Cenzura na iOlecko?

Oceń

Usunęliśmy kilka komentarzy. W jednym z nich pojawiło się słowo, które uznaliśmy za wulgaryzm. Nie żebyśmy uważali, że pewnych słów się nie używa, ale jak mówi klasyk przeklinać też trzeba umieć z klasą. I bywa, że słowa te wzmacniają wypowiedź, nadają dodatkowy sens. Ale jeżeli słowo funkcjonuje w formie epitetu i nic nie wnosi merytorycznie do dyskusji, to staje się niepotrzebnym wulgaryzmem, który w dodatku kiepsko świadczy o autorze. I będziemy takie wpisy konsekwentnie usuwać. 

 

Usunęliśmy też kilka komentarzy, które stanowią element prywatnej krucjaty, którą autorzy tych wpisów toczą wobec wybranych osób. Niestety owa krucjata staje się nagminna, coraz mniej merytoryczna i pojawia się niemal przy okazji każdego ważniejszego tematu. Przyznajemy, że dla nas ma ona znamiona obsesji. Nie interesuje nas też, kto jest adresatem tych ataków. Portal iOlecko nie jest miejscem, w którym można prowadzić prywatne wojny. Z kimkolwiek. Prosimy więc o nie zamieszczanie tego typu wpisów. 

 

Nie znaczy to, że nie możecie publikować prywatnych opinii i sądów. Pod jednym warunkiem – niech będą merytoryczne, uzasadnione i niech nie obrażają drugiej strony. Kimkolwiek by ta osoba nie była. Opinia typu „Józek jest głupi” średnio wygląda już na płocie, a co dopiero jako komentarz pod tekstem.

 

Poza tym bez zmian. Możecie się z nami nie zgadzać, polemizować, dyskutować (choć poza jednym tematem jakoś niemrawo wam to idzie, pomimo istnienia forum). Możecie nas nie lubić. Możecie publikować swoje komentarze czy opinie w Hyde Parku. Publikujemy każdy tekst, o ile… patrz wyżej.

Komentarze
Więcej w iOlecko, komentarze
Otrzymuj powiadomienia od iOlecko – bądź na bieżąco z informacjami z Olecka i okolic!

Podobno kto nie idzie do przodu, ten się cofa, więc cały czas rozwijamy iOlecko.com. Wprowadziliśmy nową funkcjonalność - od dzisiaj...


Zamknij