9    Mateusz Gaworski            00:59:76

10    Łukasz Kosakowski            01:10:05

 

Kategoria Panie  10-12  lat dystans 25 m

1    Aleksandra Chmielewska        00:16:34

2    Anna Kramkowska                00:17:54

3    Ada Adamska                00:18:84

4    Marta Chołod                00:19:57

5    Aleksandra Molas                00:20:30

6    Dominika Kosakowska            00:21:55

7    Malwina Parchimowicz            00:22:28

8    Justyna Racis                00:22:44

9    Karolina Ciszewska                00:23:31

10    Natalia Kopeć                00:24:00

11    Magdalena Jurewicz                00:25:15

12    Zuzia Sędzicka                00:26:25

13    Emilia Szczech                00:29:22

14    Wiktoria Jankowska                00:33:19

 

Kategoria Panowie  10-12  lat dystans 25 m

1    Antoni Witkowski    00:15:36

2    Hubert Modzelewski    00:16:33

3    Igor Wieloch    00:18:16

4    Kamil Gryko    00:19:20

5    Rafał Życzkowski    00:19:65

6    Maksymilian Gałkowski    00:20:16

7    Janusz Krajewski    00:20:33

8    Bartosz Czerwiński    00:20:42

9    Michał Stankiewicz    00:20:95

10    Michał Matyjewicz    00:21:74

11    Kacper Truchel    00:22:83

12    Dominik Backiel    00:23:09

13    Patryk Stelmachowski    00:24:09

14    Cyprian Jórczyk    00:24:50

15    Bartosz Gierak    00:26:54

16    Szymon Rutkowski    00:26:62

17    Michał Tyczkowski    00:26:90

18    Kacper Wasilewski    00:27:44

19    IGOR DĄBROWSKI    00:27:68

20    Patryk Sawicki    00:28:47

21    Kacper Tylman    00:29:99

22    Mateusz Żukowski    00:31:62

 

Kategoria Panie  13-14  lat dystans 50 m

1    Natalia Hatalska    00:31:68

2    Rebeka Kasprzak    00:33:37

3    Ewa Łapucka    00:37:25

4    Iza Kalinowska    00:40:56

5    Karolina Kopycka    00:44:75

6    Daria Machnacz    00:44:89

7    Zuzanna Kieczeń    00:52:49

 

Kategoria Panowie  13-14  lat dystans 50 m

1    Dawid Mitin    00:31:12

2    Filip Szmyt    00:33:93

3    Tomasz Kaszkiel    00:35:94

 

Kategoria Panie  15-16  lat dystans 50 m

1    Aleksandra Kaszkiel    00:31:57

 

Kategoria Panowie  15-16  lat dystans 50 m

1    Paweł Masalski    00:27:36

2    Błażej Gałkowski    00:27:52

3    Rafał Jobczyński    00:41:77

 

Kategoria Panie  17-19  lat dystans 50 m

1    Anna Omilian    00:38:53

 

Kategoria Panowie  17-19  lat dystans 50 m

1    Marcin Nawrocki    00:41:27

 

Kategoria Panowie 30-39  lat dystans 50 m

1    Tomasz Wieloch    00:42:91

 

Kategoria Panie  40-49  lat dystans 50 m

1    Joanna Kaszkiel    00:54:59

 

Kategoria Panowie 40-49  lat dystans 50 m

1    Arkadiusz Kopeć    00:54:11

 

Kategoria Panowie  60+  lat dystans 50 m

1    Ryszard Zabolewicz    00:41:99

 

W zawodach wzięło udział 80 zawodników i zawodniczek.

Może ci się spodobać również Więcej od autora

Komentarze