„Bogaty” program Narodowego Dnia Sportu w sportowej stolicy Mazur

Oceń

O Narodowym Dniu Sportu pisaliśmy już wcześniej TUTAJ. Z informacji przesłanej na adres redakcji wynika, że Olecko w tym roku jest miastem partnerskim akcji. Spodziewaliśmy się więc, że w „sportowej stolicy Mazur” czekają nas nie lada atrakcje.

Dziś poznaliśmy niezwykle „bogaty” program oleckich obchodów, który z pewnością zwróci uwagę wszystkich, „którzy sport kochają”  Cóż, czy tylko my mamy delikatnie mówiąc ambiwalentne odczucia czytając komunikat o oleckich obchodach Narodowego Dnia Sportu?

Narodowy Dzień Sportu – w tym roku przypadający na 7 października – to wyjątkowy dzień, w którym chcemy zwrócić uwagę wszystkich, którzy kochają sport. 
Tego dnia w kilkuset najważniejszych placówkach sportowych w Polsce organizowanych jest szereg działań promujących aktywność fizyczną.
Na naszym terenie tego dnia odbędą się dwa wydarzenia:
• cykl zawodów pływackich Warmia i Mazury Pływają – eliminacje I
• mecz piłki nożnej Międzyszkolnego Ludowego Klubu Sportowego Czarni Olecko.
Więcej informacji o wydarzeniach znaleźć można pod poniższymi linkami:
http://www.mosir.olecko.pl
http://narodowydziensportu.pl/v-edycja-7-x-2017/wydarzenia-2017/olecko/
 
Narodowy Dzień Sportu (NDS) jest ogólnopolskim wydarzeniem prospołecznym organizowanym przez Fundację Zwalcz Nudę wspólnie z partnerami – instytucjami propagującymi sport. Celem nadrzędnym projektu jest popularyzacja powszechnego sportu amatorskiego.
Projekt jest współfinansowany ze środków Ministerstwa Sportu.
Komentarze
Więcej w Czarni Olecko, MOSiR Olecko, Narodowy Dzień Sportu, Olecko, piłka nożna, pływanie, Rekreacja, sport
Nowy Paczkomat w Olecku

Firma InPost otworzyła w Olecku nowy Paczkomat. Maszyna mieści na Alejach Lipowych i jest trzecim tego typu punktem otwartym w...


Zamknij