„Edkar”, Warmia i Mazury Pływają, zapowiedzi imprez sportowych

Oceń

Komunikaty MOSiR w Olecku:

 

II TURNIEJ Z CYKLU „EDKAR” GRAND PRIX OLECKA 2016/2017 W TENISIE STOŁOWYM

Termin i miejsce: 14.01.2017r. hala Lega w Olecku. Organizator: MOSiR Olecko i MLKS Czarni Olecko. Sędzia główny: Marzena Jasińska

WYNIKI:

Kategoria I – niepełnosprawni:

 

Kobiety:

  1. Anna Zielińska (WTZ Olecko) 9 pkt.

Mężczyźni:

  1. Marek Rzepliński (Start Białystok) 9 pkt.
  2. Mariusz Kaniak (Start Białystok) 7 pkt.
  3. Krzysztof Trochim (Start Białystok) 6 pkt.
  4. Daniel Gajewski (Olecko) 5 pkt.

5-6. Damian Białanowski (Olecko) 4 pkt.

Patryk Piwek (Olecko) 4 pkt.

  1. Gabriel Mróz (Olecko) 3 pkt.

 

Kategoria II – rocznik 2006 i młodsi:

Dziewczęta:

  1. Natalia Słuchocka (UKS Remik Stary Folwark) 9 pkt.
  2. Julia Jankowska (SP 2 Gołdap) 7 pkt.
  3. Aleksandra Adamczewska (UKS Remik Stary Folwark) 6 pkt.
  4. Joanna Skakuj (SP 4 Kętrzyn) 5 pkt.

5-6. Joanna Ducka (SP 4 Kętrzyn) 4 pkt.

Milena Donat (SP 4 Kętrzyn) 4 pkt.

7-8. Justyna Ćwik (Boćwinka) 3 pkt.

Zuzanna Milewska (UKS Remik Stary Folwark) 3 pkt.

Chłopcy:

  1. Dawid Chilicki (Gołdap) 9 pkt.
  2. Mateusz Marcinkiewicz (SP 2 Gołdap) 7 pkt.
  3. Jan Krutul (MUKS Płaska) 6 pkt.
  4. Stanisław Krutul (MUKS Płaska) 5 pkt.

5-6. Paweł Brezgieł (UKS Remik Stary Folwark) 4 pkt.

Karol Szeszko (UKS Białobrzegi) 4 pkt.

     

Kategoria III – rocznik 2004 i młodsi:

Dziewczęta:

  1. Natalia Słuchocka (UKS Remik Stary Folwark) 9 pkt.
  2. Aleksandra Adamczewska (UKS Remik Stary Folwark) 7 pkt.
  3. Oliwia Bagińska (UKS Jantar Gołdap) 6 pkt.
  4. Joanna Skakuj (SP 4 Kętrzyn) 5 pkt.

5-6. Joanna Ducka (SP 4 Kętrzyn) 4 pkt.

Ewelina Nowel (UKS Remik Stary Folwark) 4 pkt.

  1. Milena Donat (SP 4 Kętrzyn) 3 pkt.

Chłopcy:

  1. Maciej Bronakowski (UKS Białobrzegi) 9 pkt.
  2. Kacper Malinowski (Pisanica) 7 pkt.
  3. Dominik Święcki (UKS Jantar Gołdap) 6 pkt.
  4. Aleksander Żukowski (Pisanica) 5 pkt.

5-6. Krzysztof Nowel (UKS Remik Stary Folwark) 4 pkt.

Jan Krutul (MUKS Płaska) 4 pkt.

  1. Stanisław Krutul (MUKS Płaska) 3 pkt.

Kategoria IV – rocznik 2001 i młodsi:

Dziewczęta:

  1. Joanna Łuszczyńska (MLKS Czarni Olecko) 9 pkt.
  2. Milena Terlecka (UKS Remik Stary Folwark) 7 pkt.
  3. Dominika Miezianko (MLKS Czarni Olecko) 6 pkt.

Chłopcy:

  1. Marcel Rutkowski (Pisanica) 9 pkt.
  2. Piotr Aksinowicz (Słobódka) 7 pkt.
  3. Damian Wesołowski (UKS Jantar Gołdap) 6 pkt.
  4. Damian Fiedorowicz (MLKS Czarni Olecko) 5 pkt.
  5. Aleksander Krajewski (MLKS Czarni Olecko) 4 pkt.


Kategoria V – rocznik 1997 i młodsi:

Dziewczęta:

  1. Joanna Łuszczyńska (MLKS Czarni Olecko) 9 pkt.
  2. Dominika Miezianko (MLKS Czarni Olecko) 7 pkt.
  3. Alicja Kulinek (Węgorzewo) 6 pkt.

Chłopcy:

  1. Jakub Barszczewski (Słobódka) 9 pkt.
  2. Kacper Misiun (UKS Jantar Gołdap) 7 pkt.
  3. Damian Domalewski (Słobódka) 6 pkt.
  4. Piotr Aksinowicz (Słobódka) 5 pkt.

5-6. Jakub Poświatowski (UKS Remik Stary Folwark) 4 pkt.

Maciej Bronakowski (UKS Białobrzegi) 4 pkt.

7-8. Aleksander Żukowski (Pisanica) 3 pkt.

Łukasz Bartnicki (MLKS Czarni Olecko) 3 pkt.

9-13. Damian Fiedorowicz (MLKS Czarni Olecko) 2 pkt.

Sebastian Kozakiewicz (Węgorzewo) 2 pkt.

Hubert Ostrowski (UKS Remik Stary Folwark) 2 pkt.

Szymon Toczyłowski (UKS Białobrzegi) 2 pkt.

Aleksander Krajewski (MLKS Czarni Olecko) 2 pkt.

 

Kategoria VI – OPEN kobiet:

  1. Marzena Jasińska (MLKS Czarni Olecko) 9 pkt.
  2. Dorota Podgórna-Ćwik (Boćwinka) 7 pkt.

Kategoria VI – OPEN mężczyzn:

  1. Marek Krymski (Grajewo) 9 pkt.
  2. Robert Karniej (MLKS Czarni Olecko) 7 pkt.
  3. Marcin Chlebus (MLKS Czarni Olecko) 6 pkt.
  4. Roman Polewczak (Giżycko) 5 pkt.

5-6. Zdzisław Śwircz (Giżycko) 4 pkt.

Michał Bronakowski (UKS Białobrzegi) 4 pkt.

7-8. Mateusz Marczykowski (Grajewo) 3 pkt.

Tyberiusz Królewicz (Grajewo) 3 pkt.

9-12. Wojciech Omilian (MLKS Czarni Olecko) 2 pkt.

Łukasz Kozyra (Suwałki) 2 pkt.

Karol Szymański (Bakałarzewo) 2 pkt.

Jakub Barszczewski (Słobódka) 2 pkt.

13-17. Bogdan Zieliński (Suwałki) 1 pkt.

Rafał Waszkiewicz (Suwałki) 1 pkt.

Damian Domalewski (Słobódka) 1 pkt.

Adrian Krasiński (Grajewo) 1 pkt.

Igor Legenzow 1 pkt.


Kategoria VI – 50+ mężczyzn:

  1. Marek Różycki (Gołdap) 9 pkt.
  2. Zdzisław Śwircz (Giżycko) 7 pkt.
  3. Andrzej Karniej (MLKS Czarni Olecko) 6 pkt.
  4. Henryk Szeszko (UKS Białobrzegi) 5 pkt.
  5. Jarosław Dobrzyński (UKS Białobrzegi) 4 pkt.


Kategoria VI – 60+ mężczyzn:

  1. Janusz Jurczyk (Giżycko) 9 pkt.
  2. Henryk Szeszko (UKS Białobrzegi) 7 pkt.
  3. Bogusław Szczepanik (Giżycko) 6 pkt.
  4. Adam Trochim (Olecko) 5 pkt.

5-6. Józef Polakowski (Olecko) 4 pkt.

Zbysław Konopczyński (Lenarty) 4 pkt.

Trzech pierwszych zawodników w każdej kategorii otrzymało pamiątkowe dyplomy. Wszyscy otrzymali wejściówki na pływalnię. W zawodach uczestniczyło 90 zawodników i zawodniczek.

 

CYKL WARMIA I MAZURY PŁYWAJĄ – OLECKO I OKOLICE PŁYWAJĄ 


Zawody IV – 14. 01 .2017r.  Pływalnia LEGA w Olecku

Organizator: MOSiR Olecko
Patronat regionalny – Marszałek Województwa Warmińsko-Mazurskiego – Gustaw Marek Brzezin
Patronat lokalny – Burmistrz Olecka – Wacław Olszewski

 

Kategoria Panie 1-6 lat dystans 15 m

1 Lliana Wasilewska 00:42:02

 

Kategoria Panowie 1-6 lat dystans 15 m

1 JANUSZ NIEDZIEJKO-ZIÓŁKOWSKI 00:21:47

   

Kategoria Panie 7-9  lat dystans 25 m

1 Amelia Gajewska 00:20:01

2 Nina Radomska 00:22:45

3 Julia Chorąży 00:22:95

4 Nina Szyłkiewicz 00:23:07

5 Nikola Wiktoria Drobiszewska 00:25:19

6 Lidia Panuszko 00:27:76

7 MALWINA MUSZYŃSKA 00:29:45

8 Maja Kowalewska 00:29:66

9 Maja Wasilewska 00:31:04

10 JULIA MASIANIS 00:31:54

11 Zosia Łapucka 00:31:80

12 MARTYNA KASZKIEL 00:35:00

13 Lena Czaplejewicz 00:36:72

14 KAROLINA NIEDZIEJKO 00:37:87

 

Kategoria Panowie  7-9  lat dystans 25 m

1 Igor Max Szejnoga 00:21:18

2 Piotr Witkowski 00:22:36

3 Hubert Jurewicz 00:23:52

4 Dominik Tylman 00:27:71

5 Filip Żurawlew 00:33:73

6 Filip Kopeć 00:35:00

7 Kuba Wieloch 00:41:16

8 Michał Adamczewski 00:42:95

9 Łukasz Kosakowski 00:55:45

Kategoria Panie  10-12  lat dystans 25 m

1 Anna Kramkowska 00:16:29

2 Ada Adamska 00:18:38

3 Marta Chołod        00:19:21

4 Dominika Kosakowska 00:21:18

5 Justyna Racis    00:23:95

6 Karolina Ciszewska 00:24:83

7 zuzia sędzicka 00:26:99

8 Emilia Szczech 00:28:49

9 Paula Ulińska    00:28:85

10 Natalia Kopeć    00:30:91

11 wiktoria jankowska  00:36:06

 

Kategoria Panowie  10-12  lat dystans 25 m

1 Hubert Modzelewski   00:16:12

2 Antoni Witkowski 00:18:25

3 Igor Wieloch 00:18:45

4 Maksymilian Gałkowski 00:18:91

5 Rafał Życzkowski 00:19:68

6 Janusz Krajewski 00:19:87

7 Adrian Malinowski 00:20:29

8 Michał Stankiewicz 00:21:26

9 MICHAŁ MATYJEWICZ 00:22:35

10 Kacper Wasilewski 00:22:87

11 Patryk Stelmachowski 00:24:23

12 Kacper Truchel 00:24:77

13 Cyprian Jórczyk 00:25:28

14 Szymon Rutkowski 00:26:25

15 Wiktor Radomski 00:28:08

16 Kacper Tylman 00:29:33

17 Mateusz Żukowski 00:29:51

18 Jakub Orchowski 00:31:87

 

Kategoria Panie  13-14  lat dystans 50 m

1 Rebeka Kasprzak 00:33:96

2 Maja Bagieńska 00:36:63

3 Ewa Łapucka           00:36:94

4 Daria Machnacz 00:40:42

5 Iza Kalinowska        00:41:64

6 Karolina Kopycka 00:44:09

7 Zuzanna Kieczeń 00:52:86

Kategoria Panowie  13-14  lat dystans 50 m

1 DAWID MITIN 00:30:97

2 filip szmyt 00:35:13

3 TOMASZ KASZKIEL 00:36:81

4 Eryk Czaplejewicz 00:41:60

Kategoria Panie  15-16  lat dystans 50 m

1 ALEKSANDRA KASZKIEL 00:31:17

 

Kategoria Panowie 15-16 lat dystans 50m

1 Błażej Gałkowski 00:27:88

2 Paweł Masalski 00:27:89

 

Kategoria Panie  17-19  lat dystans 50 m

1 Anna Omilian 00:37:71

 

Kategoria Panowie  17-19  lat dystans 50 m

1 Marcin Nawrocki 00:40:08

 

Kategoria Panowie 30-39  lat dystans 50 m

1 Ireneusz Malinowski 00:32:02

2 Tomasz Wieloch 00:42:53

 

Kategoria Panie  40-49  lat dystans 50 m

1 Joanna Kaszkiel 00:54:80

 

Kategoria Panowie 40-49  lat dystans 50 m

1 Arkadiusz Kopeć 00:52:05

Kategoria Panowie  50-59  lat dystans 50 m

1 Adam Łapucki 00:35:13

 

Kategoria Panowie  60+  lat dystans 50 m

1 Ryszard Zabolewicz 00:41:31

 

W zawodach wzięło udział 76 zawodników i zawodniczek.

 

ZAPOWIEDZI NADCHODZĄCYCH IMPREZ

Piłka nożna
Halowa Olecka Liga Amatorska – kolejka VII
Termin i miejsce: 21.01.2017r. (sobota)  godz. 19:30, Hala LEGA
Pływanie
Warmia i Mazury Pływają – eliminacje V
Termin i miejsce: 11.02.2017r. (sobota)  godz. 10:00, Pływalnia Lega
Piłka ręczna
Turniej Piłki Ręcznej Młodzików
z udziałem zaproszonych drużyn
Termin i miejsce: 28.01.2017r. (sobota)  godz. 14:30, Hala LEGA
Tenis Stołowy
„Edkar” Grand Prix Olecka w tenisie stołowym – runda III
Termin i miejsce: 26.02.2017r. (niedziela)  godz. 10:00, Hala Lega

Może ci się spodobać również Więcej od autora

Komentarze

Więcej w Edkar, MOSiR, Olecko, sport
Mazowsze gwiazdą XX Jubileuszowych Mazurskich Spotkań z Folklorem

Regionalny Ośrodek Kultury "Mazury Garbate" w Olecku zaprasza na XX Jubileuszowe Mazurskie Spotkania z Folklorem. 15 lipca 2017 roku o godz....


Zamknij