Kolejna edycja Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej

Oceń

Komunikat KP PSP w Olecku

 

Ogólnopolski Turniej Wiedzy Pożarniczej „MŁODZIEŻ ZAPOBIEGA POŻAROM”

 

To już 39 edycja tego turnieju, który cieszy się u nas co raz większym zainteresowaniem. W tegorocznych eliminacjach powiatowych Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej „MŁODZIEŻ ZAPOBIEGA POŻAROM” uczestniczyło 41 uczniów w trzech kategoriach wiekowych z 17 różnych szkół.


W grupie wiekowej – szkoła podstawowa zwyciężył Jan Ospital z SP w Sokółkach, przed Julią Dębowską z SP Świętajno i Weroniką Maciejewską z SP w Stożnym. W grupie szkół gimnazjalnych zwyciężyła Natalia Szymanowska przed Karoliną Skarżyńską, obie z Gimnazjum w Kowalach Oleckich, na trzecim miejscu uplasował się Kacper Klaus z Gimnazjum w Sokółkach. W rywalizacji szkół średnich najlepszy okazał się Mateusz Rutkowski z z ZSLiZ w Olecku, drugie miejsce zajęła Anna Tryt z ZST Olecko, a trzecie Anna Arasimowicz z ZSLiZ w Olecku.


Uczestnicy konkursu otrzymali atrakcyjne nagrody ufundowane przez Starostwo Powiatowe w Olecku i Związek Ochotniczych Straży Pożarnych w Olecku. Zwycięzcy poszczególnych grup wiekowych reprezentować będą nasz powiat w eliminacjach wojewódzkich, które odbędą się 27 kwietnia w Działdowie.

 

Foto: KP PSP w Olecku

Komentarze
Więcej w Edukacja, konkurs, KP PSP w Olecku, Ogólnopolski Turniej Wiedzy Pożarniczej Młodz, Olecko
Nowy Paczkomat w Olecku

Firma InPost otworzyła w Olecku nowy Paczkomat. Maszyna mieści na Alejach Lipowych i jest trzecim tego typu punktem otwartym w...


Zamknij