Halowe Mistrzostwa Powiatu Oleckiego SZS w lekkiej atletyce szkół podstawowych i gimnazjalnych

Oceń

Komunikaty MOSiR Olecko

 

XV Halowe Mistrzostwa Powiatu Oleckiego SZS w lekkiej atletyce szkół podstawowych


Termin i miejsce: 20.01.2016r., Hala Lega w Olecku.
Organizator: MOSiR Olecko.
Prowadzący: Andrzej Kamiński

Sędzia główny: Paweł Maksimowicz

Sędzia startowy: Robert Markowski


WYNIKI:


60 m dziewcząt:


Finał A:

1.Kinga Kuklińska (SP 3 Olecko)9,62wynik eliminacji:9,57

2.Dominika Stasiak (SP 4 Olecko)9,86-„-9,63
3.Julia Kulczyniec (SP 3 Olecko)10,01-„-9,70

4.Nadia Szyłkiewicz (SP 1 Olecko)10,10-„-9,72

Finał B:

5.Gabriela Trofimow (SP 4 Olecko)9,84-„-9,84

6.Zuzanna Kruszniewska (SP 1 Olecko)10,09-„-10,10

7.Karolina Dzierżyk (SP Gąski)10,11-„-10,38

8.Daria Kijewska (SP Sokółki)10,32-„-10,37

9.Magdalena Gawrych (SP Sokółki) -„-10,47

10.Ewa Słabińska (SP Wieliczki)-„-10,96

11.Julia Dzierżyk (SP Gąski)-„-10,97

12.Dominika Jabłońska (SP Wieliczki)-„-11,87


60 m chłopców:


Finał A:

1.Wojciech Kukliński (SP 3 Olecko)8,73wynik eliminacji:8,88

2. Franciszek Antkiewicz (SP 3 Olecko)9,08-„-9,16
3.Igor Borys (SP 1 Olecko)9,14-„-9,14

4.Kacper Wróblewski (SP 4 Olecko)9,28-„-9,28

Finał B:

5.Olaf Marcinkiewicz (SP 1 Olecko)9,52-„-9,54

6.Jan Ospital (SP Sokółki)9,93-„-9,76

7.Patryk Paczyński (SP Wieliczki)9,97-„-9,88

8.Mateusz Kosa (SP Sokółki)10,11-„-9,96


9.Kornel Onufrienko (SP 4 Olecko)-„-9,21

10.Kacper Przekop (SP Wieliczki)-„-10,00

11.Damian Dzierżyk (SP Gąski)-„-10,27

12.Kacper Kaczanowski (SP Gąski)-„-10,29


2 okrążenia dziewcząt:


1.Natalia Bogdanowicz (SP Sokółki)36,18

2.Aleksandra Chojnacka (SP 1 Olecko) 36,86
3.Kinga Kuklińska (SP 3 Olecko)37,92

4.Kamila Domel (SP 4 Olecko)39,67

5.Melania Reszuta (SP 3 Olecko)40,39

6.Gabriela Torebko (SP 4 Olecko)40,97

7.Milena Olfier (SP Wieliczki)42,71

8.Julia Szeraszewicz (SP Sokółki)42,87

9.Aleksandra Piotrowska (SP 1 Olecko)41,58

10.Marlena Miłowicka (SP Gąski)42,96

11.Martyna Iszkuło (SP Gąski)43,26

12.Natalia Baranowska (SP Wieliczki)44,98


2 okrążenia chłopców:


1.Jakub Miszkiel (SP 3 Olecko)35,81

2.Bartosz Kuprewicz (SP Wieliczki)37,38
3.Mateusz Brodowski (SP 1 Olecko)37,41

4.Jakub Gościewski (SP 4 Olecko)37,42

5.Krzysztof Bielawski (SP 3 Olecko)38,41

6.Kacper Stawicki (SP 4 Olecko)38,79

7.Kacper Gajda (SP 1 Olecko)39,28

8.Damian Dzierżyk (SP Gąski)39,68

9.Wojciech Truchel (SP Gąski)41,18

10.Mateusz Klaus (SP Sokółki)42,28

11.Kacper Protasiewicz (SP Wieliczki)42,49

12.Tomasz Danielewicz (SP Sokółki)44,82


5 okrążeń dziewcząt:


1.Maja Bagieńska (SP 1 Olecko) 1:56,88

2.Natalia Chołod (SP 1 Olecko)1:59,66
3.Gabriela Sokołowska (SP 4 Olecko)2:01,80

4.Edyta Olenkiewicz (SP Wieliczki)2:02,60

5.Martyna Gorlo (SP Wieliczki)2:03,11

6.Julia Żukowska (SP 4 Olecko)2:04,48

7.Pola Bagińska (SP 3 Olecko)2:04,51

8.Alicja Szarnecka (SP 3 Olecko)2:07,21

9.Weronika Retel (SP Sokółki)2:13,10

10.Julia Dzierżyk (SP Gąski)2:29,66

PKJulia Barszczewska1:56,96


5 okrążeń chłopców:


1.Kacper Kłoczko (SP 3 Olecko)1:38,66

2.Marek Nowakowski (SP 3 Olecko)1:47,63
3.Karol Baranowski (SP Wieliczki)1:49,20

4.Jan Maksimowicz (SP 4 Olecko)1:50,36

5.Aleksander Marchewka (SP 1 Olecko)1:54,10

6.Krzysztof Złotnik (SP 1 Olecko)1:54,44

7.Jakub Maciejewski (SP 4 Olecko)2:00,19

8.Kacper Komorowski (SP Wieliczki)2:00,70

9.Sebastian Jurewicz (SP Sokółki)2:24,29

10.Kacper Kamiński (SP Sokółki)2:28,56


rzut piłką 3kg dziewcząt:


1.Ewelina Miłowicka (SP 1 Olecko)8,00 m (II najlepsza próba-7,90 m)

2.Julia Kulczyniec (SP 3 Olecko)8,00 m (II najlepsza próba-6,80 m)
3.Weronika Rutkowska (SP 1 Olecko)7,70 m

4.Magdalena Chajewska (SP Wieliczki)7,20 m

5.Marlena Miłowicka (SP Gąski)7,10 m

6.Oliwia Karbasz (SP 3 Olecko)6,70 m

7.Weronika Karłowicz (SP Gąski)6,40 m

8.Dominika Bordzio (SP Sokółki)6,10 m

9.Pola Stadnicka (SP 4 Olecko)5,90 m

10.Dominika Stasiak (SP 4 Olecko)5,80 m

11.Klaudia Baranowska (SP Sokółki)4,50 m

PKKinga Wojnowska (SP 1 Olecko)5,40 m


rzut piłką 4kg chłopców:


1.Kacper Kłoczko (SP 3 Olecko)8,20 m (II najlepsza próba-8,10 m)

2.Bartosz Wargala (SP Sokółki)8,20 m (II najlepsza próba-7,50 m)
3.Wiktor Dąbrowski (SP 1 Olecko)7,20 m

4.Jakub Tylęda (SP 3 Olecko)6,60 m

5.Bartosz Kuprewicz (SP Wieliczki)6,30 m

6.Piotr Złotnik (SP 1 Olecko)6,20 m

7.Krzysztof Szusta (SP Gąski)5,60 m

8.Mateusz Klaus (SP Sokółki)5,20 m


skok w dal z miejsca dziewcząt:


1.Pola Bagińska (SP 3 Olecko)2,05 m

2.Karolina Jasińska (SP Gąski)2,02 m
3.Gabriela Torebko (SP 4 Olecko)2,01 m

4.Aleksandra Chojnacka (SP 1 Olecko)2,00 m

5.Gabriela Sokołowska (SP 4 Olecko)1,99 m

6.Natalia Bogdanowicz (SP Sokółki)1,94 m

7.Maja Bagieńska (SP 1 Olecko)1,83 m

8.Wiktoria Daniłowicz (SP 3 Olecko)1,69 m

9.Magdalena Gawrych (SP Sokółki)1,65 m

10.Joanna Kozłowska (SP Wieliczki)1,47 m


skok w dal z miejsca chłopców:


1.Bartosz Sokołowski (SP 4 Olecko)2,13 m

2.Jakub Miszkiel (SP 3 Olecko)2,02 m
3.Bartosz Wargala (SP Sokółki)2,00 m

4.Karol Baranowski (SP Wieliczki)1,96 m (II najlepsza próba-1,94 m)

5.Bartosz Prusko (SP 3 Olecko)1,96 m (II najlepsza próba-1,93 m)

6.Maciej Karpiński (SP Sokółki)1,95 m (III najlepsza próba-1,92 m)

7.Jakub Maciejewski (SP 4 Olecko)1,95 m (III najlepsza próba-1,88 m)

8.Igor Borys (SP 1 Olecko)1,93 m

9.Patryk Paczyński (SP Wieliczki)1,90 m

10.Filip Zawistowski (SP 1 Olecko)1,81 m


skok wzwyż dziewcząt:


1.Weronika Szusta (SP Gąski)1,19 m

2.Karolina Jasińska (SP Gąski)1,19 m (w II próbie)
3.Gabriela Torebko (SP 4 Olecko)1,16 m

4.Weronika Rutkowska (SP 1 Olecko)1,13 m (w I próbie)

5.Gabriela Putra (SP 3 Olecko)1,13 m (w III próbie)

6.Julia Murawska (SP 1 Olecko)1,13 m (1,10 m – w III próbie)

7.Zuzanna Dębska (SP 3 Olecko)1,05 m

8.Dominika Bordzio (SP Sokółki)1,00 m

9.Joanna Kozłowska (SP Wieliczki)0,95 m

Gabriela Sokołowska (SP 4 Olecko)0,95 m

Julia Szeraszewicz (SP Sokółki)NM

PKMartyna Iszkuło (SP Gąski)1,19 m

PKKarolina Dzierżyk (SP Gąski)1,13 m


skok wzwyż chłopców:


1.Franciszek Antkiewicz (SP 3 Olecko)1,32 m

2.Kacper Komorowski (SP Wieliczki)1,26 m
3.Piotr Złotnik (SP 1 Olecko)1,23 m

4.Olaf Marcinkiewicz (SP 1 Olecko)1,20 m

5.Wojciech Kukliński (SP 3 Olecko)1,15 m

Kacper Wróblewski (SP 4 Olecko)1,15 m

7.Krzysztof Szusta (SP Gąski)1,10 m

Sebastian Jurewicz (SP Sokółki)NM

Mateusz Kosa (SP Sokółki)NM


bieg sztafetowy 4×2 okrążenia dziewcząt:


1.SP 3 Olecko2:39,86

2.SP 4 Olecko2:40,96
3.SP 1 Olecko2:41,36

4.SP Sokółki2:44,66

5.SP Gąski2:48,43

6.SP Wieliczki3:03,71


bieg sztafetowy 4×2 okrążenia chłopców:


1.SP 3 Olecko2:24,99

2.SP 4 Olecko2:32,70
3.SP 1 Olecko2:33,86

4.SP Sokółki2:36,03

5.SP Wieliczki2:42,76

6.SP Gąski2:45,32


klasyfikacja punktowa szkół:


1.SP 3 Olecko (opiekunowie: Wojciech Rejterada, Artur Szarnecki)154,5 pkt.

2.SP 1 (opiekunowie: Kamil Szarnecki, Danuta Kisielewska)119 pkt.

3.SP 4 Olecko (opiekunowie: Marzena Jasińska, Dorota Miszczak)92,5 pkt.

4.SP Wieliczki (opiekun: Paweł Rutkowski)55 pkt.

5.SP Sokółki (opiekun: Joanna Sobczak)47 pkt.

6.SP Gąski (opiekun: Wiesław Zalewski)43 pkt.



Pierwszych trzech zawodników i zawodniczek w każdej konkurencji otrzymało pamiątkowe dyplomy. Trzy najlepsze szkoły otrzymały puchary ufundowane przez Starostwo Powiatowe w Olecku. Ogółem w zawodach uczestniczyło 131 zawodników i zawodniczek.

 

MOSiR Olecko

 

XV Halowe Mistrzostwa Powiatu Oleckiego SZS w lekkiej atletyce szkół gimnazjalnych


Termin i miejsce: 19.01.2016r., Hala Lega w Olecku. Organizator: MOSiR Olecko. Prowadzący: Andrzej Kamiński. Sędzia główny: Paweł Maksimowicz. Sędzia startowy: Robert Markowski


WYNIKI:


60 m dziewcząt:


Finał A:

1.Anna Skorupska (Gim. Kowale Oleckie)9,05wynik eliminacji:9,16

2.Gabriela Jeglińska (Gim. 2 Olecko)9,09-„-9,21
3.Gabriela Majchrowska (Gim. Wieliczki)9,15-„-9,29

4.Anna Jachimczuk (Gim. 2 Olecko)9,25-„-9,29

Finał B:

5.Justyna Soroka (Gim. Wieliczki)9,45-„-9,52

6.Julia Chołodowska (Gim. Świętajno)9,55-„-9,53

7.Karolina Maciejewska (Gim. Sokółki)9,91-„-9,71

8.Angelika Ditrich (Gim. Świętajno)10,04-„-9,85


9.Magdalena Lisowska (Gim. Sokółki) -„-9,90

10.Klaudia Zubowicz (Gim. 1 Olecko)-„-9,97

11.Weronika Karczewska (Gim. 1 Olecko)-„-10,01

Paulina Liszewska (Gim. Kowale Oleckie)-„-10,01

13.Sandra Romanowska (Gim. Judziki)-„-10,02

14.Kamila Sawicka (Gim. Judziki)-„-10,38


60 m chłopców:


Finał A:

1.Szymon Olszewski (Gim. Wieliczki)8,01wynik eliminacji:8,11

2. Sebastian Gużewski (Gim. Kowale Oleckie)8,20-„-8,22
3.Hubert Judzewicz (Gim. Sokółki)8,26-„-8,32

4.Paweł Zieliński (Gim. Sokółki)8,32-„-8,31

Finał B:

5.Jarosław Zgiet (Gim. Judziki)8,27-„-8,41

6.Przemysław Przemielewski (Gim. 2 Olecko)8,34-„-8,33

7.Wojciech Tomczyk (Gim. 2 Olecko)8,39-„-8,27

8.Sebastian Jarzębowicz (Gim. Judziki)8,40-„-8,38


9.Mateusz Laszkowski (Gim. Babki Oleckie)-„-8,43

10.Sebastian Selwocki (Gim. 1 Olecko)-„-8,50

11.Hubert Jaroni (Gim. Babki Oleckie)-„-8,53

12.Krystian Kuźba (Gim. Kowale Oleckie)-„-8,58

13.Mateusz Mazurek (Gim. Świętajno)-„-8,61

14.Konrad Łukowski (Gim. Wieliczki)-„-8,65

15.Adam Torebko (Gim. 1 Olecko)-„-8,75

16.Sebastian Dębowski (Gim. Świętajno)-„-8,83


2 okrążenia dziewcząt:


1.Ewa Zysk (Gim. Sokółki) 34,42

2.Nicola Giedrojć (Gim. Kowale Oleckie) 36,10
3.Monika Sędzicka (Gim. 2 Olecko)36,39

4.Aleksandra Gajda (Gim. 2 Olecko)36,46

5.Ewelina Święćkowska (Gim. Wieliczki)37,33

6.Mirella Miszkiel (Gim. Kowale Oleckie)37,78

7.Julia Czarniecka (Gim. Wieliczki)38,10

8.Klaudia Jurewicz (Gim. Sokółki)38,50

9.Klaudia Stach (Gim. Kijewo)38,95

10.Kaja Selwocka (Gim. 1 Olecko)40,58

11.Kamila Sawicka (Gim. Judziki)41,36

Aneta Jasińska (Gim. Babki Oleckie)DNF


2 okrążenia chłopców:


1.Szymon Olszewski (Gim. Wieliczki)30,73

2.Marek Konopko (Gim. 2 Olecko)30,86
3.Krystian Kuźba (Gim. Kowale Oleckie)31,42

4.Dominik Stemplewski (Gim. Sokółki)31,46

5.Patryk Oszczapiński (Gim. Sokółki)31,52

6.Michał Naruszewicz (Gim. Kijewo)31,71

7.Kacper Murawski (Gim. 1 Olecko)31,74

8.Michał Złotnik (Gim. 2 Olecko)32,02

9.Konrad Łukowski (Gim. Wieliczki)32,77

10.Mateusz Laszkowski (Gim. Babki Oleckie)33,56

11.Jakub Luberecki (Gim. Kijewo)34,78

12.Dawid Dobrzyń (Gim. Babki Oleckie)35,11

13.Dawid Szkup (Gim. 1 Olecko)35,62

Błażej Krzywodojć (Gim. Kowale Oleckie)35,62

15.Klaudiusz Girtler (Gim. Judziki)35,66


5 okrążeń dziewcząt:


1.Kamila Nowak (Gim. Kowale Oleckie) 1:49,69

2.Aleksandra Sznel (Gim. Kowale Oleckie)1:49,99
3.Aleksandra Dźwilewska (Gim. Wieliczki)1:50,18

4.Wiktoria Murzyn (Gim. Kijewo)1:52,17

5.Alicja Pietruczuk (Gim. 2 Olecko)1:55,76

6.Karolina Pogorzelska (Gim. Wieliczki)1:56,10

7.Magdalena Danielewicz (Gim. Sokółki)1:56,19

8.Martyna Rogacka (Gim. Sokółki)1:58,42

9.Gabriela Fiertek (Gim. 2 Olecko)2:00,53

10.Sandra Romanowska (Gim. Judziki)2:14,46


8 okrążeń chłopców:


1.Adam Kopiczko (Gim. Wieliczki)2:37,83

2.Michał Rutkowski (Gim. 2 Olecko)2:39,99
3.Maciej Nikielec (Gim. 1 Olecko)2:42,30

4.Damian Zaręba (Gim. Kijewo)2:43,71

5.Łukasz Nowak (Gim. Kowale Oleckie)2:44,76

6.Gabriel Żukowski (Gim. Wieliczki)2:46,19

7.Łukasz Anusiewicz (Gim. Sokółki)2:52,08

8.Tadeusz Szarnecki (Gim. 2 Olecko)2:56,63

9.Kacper Korotko (Gim. Judziki)3:00,49

10.Jakub Szuliński (Gim. Kowale Oleckie)3:01,28

11.Mateusz Iwanicki (Gim. Sokółki)3:03,86

12.Jan Laszkowski (Gim. 1 Olecko)3:08,80

13.Dominik Palewicz (OSWdDG Olecko)3:17,00


rzut piłką 4kg dziewcząt:


1.Weronika Miłowicka (Gim. Kijewo)7,70 m (II najlepsza próba-7,70 m)

2.Gabriela Majchrowska (Gim. Wieliczki)7,70 m
3.Kinga Przekop (Gim. Wieliczki)7,55 m

4.Aneta Jasińska (Gim. Babki Oleckie)7,30 m

5.Agnieszka Żukowska (Gim. Sokółki)7,05 m

6.Karolina Jasińska (Gim. 2 Olecko)6,60 m

7.Zuzanna Stemplewska (Gim. Sokółki)6,30 m

8.Gabriela Brynda (Gim. Świętajno)6,10 m

9.Zuzanna Warsiewicz (Gim. 2 Olecko)5,85 m

10.Natalia Szymanowska (Gim. Kowale Oleckie)5,80 m

11.Karolina Stankiewicz (Gim. Kowale Oleckie)5,75 m

12.Kamila Łęgowska (Gim. Judziki)4,90 m

13.Natalia Pachucka (Gim. Świętajno)4,75 m

14.Dominika Miezianko (Gim. 1 Olecko)4,55 m

15.Urszula Głowacka (Gim. 1 Olecko)4,35 m


rzut piłką 5kg chłopców:


1.Sebastian Truchel (Gim. Kijewo)9,80 m

2.Krystian Grabowski (Gim. Kowale Oleckie)9,55 m
3.Marcin Iwanowski (Gim. 2 Olecko)9,15 m

4.Jakub Szuliński (Gim. Kowale Oleckie)9,00 m

5.Patryk Kozłowski (Gim. Wieliczki)8,80 m

6.Michał Pieczulis (Gim. 1 Olecko)8,65 m

7.Jakub Nowakowski (Gim. 2 Olecko)8,40 m

8.Marcin Domel (OSWdDG Olecko)8,30 m

9.Patryk Nackiewicz (Gim. Świętajno)7,95 m

10.Sebastian Sawicki (Gim. 1 Olecko)7,85 m

11.Hubert Judzewicz (Gim. Sokółki)7,65 m

12.Marceli Piasecki (Gim. Świętajno)7,35 m

13.Patryk Usiak (Gim. Sokółki)7,15 m

14.Damian Ignatowicz (Gim. Wieliczki)6,85 m

15.Patryk Milewski (Gim. Babki Oleckie)5,75 m

Piotr Korotko (Gim. Judziki)NM


skok w dal z miejsca dziewcząt:


1.Ewa Zysk (Gim. Sokółki)2,36 m

2.Katarzyna Mrozowska (Gim. 2 Olecko)2,23 m
3.Maja Kołodzińska (Gim. Kowale Oleckie)2,21 m

4.Anna Skorupska (Gim. Kowale Oleckie)2,18 m

5.Maja Bobrowska (Gim. Wieliczki)2,15 m

6.Gabriela Jeglińska (Gim. 2 Olecko)2,09 m

7.Weronika Karczewska (Gim. 1 Olecko)1,92 m

8.Klaudia Zubowicz (Gim. 1 Olecko)1,90 m

9.Magdalena Lisowska (Gim. Sokółki)1,89 m

10.Karolina Pogorzelska (Gim. Wieliczki)1,76 m

11.Kinga Konopko (Gim. Judziki)1,63 m


skok w dal z miejsca chłopców:


1.Wojciech Tomczyk (Gim. 2 Olecko)2,69 m

2.Patryk Stasiak (Gim. 1 Olecko)2,57 m
3.Norbert Szwajca (Gim. Świętajno)2,56 m

4.Jakub Białanowski (Gim. Wieliczki)2,52 m

5.Mateusz Jaworowski (Gim. Świętajno)2,45 m

6.Adam Torebko (Gim. 1 Olecko)2,44 m

7.Dominik Stemplewski (Gim. Sokółki)2,39 m

8.Paweł Zieliński (Gim. Sokółki)2,33 m

9.Damian Ignatowicz (Gim. Wieliczki)2,32 m

10.Grzegorz Domoradzki (Gim. 2 Olecko)2,29 m

11.Błażej Krzywodejć (Gim. Kowale Oleckie)2,27 m

12.Sebastian Jarzębowicz (Gim. Judziki)2,22 m

13.Łukasz Nowak (Gim. Kowale Oleckie)2,21 m

14.Klaudiusz Girtler (Gim. Judziki)1,99 m

15.Patryk Milewski (Gim. Babki Oleckie)1,92 m

16.Dawid Dobrzyń (Gim. Babki Oleckie)1,75 m


skok wzwyż dziewcząt:


1.Martyna Dzierżyk (Gim. Kijewo)1,25 m

2.Aleksandra Dźwilewska (Gim. Wieliczki)1,25 m (1,20 m – w I próbie)
3.Wiktoria Mokicka (Gim. 2 Olecko)1,25 m (1,20 m – w II próbie)

4.Martyna Piekielniak (Gim. Kijewo)1,20 m (1,15 m – w I próbie)

5.Maja Bobrowska (Gim. Wieliczki)1,20 m (1,15 m – w II próbie)

6.Karolina Maciejewska (Gim. Sokólki)1,20 m (1,10 m – w II próbie)

7.Angelika Oleszczuk (Gim. 2 Olecko)1,15 m

8.Kinga Konopko (Gim. Judziki)1,10 m

Kamila Łęgowska (Gim. Judziki)NM


skok wzwyż chłopców:


1.Sebastian Gużewski (Gim. Kowale Oleckie)1,55 m

2.Marek Konopko (Gim. 2 Olecko)1,53 m
3.Damian Zaręba (Gim. Kijewo)1,51 m

4.Samuel Bokuniewicz (Gim. Kowale Oleckie)1,48 m

5.Jakub Białanowski (Gim. Wieliczki)1,48 m (w II próbie)

6.Kacper Truchel (Gim. Kijewo)1,48 m (w III próbie)

7.Kacper Korotko (Gim. Judziki)1,48 m (1,43 m – w II próbie)

8.Jarosław Zgiet (Gim. Judziki)1,43 m

9.Jan Jeleniewicz (Gim. 2 Olecko)1,38 m

10.Marcin Domel (OSWdDG Olecko)1,38 m (1,33 m – w II próbie)

11.Patryk Usiak (Gim. Sokółki)1,38 m (w II próbie)

12.Dominik Palewicz (OSWdDG Olecko)1,38 m (w III próbie)

13.Łukasz Anusiewicz (Gim. Sokółki)1,33 m

14.Hubert Jaroni (Gim. Babki Oleckie)1,33 m (w III próbie)

15.Patryk Kozłowski (Gim. Wieliczki)1,28


bieg sztafetowy 4×2 okrążenia dziewcząt:


1.Gim. 2 Olecko2:26,68

2.Gim. Wieliczki2:28,19
3.Gim. Kowale Oleckie2:29,96

4.Gim. Sokółki2:33,64

5.Gim. Kijewo2:38,31

6.Gim. 1 Olecko2:40,64


bieg sztafetowy 4×2 okrążenia chłopców:


1.Gim. Kowale Oleckie2:07,48

2.Gim. 2 Olecko2:09,40
3.Gim. Sokółki2:09,69

4.Gim. Wieliczki2:11,61

5.Gim. Kijewo2:12,29

6.Gim. 1 Olecko2:14,88


klasyfikacja punktowa szkół:


1.Gim. 2 Olecko (opiekun: Beata Kozłowska)109 pkt.

2.Gim. Wieliczki (opiekunowie: Karol Warsewicz, Tomasz Karniej)108 pkt.

3.Gim. Kowale Oleckie (opiekun: Małgorzata Babiarz)104 pkt.

4.Gim. Sokółki (opiekun: Joanna Sobczak)69 pkt.

5.Gim. Kijewo (opiekun: Adam Dziubiński)62 pkt.

6.Gim. 1 Olecko (opiekunowie: Marzena Jasińska, Dorota Miszczak)30 pkt.

7.Gim. Świętajno (opiekun: Elżbieta Rudnik)15 pkt.

8.Gim. Judziki (opiekun: Michał Wiszniewski)9 pkt.

9.Gim. Babki Oleckie (opiekun: Michał Smokowski)5 pkt.

10.OSWdDG Olecko (opiekun: Jerzy Olszewski)1 pkt.


Pierwszych trzech zawodników i zawodniczek w każdej konkurencji otrzymało pamiątkowe dyplomy. Trzy najlepsze szkoły otrzymały puchary ufundowane przez Starostwo Powiatowe w Olecku. Ogółem w zawodach uczestniczyło 161 zawodników i zawodniczek.

Komentarze
Więcej w Hala Lega, Halowe Mistrzostwa Powiatu Oleckiego SZS w le, lekkoatletyka, MOSiR Olecko, Olecko
Nowy Paczkomat w Olecku

Firma InPost otworzyła w Olecku nowy Paczkomat. Maszyna mieści na Alejach Lipowych i jest trzecim tego typu punktem otwartym w...


Zamknij