Krzysztof Kempisty rezygnuje z funkcji wiceprzewodniczącego

Oceń

Wczoraj podczas obrad Komisji Planowania, Budżetu i Gospodarki Krzysztof Kempisty nieoczekiwanie złożył rezygnację z funkcji wiceprzewodniczącego Komisji. Jak jednak zapewnił jego rezygnacja wynika z powodów osobistych.

Nie ma w tym niczego nadzwyczajnego, choć w świetle ostatnich wydarzeń może się to jakoś kojarzyć. Ale mając tego świadomość zaznaczyłem nawet wczoraj, żeby nie wyciągać pochopnych wniosków. Najzwyczajniej w świecie w chwili obecnej, gdy trwają intensywne prace nad przyszłorocznym budżetem nie jestem w stanie, ze względu na moje obowiązki zawodowe, zaangażować się w prace Komisji w odpowiedzialny sposób. Często bywam poza Oleckiem, sporo ostatnio podróżuję i mam naprawdę dużo zajęć. A prace w Komisji wymagają naprawdę sporo czasu. Pomyślałem, że nie można tego robić po łebkach, nieprofesjonalnie. Komisja ma co prawda znakomitą i profesjonalna Przewodniczącą, ale w chwili obecnej nie jest w stanie zaangażować się w prace Komisji na sto procent i odciążyć Przewodniczącą. Ale oczywiście pozostaję członkiem Komisji Planowania, Budżetu i Gospodarki.

Nową wiceprzewodniczącą została Wioletta Żukowska.

Może ci się spodobać również Więcej od autora

Komentarze

Więcej w Komisja Planowania Budżetu i Gospodarki, Krzysztof Kempisty, Olecko
Ewa Kozłowska w najnowszym numerze „Borussii” stawia ważne pytania dotyczące kultury w Olecku

Szanowni Państwo, Ukazał się najnowszy numer czasopisma „Borussia”. Zachęcam Państwa do przeczytania w nim tekstu poświęconego kulturze w Olecku (bardzo...


Zamknij