W tym roku ferie w ośrodku kultury będą…cyrkowe. Do udziału w skocznych i kolorowych zajęciach zapraszamy wszystkie maluchy i nie tylko. Nauczymy was cyrkowych układów tanecznych i techniki chodzenia na szczudłach. Będzie mogli wcielić się w rolę klauna i innych postaci cyrkowych, a także wykonać rekwizyty cyrkowe. Tajniki wiedzy na temat klaunów poznacie podczas zajęć prowadzonych przez Teatr Clowna Feliksa.
Oprócz tego czekają was bajkowe seanse w kinie “Mazur”, Turniej Gier Planszowych “Dzielnica Jokera” i koncert Doroty Osińskiej – laureatki programu The Voice of Poland. Zapoznajcie się ze szczegółowym programem ferii.
27 stycznia 2014 r. (poniedziałek)
10.00 – “Król Lew” 3D, bajka, sala kina (bilet: 5 zł)?
10.00-11.00 – zajęcia plastyczne, grupa klas IV-VI – pracownia plastyczna?
10.00-10.45 – zajęcia taneczne, grupa klas I-III – sala baletowa
11.00-12.00 – zajęcia plastyczne, grupa klas I-III – pracownia plastyczna?
11.00-11.45 – zajęcia taneczne, grupa klas IV-VI i gimnazjum – sala baletowa
12:00 – “Pinokio” 2D, bajka, sala kina (10 zł)
12.00-13.00 – zajęcia teatralne, grupa klas I-III – sala AGT
13.00-14.00 – zajęcia teatralne, grupa klas IV-VI i gimnazjum – sala AGT????
13.00-16.00 – zajęcia muzyczne – pracownia muzyczna?
16.00-18.00 – zajęcia kuglarskie, grupa klas IV-VI i gimnazjum – sala AGT??
28 stycznia 2014 r. (wtorek)
10.00-11.00 – zajęcia plastyczne, grupa klas IV-VI – pracownia plastyczna?
10.00-10.45 – zajęcia taneczne, grupa klas I-III – sala baletowa
11.00-12.00 – zajęcia plastyczne, grupa klas I-III – pracownia plastyczna?
11.00-11.45 – zajęcia taneczne, grupa klas IV-VI i gimnazjum – sala baletowa
12.00-13.00 – zajęcia teatralne, grupa klas I-III – sala AGT
13.00-14.00 – zajęcia teatralne, grupa klas IV-VI i gimnazjum – sala AGT????
13.00-16.00 – zajęcia muzyczne – pracownia muzyczna?
16.00-18.00 – zajęcia kuglarskie, grupa klas IV-VI i gimnazjum – sala AGT??
29 stycznia 2014 r. (środa)
10:00 – “Królowa Śniegu” 2D, bajka, sala kina (bilet: 10 zł)
10.00-11.00 – zajęcia plastyczne, grupa klas IV-VI – pracownia plastyczna?
10.00-10.45 – zajęcia taneczne, grupa klas I-III – sala baletowa
11.00-12.00 – zajęcia plastyczne, grupa klas I-III – pracownia plastyczna?
11.00-11.45 – zajęcia taneczne, grupa klas IV-VI i gimnazjum – sala baletowa
12.00-13.00 – zajęcia teatralne, grupa klas I-III – sala AGT??
13.00-14.00 – zajęcia teatralne, grupa klas IV-VI i gimnazjum – sala AGT
13.00-16.00 – zajęcia muzyczne – pracownia muzyczna?
16.00-18.00 – zajęcia kuglarskie, grupa klas IV-VI i gimnazjum – sala AGT??
30 stycznia 2014 r. (czwartek)
10.00 – “Merida Waleczna” 2D, bajka, sala kina (bilet: 5 zł)?
10.00-11.00 – zajęcia plastyczne, grupa klas IV-VI – pracownia plastyczna?
10.00-10.45 – zajęcia taneczne, grupa klas I-III – sala baletowa
11.00-12.00 – zajęcia plastyczne, grupa klas I-III – pracownia plastyczna?
11.00-11.45 – zajęcia taneczne, grupa klas IV-VI i gimnazjum – sala baletowa
12:00 – “Największy z cudów” 2D, bajka, sala kina (bilet: 10 zł)
12.00-13.00 – zajęcia teatralne, grupa klas I-III – sala AGT??
13.00-14.00 – zajęcia teatralne, grupa klas IV-VI i gimnazjum – sala AGT
13.00-16.00 – zajęcia muzyczne – pracownia muzyczna?
16.00-18.00 – zajęcia kuglarskie, grupa klas IV-VI i gimnazjum – sala AGT??
31 stycznia 2014 r. (piątek)
10.00-11.00 – zajęcia plastyczne, grupa klas IV-VI – pracownia plastyczna?
10.00-10.45 – zajęcia taneczne, grupa klas I-III – sala baletowa
11.00-12.00 – zajęcia plastyczne, grupa klas I-III – pracownia plastyczna?
11.00-11.45 – zajęcia taneczne, grupa klas IV-VI i gimnazjum – sala baletowa
12.00-13.00 – zajęcia teatralne, grupa klas I-III – sala AGT??
13.00-14.00 – zajęcia teatralne, grupa klas IV-VI i gimnazjum – sala AGT
13.00-16.00 – zajęcia muzyczne – pracownia muzyczna?
16.00-18.00 – zajęcia kuglarskie, grupa klas IV-VI i gimnazjum – sala AGT??
1 lutego 2014 r. (sobota)
17:00 – koncert Doroty Osińskiej – laureatki programu The Voice of Poland. Bilet: 25 zł w przedsprzedaży, 35 zł w dniu koncertu. Sprzedaż biletów od 27.01.2014 r.
3 lutego 2014 r. (poniedziałek)
10.00 – “Piękna i Bestia” 3D, bajka, sala kina (bilet: 5 zł, jednorazowa opłata za okulary 3D: 4 zł)?
10.00-11.00 – zajęcia plastyczne, grupa klas IV-VI – pracownia plastyczna?
10.00-10.45 – zajęcia taneczne, grupa klas I-III – sala baletowa
11.00-12.00 – zajęcia plastyczne, grupa klas I-III – pracownia plastyczna?
11.00-11.45 – zajęcia taneczne, grupa klas IV-VI i gimnazjum – sala baletowa
12:00 – Teatr Clowna Feliksa, sala kina(cena: 5 zł)?
12.00-13.00 – zajęcia teatralne, grupa klas I-III – sala AGT?
13.00-14.00 – zajęcia teatralne, grupa klas IV-VI i gimnazjum – sala AGT???
13.00-16.00 – zajęcia muzyczne – pracownia muzyczna?
16.00-18.00 – zajęcia kuglarskie, grupa klas IV-VI i gimnazjum – sala AGT??
4 lutego 2014 r. (wtorek)
10.00-11.00 – zajęcia plastyczne, grupa klas IV-VI – pracownia plastyczna?
10.00-10.45 – zajęcia taneczne, grupa klas I-III – sala baletowa
11.00-12.00 – zajęcia plastyczne, grupa klas I-III – pracownia plastyczna?
11.00-11.45 – zajęcia taneczne, grupa klas IV-VI i gimnazjum – sala baletowa
12:00 – warsztaty z Clownem Feliksem
12.00-13.00 – zajęcia teatralne, grupa klas I-III – sala AGT??
13.00-14.00 – zajęcia teatralne, grupa klas IV-VI i gimnazjum – sala AGT
13.00-16.00 – zajęcia muzyczne – pracownia muzyczna?
16.00-18.00 – zajęcia kuglarskie, grupa klas IV-VI i gimnazjum – sala AGT??
5 lutego 2014 r. (środa)?
10.00-11.00 – zajęcia plastyczne, grupa klas IV-VI – pracownia plastyczna?
10.00-10.45 – zajęcia taneczne, grupa klas I-III – sala baletowa
13.00-14.00 – zajęcia teatralne, grupa klas IV-VI i gimnazjum – sala AGT??
11.00-12.00 – zajęcia plastyczne, grupa klas I-III – pracownia plastyczna?
11.00-11.45 – zajęcia taneczne, grupa klas IV-VI i gimnazjum – sala baletowa
12:00 – warsztaty z Clownem Feliksem, kino
12.00-13.00 – zajęcia teatralne, grupa klas I-III – sala AGT??
13.00-16.00 – zajęcia muzyczne – pracownia muzyczna?
16.00-18.00 – zajęcia kuglarskie, grupa klas IV-VI i gimnazjum – sala AGT??
???
6 lutego 2014 r. (czwartek)
10.00 – “Dzwoneczek i sekret magicznych skrzydeł” 2D, bajka, sala kina (bilet: 5 zł)?
10.00-11.00 – zajęcia plastyczne, grupa klas IV-VI – pracownia plastyczna?
10.00-10.45 – zajęcia taneczne, grupa klas I-III – sala baletowa
11.00-12.00 – zajęcia plastyczne, grupa klas I-III – pracownia plastyczna?
11.00-11.45 – zajęcia taneczne, grupa klas IV-VI i gimnazjum – sala baletowa
12:00 – warsztaty z Clownem Feliksem, kino
12.00-13.00 – zajęcia teatralne, grupa klas I-III – sala AGT??
13.00-14.00 – zajęcia teatralne, grupa klas IV-VI i gimnazjum – sala AGT
13.00-16.00 – zajęcia muzyczne – pracownia muzyczna?
16.00-18.00 – zajęcia kuglarskie, grupa klas IV-VI i gimnazjum – sala AGT??
7 lutego 2014 r. (piątek)
12:00 – Wielki Finał- zakończenie ferii zimowych, wręczenie nagród, występy uczestników, pokaz Clowna Feliksa – sala kina, wstęp bezpłatny
17:00 – “Dzielnica Jokera” – Turniej Gier Planszowych organizowany przez Wolontariat Kultury WspaK (wstęp bezpłatny, sala AGT)