Mistrzostwa Powiatu Oleckiego SZS w drużynowym pływaniu szkół

Oceń

Komunikat MOSiR w Olecku:


MISTRZOSTWA POWIATU OLECKIEGO SZS W DRUŻYNOWYM PŁYWANIU SZKóŁ PODSTAWOWYCH, GIMNAZJALNYCH I PONADGIMNAZJALNYCH

 

Data i miejsce: 29.10.2015r., pływalnia „Lega” w OleckuOrganizator: MOSiR Olecko. Sędzia główny: Robert Markowski. Sędzia startowy: Paweł Zdanio. Sędziowie czasowi: Robert Jankowski i Paweł Maksimowicz

 

Do zawodów zgłosiły się następujące szkoły:

 

Szkoły Podstawowe: SP1 Olecko (opiekun Krzysztof Dawidziuk, Krzysztof Zaniewski), SP3 Olecko (opiekun Dariusz Dźwilewski), SP4 Olecko (opiekun Marzena Jasińska, Renata Januszczyk).

 

Gimnazja: Gimnazjum 1 Olecko (opiekun Marzena Jasińska, Renata Januszczyk), Gimnazjum 2 Olecko (opiekun Maciej Mularczyk)

 

Ponadgimnazjalne: I LO Olecko (opiekun Marcin Putra).

 

WYNIKI:

 

SP 50m styl dowolny dziewcząt

  1. Natalia Hatalska SP 3 Olecko0:35,409 pkt.

  2. Maja Lenkiewicz SP 1 Olecko0:36,467 pkt.

  3. Rebeka Kasprzak SP 4 Olecko0:41,236 pkt.

  4. Weronika Rutkowska SP 1 Olecko0:41,645 pkt.

  5. Ewa Łapucka SP 3 Olecko0:43,35 4 pkt.

  6. Dominika Stasiak SP 4 Olecko0:56,663 pkt.

 

SP 50m styl dowolny chłopców

  1. Dawid Mitin SP 1 Olecko0:33,769 pkt.

  2. Wiktor Żenda SP 3 Olecko0:38,177 pkt.

  3. Antoni Witkowski SP 1 Olecko0:38,416 pkt.

  4. Filip Szmyt SP 3 Olecko0:39,425 pkt.

  5. Kacper Wróblewski SP 4 Olecko0:52,084 pkt.

  6. Jakub Gościewski SP 4 Olecko0:55,223 pkt.

 

SP 50m styl klasyczny dziewcząt

  1. Maja Bagieńska SP 1 Olecko0:47,269 pkt.

  2. Wiktoria Daniłowicz SP 3 Olecko0:57,947 pkt.

  3. Aleksandra Piotrowska SP 1 Olecko1:00,056 pkt.

  4. Oliwia Jarosz SP 3 Olecko1:00,495 pkt.

  5. Kamila Domel SP 4 Olecko1:19,814 pkt.

 

SP 50m styl klasyczny chłopców

  1. Kamil Milczarek SP 3 Olecko0:48,519 pkt.

  2. Kamil Buchowski SP 1 Olecko0:52,527 pkt.

  3. Kornel Romotowski SP 4 Olecko1:00,816 pkt.

  4. Jakub Maciejewski SP 4 Olecko1:13,355 pkt.

  5. Kornel Kozłowski SP 1 Olecko1:14,594 pkt.

  6. Wiktor Górski SP 3 Olecko1:18,163 pkt.

 

SP 50m styl grzbietowy dziewcząt

  1. Anna Kramkowska SP 3 Olecko0:49,879 pkt.

  2. Aleksandra Rudzińska SP 3 Olecko0:51,707 pkt.

  3. Amelia Ropel SP 4 Olecko0:53,036 pkt.

  4. Marianna Jeżewska SP 1 Olecko0:54,345 pkt.

  5. Ada Adamska SP 1 Olecko0:56,194 pkt.

  6. Gabriela Trofimow SP 4 Olecko1:02,743 pkt.


SP 50m styl grzbietowy chłopców

  1. Piotr Bielenica SP 3 Olecko0:46,479 pkt.

  2. Paweł Kuszewski SP 3 Olecko0:50,637 pkt.

  3. Paweł Wawrzyn SP 1 Olecko0:54,636 pkt.

  4. Filip Rubin SP 4 Olecko1:01,365 pkt.

  5. Kamil Gryko SP 1 Olecko1:01,384 pkt.

  6. Emil Miezianko SP 4 Olecko1:01,573 pkt.


SP 50m styl motylkowy dziewcząt

  1. Gabriela Biszewska SP 1 Olecko0:47,849 pkt.

  2. Aleksandra Chmielewska SP 1 Olecko0:55,157 pkt.

 

SP 50m styl motylkowy chłopców

  1. Tomasz Kaszkiel SP 1 Olecko1:01,729 pkt.

 

SP sztafety dziewcząt (8x25m)

  1. SP 1 Olecko2:45,9036 pkt.

  2. SP 3 Olecko2:51,9628 pkt.

  3. SP 4 Olecko3:17,3624 pkt.

 

SP sztafety chłopców (8x25m)

  1. SP 3 Olecko2:46,7436 pkt.

  2. SP 1 Olecko2:50,1128 pkt.

  3. SP 4 Olecko3:19,7624 pkt.

 

KLASYFIKACJA KOŃCOWA DZIEWCZĄT SP

  1. SP 1 Olecko88 pkt.

  2. SP 3 Olecko69 pkt.

  3. SP 4 Olecko46 pkt.

 

KLASYFIKACJA KOŃCOWA CHŁOPCóW SP

  1. SP 3 Olecko76 pkt.

  2. SP 1 Olecko73 pkt.

  3. SP 4 Olecko50 pkt.

 

GIMNAZJA 50m styl dowolny dziewcząt

  1. Wiktoria Płazińska GIM 2 Olecko0:32,959 pkt.

  2. Aleksandra Karaś GIM 1 Olecko0:45,407 pkt.

  3. Wiktoria Klepacka GIM 2 Olecko0:53,916 pkt.

 

GIMNAZJA 50m styl dowolny chłopców

  1. Błażej Gałkowski GIM 1 Olecko0:29,049 pkt.

  2. Jakub Milewski GIM 1 Olecko0:30,347 pkt.

  3. Paweł Masalski GIM 2 Olecko0:31,166 pkt.

  4. Bartosz Biszewski GIM 2 Olecko0:32,775 pkt.

 

GIMNAZJA 50m styl klasyczny dziewcząt

  1. Małgorzata Ankianiec GIM 2 Olecko1:00,629 pkt.

  2. Joanna Klaus GIM 2 Olecko1:02,477 pkt.

  3. Julita Domoracka GIM 1 Olecko1:05,456 pkt.

 

GIMNAZJA 50m styl klasyczny chłopców

  1. Mateusz Mitin GIM 2 Olecko0:36,089 pkt.

  2. Filip Drażba GIM 2 Olecko0:52,867 pkt.

  3. Kamil Suchocki GIM 1 Olecko1:03,616 pkt.

 

GIMNAZJA 50m styl grzbietowy dziewcząt

  1. Magdalena Żukowska GIM 2 Olecko0:39,179 pkt.

  2. Julia Łapucka GIM 2 Olecko0:43,037 pkt.

  3. Julia Omilian GIM 1 Olecko1:09,206 pkt.

 

GIMNAZJA 50m styl grzbietowy chłopców

  1. Piotr Modzelewski GIM 2 Olecko0:39,559 pkt.

  2. Sebastian Sawicki GIM 1 Olecko0:52,347 pkt.

  3. Bartosz Interewicz GIM 2 OleckoDNF

 

GIMNAZJA 50m styl motylkowy dziewcząt

  1. Aleksandra Kaszkiel GIM 2 Olecko0:33,969 pkt.

  2. Anna Omilian GIM 2 Olecko0:42,687 pkt.

 

GIMNAZJA 50m styl motylkowy chłopców

  1. Michał Rutkowski GIM 2 Olecko0:29,189 pkt.

  2. Daniel Mitin GIM 2 Olecko0:35,927 pkt.

 

GIMNAZJA sztafety dziewcząt (8x25m)

  1. GIM 2 Olecko2:28,1036 pkt.

  2. GIM 1 Olecko3:05,8828 pkt.

 

GIMNAZJA sztafety chłopców (8x25m)

  1. GIM 2 Olecko2:08,1236 pkt.

  2. GIM 1 Olecko2:22,0128 pkt.

 

KLASYFIKACJA KOŃCOWA DZIEWCZĄT GIMNAZJA

  1. GIM 2 Olecko99 pkt.

  2. GIM 1 Olecko47 pkt.

 

KLASYFIKACJA KOŃCOWA CHŁOPCóW GIMNAZJA

  1. GIM 2 Olecko88 pkt.

  2. GIM 1 Olecko57 pkt.

 

SZKOŁY PONADGIMNAZJALNE 50m styl dowolny dziewcząt

  1. Wiktoria Kasprzak I LO Olecko0:33,589 pkt.

  2. Marcela Wojciechowska I LO Olecko0:38,297 pkt.

 

SZKOŁY PONADGIMNAZJALNE 50m styl dowolny chłopców

  1. Jakub Urbanowicz I LO Olecko0:43,429 pkt.

 

SZKOŁY PONADGIMNAZJALNE 50m styl klasyczny dziewcząt

  1. Magdalena Sadowska I LO Olecko0:56,579 pkt.

 

SZKOŁY PONADGIMNAZJALNE 50m styl klasyczny chłopców

  1. Bartek Urbanowicz I LO Olecko0:45,509 pkt.

 

SZKOŁY PONADGIMNAZJALNE 50m styl grzbietowy chłopców

  1. Przemysław Tomczyk I LO Olecko0:48,419 pkt.

 

SZKOŁY PONADGIMNAZJALNE 50m styl motylkowy chłopców

  1. Mateusz Biszewski I LO Olecko0:33,419 pkt.

 

SZKOŁY PONADGIMNAZJALNE sztafety chłopców (4X50m)

  1. I LO Olecko2:31,9636 pkt.

 

KLASYFIKACJA KOŃCOWA DZIEWCZĄT SZKóŁ PONADGIMNAZJALNYCH

  1. I LO Olecko25 pkt.

 

KLASYFIKACJA KOŃCOWA CHŁPCóW SZKóŁ PONADGIMNAZJALNYCH

  1. I LO Olecko72 pkt.

 

W zawodach uczestniczyło 87 zawodników i zawodniczek. Zwycięskie szkoły otrzymały pamiątkowe dyplomy oraz puchary ufundowane przez Starostwo Powiatowe w Olecku.

Najlepsze drużyny uzyskały awans do finału wojewódzkiego.

Komentarze
Więcej w Hala Lega, MOSiR, Olecko, pływanie, sport
Nowy Paczkomat w Olecku

Firma InPost otworzyła w Olecku nowy Paczkomat. Maszyna mieści na Alejach Lipowych i jest trzecim tego typu punktem otwartym w...


Zamknij