Krzysztof Marek Kosewski podjął decyzję. Pozostałe Komitety deklarują rejestrację kandydatów

Oceń

Bomba wybuchła dziś rano. Jak się nieoficjalnie dowiedzieliśmy Krzysztof Marek Kosewski w związku z wczorajszą emisją programu Anity Gargas „Misja Specjalna”, poświęconego Cenzinowi, podjął decyzję o wycofaniu się z wyborów i rezygnacji z funkcji pełniącego obowiązki Burmistrza Olecka. Oświadczenia w tej sprawie były już gotowe do publikacji. Jednak po licznych konsultacjach, naradach i dyskusjach ostatecznie Krzysztof Marek Kosewski podjął decyzję (jeszcze nieoficjalnie) o rezygnacji z funkcji pełniącego obowiązki Burmistrza Olecko  oraz oficjalnie o starcie w wyborach. Tym bardziej, że jego komitetowi udało się zebrać wymaganą liczbę podpisów. Wkrótce zostanie opublikowane oświadczenie Krzysztofa Marka Kosewskiego, w którym komisarz odniesie się do zaistniałej sytuacji. Czekamy także na decyzję dotyczącą pełnienia obowiązków komisarza.

Wedle naszych informacji dziś w Miejskiej Komisji Wyborczej zostaną złożone wnioski o zarejstrowanie kandydatów Komitetów Wyborczych Krzysztofa Marka Kosewskiego, Marcina Czekay i Dobra Wspólnego. Jeśli podpisy wszystkich komitetów zostaną pozytywnie zweryfikowane, to w wyborach wystartuje czterech kandydatów. Ale już „przedbiegi” pokazały, że kampania wyborcza może okazać się w wielu aspektach mocno zaskakująca i co tu kryć… odpychająca.

O dziwnej sprawie Krzysztofa Marka Kosewskiego i absurdalnie nieczystej kampanii w Olecku napiszemy wkrótce.

Komentarze
Więcej w Olecko, przedterminowe wybory
A może Olecko jest nie tylko miastem sportu?

Dziś z okazji Międzynarodowego Dnia Teatru w Galerii Prawdziwej Sztuki im. Andrzeja Legusa w Regionalnym Ośrodku Kultury w Olecku odbędzie...


Zamknij