Kabaret Neo – Nówka wystąpi w Suwałkach

Oceń

Miał być jeden występ, ale jak się okazało zainteresowanie było tak wielkie, że będzie drugi pokaz. W niedzielę p października w Suwalskim Ośrodku Kultury zaprezentuje się Kabaret Neo – Nówka. Ale, uwaga nie będzie to zwykły występ. To pokaz specjalny, urodzinowy. Bowiem m.in. w Suwałkach kabaret świętować będzie swoje 15-lecie.

 

Już od 15 lat bawią miłośników kabaretu w Polsce. Kabaret Neo-Nówka w swoim jubileuszowym programie na pewno zabierze publiczność do „Nieba” w kultowym skeczu. Nie zabraknie też Pani Wandzi. Kompromisów nie ma – będzie mnóstwo śmiechu.

 

Zapraszamy na wyjątkowy koncert Kabaretu Neo-Nówka, podsumowujący 15-lecie działalności wrocławskiej formacji. W programie największe hity kabaretu!


Nie zabraknie kultowego skeczu „Niebo”, który został przez widzów wybrany skeczem 30-lecia, czy bezkompromisowej Pani Wandzi Nierusz z domu Zostaw, która potrafi wyjść obronną ręka z każdej niewygodnej sytuacji.


Neo-Nówka szykuje także kilka niespodzianek, które mają być dopełnieniem całości. O warstwę muzyczną zadba koncertujący od lat z kabaretem zespół Żarówki.


15-lecie Kabaretu Neo-Nówka. Niedziela, 9.10.2016, godz. 16:00. i dodatkowo godz. 19:00. Sala im. A. Wajdy, ul. Jana Pawła II 5. Bilety: 90/80/70 i 60 zł w kasie SOK

Komentarze
Więcej w Kabaret, Neo - Nówka, Rozrywka, SOK
Grudniowe zapowiedzi gier, zabaw i imprez sportowych w Hali Lega

MOSiR Olecko informuje, zaprasza i zachęca do udziału i kibicowania. Zapowiedzi imprez Piłka nożna Mistrzostwa Powiatu Oleckiego SZS -  Halowa Piłka...


Zamknij