Krzysztof Marek Kosewski – jednoznaczna „Odezwa” nie tylko do własnych wyborców

Krzysztof Marek Kosewski – jednoznaczna „Odezwa” nie tylko do własnych wyborców
5 (100%) 1 głosów

W dniu wczorajszym Krzysztof Marek Kosewski przesłał na nasz adres „Odezwę” z prośbą o jej publikację dzisiaj 1 czerwca, co niniejszym czynimy.

 

Szanowni mieszkańcy ,  Szanowni wyborcy.

Przed nami następne wyzwanie, następny egzamin z demokracji. W dniu 04 czerwca pójdziemy do lokali wyborczych aby zagłosować na swojego kandydata, który przez następne półtora roku będzie sprawował urząd Burmistrza. Apeluję do mieszkańców Olecka i gminy o rozważny wybór. Jeżeli jesteście Państwo przekonani, że chcecie zmian i wprowadzenia ożywczego ducha dla miasta i gminy, jeżeli chcecie żeby wreszcie zadziało się coś dobrego to zagłosujcie mądrze. Proszę wszystkich tych, którzy w pierwszej turze oddali głosy na mnie, oddajcie swój głos na Marcina Czekaya. Będzie to na pewno z korzyścią dla nas wszystkich. Marcin Czekay ma świeże spojrzenie na problemy mieszkańców  otwarty umysł i chęci do działania.

Nie można pozostawić wyboru innym i potem narzekać, że nic się nie zmieniło. Jeżeli nie pójdziemy zagłosować, to tak właśnie będzie – inni podejmą decyzję za nas, niekoniecznie taką, która dla nas jest dobra.

Krzysztof Marek Kosewski

 

Komentarze

Privacy Preference Center

Close your account?

Your account will be closed and all data will be permanently deleted and cannot be recovered. Are you sure?

Więcej w Krzysztof Marek Kosewski, Olecko
A może Olecko jest nie tylko miastem sportu?

Dziś z okazji Międzynarodowego Dnia Teatru w Galerii Prawdziwej Sztuki im. Andrzeja Legusa w Regionalnym Ośrodku Kultury w Olecku odbędzie...


Zamknij