Festiwal Jednego Instrumentu w Olecku

Oceń

Festiwal Jednego Instrumentu to bardzo ciekawa, choć nadal mocno niedoceniana i trochę po macoszemu traktowana inicjatywa. Warto pamiętać, że pierwotnie Festiwal był jednym z elementów Przystanku Olecko. Od kilku lat funkcjonuje jako odrębne wydarzenie. W tym roku Festiwal Jednego Instrumentu obędzie się 29 lipca 2017 roku na „Skoczni”, a tematem przewodnim będzie harmonijka ustna. Początek koncertu o godz. 20.00. Wstęp wolny.

W sobotni wieczór na Plaży Miejskiej w Olecku zaprezentuje się energetyzujący duet na gitarę i harmonijkę, czyli Marek Tymkoff i Tomek Kamiński.

Obaj muzycy są dobrze znani na polskiej scenie bluesowej i blues-rockowej. Harmonijkarz Tomasz Kamiński to lider kilku zespołów. Grał też z Kasą Chorych czy z wirtuozami harmonijki z Polski i zagranicy. Marek Tymkoff to gitarzysta, wokalista, kompozytor i autor tekstów, który oprócz prowadzenia tria Electric Blues Band, jest znany ze współpracy z legendarnym wrocławskim zespołem Easy Rider.

 

Komentarze
Więcej w Festiwal Jednego Instrumentu, harmonijka, Koncert, kultura, Marek Tymkoff, muzyka, Olecko
A może Olecko jest nie tylko miastem sportu?

Dziś z okazji Międzynarodowego Dnia Teatru w Galerii Prawdziwej Sztuki im. Andrzeja Legusa w Regionalnym Ośrodku Kultury w Olecku odbędzie...


Zamknij