Krzysztof Marek Kosewski – jednoznaczna „Odezwa” nie tylko do własnych wyborców

Krzysztof Marek Kosewski – jednoznaczna „Odezwa” nie tylko do własnych wyborców
5 (100%) 1 głosów

W dniu wczorajszym Krzysztof Marek Kosewski przesłał na nasz adres „Odezwę” z prośbą o jej publikację dzisiaj 1 czerwca, co niniejszym czynimy.

 

Szanowni mieszkańcy ,  Szanowni wyborcy.

Przed nami następne wyzwanie, następny egzamin z demokracji. W dniu 04 czerwca pójdziemy do lokali wyborczych aby zagłosować na swojego kandydata, który przez następne półtora roku będzie sprawował urząd Burmistrza. Apeluję do mieszkańców Olecka i gminy o rozważny wybór. Jeżeli jesteście Państwo przekonani, że chcecie zmian i wprowadzenia ożywczego ducha dla miasta i gminy, jeżeli chcecie żeby wreszcie zadziało się coś dobrego to zagłosujcie mądrze. Proszę wszystkich tych, którzy w pierwszej turze oddali głosy na mnie, oddajcie swój głos na Marcina Czekaya. Będzie to na pewno z korzyścią dla nas wszystkich. Marcin Czekay ma świeże spojrzenie na problemy mieszkańców  otwarty umysł i chęci do działania.

Nie można pozostawić wyboru innym i potem narzekać, że nic się nie zmieniło. Jeżeli nie pójdziemy zagłosować, to tak właśnie będzie – inni podejmą decyzję za nas, niekoniecznie taką, która dla nas jest dobra.

Krzysztof Marek Kosewski

 

Może ci się spodobać również Więcej od autora

Komentarze

Więcej w Krzysztof Marek Kosewski, Olecko
Spotkanie w sprawie bezpieczeństwa na obwodnicy Olecka

Urząd Miejski informuje: 13 marca br. w Urzędzie Miejskim w Olecku odbyło się spotkanie poświęcone kwestiom bezpieczeństwa na obwodnicy Olecka....


Zamknij