LegaFest – jest termin, regulamin i są nagrody. Trzeba tylko się zgłosić

LegaFest – jest termin, regulamin i są nagrody. Trzeba tylko się zgłosić
5 (100%) 3 głosów

III Przegląd Zespołów Amatorskich „LegaFest” odbędzie się w dniach 16-17 czerwca 2017 roku, ale zgłoszenia zespołów przyjmowane są do 22 maja. W tym roku nagroda za I miejsce wynosi 1 500 zł., za II 1000 zł. a za III 500 zł.

LegaFest jest imprezą wymyśloną i przygotowywaną przez olecką młodziez. Koncerty odbywają się w malowniczym miejscu nad jeziorem Oleckie Wielkie, a towarzyszy im wyjątkowa atmosfera. Organizatorem imprezy jest Human Lex Instytut. Partnerzy: Regionalny Ośrodek Kultury w Olecku „Mazury Garbate”, Olecka Rada Młodzieżowa, Urząd Miejski w Olecku, Akademia Radosnej Twórczości.

Do Przeglądu mogą przystąpić zespoły amatorskie/wykonawcy, reprezentujące/y dowolny styl muzyczny. Za zespół amatorski rozumiemy grupę, która nie ma podpisanego kontraktu płytowego oraz głównym źródłem utrzymania członków zespołu nie jest muzyka.
Zespoły do 22 maja muszą dostarczyć kartę zgłoszenia oraz min. 2 nagrania demonstracyjne grupy. Materiały należy przesłać drogą elektroniczną (format MP3 lub linki do stron internetowych, na których widnieją utwory] na adres: legafest2017@gmail.com
Organizator powołuje jury, które na podstawie nagrań demo wybierze ok. 8 zespołów. Zostaną one powiadomione o zakwalifikowaniu do 26 maja drogą mailową lub telefonicznie. Uczestnicy biorący udział w konkursie będą oceniani przez profesjonalne jury. Ostateczny werdykt zostanie ogłoszony w dniu konkursu.

Komentarze
Więcej w III Przegląd Zespołów Amatorskich LegaFest, Koncerty, LegaFest, muzyka
Nie będzie „Quenn” w Olecku. Odwołany koncert legend rocka

ROK informuje: Uwaga, koncert "Legendy rocka symfonicznie - Muzyka serc" zaplanowany na 1 stycznia 2018 r. został odwołany.   Zwroty...


Zamknij