Mistrzostwa Powiatu Oleckiego SZS w lekkiej atletyce szkół podstawowych

Oceń

Komunikat MOSiR w Olecku

 

Mistrzostwa Powiatu Oleckiego SZS w lekkiej atletyce szkół podstawowych

 

Termin i miejsce: 5.05.2016 r., Stadion Miejski w Olecku. Organizatorzy: MOSiR Olecko. Sędzia główny: Paweł Maksimowicz.

WYNIKI

 

Dziewczęta:

bieg na 60 m:

1. Natalia Bogdanowicz (SP Sokółki) 9,09

2. Dominika Stasiak (SP 4 Olecko) 9,23

3. Kinga Kuklińska (SP 3 Olecko) 9,31

4. Weronika Sajnaga (SP Babki Oleckie) 9,32

5. Gabriela Torebko (SP 4 Olecko) 9,42

6. Dominika Bordzio (SP Sokółki) 9,53

7. Maja Lenkiewicz (SP 1 Olecko) 9,58

8. Nadia Szyłkiewicz (SP 1 Olecko) 9,64

9. Julia Kulczyniec (SP 3 Olecko) 9,64

10. Aleksandra Kuczyńska (SP 1 Olecko) 9,68

11. Wiktoria Jackiewicz (SP 3 Olecko) 9,73 (PK)

12. Natasza Wiszniewska (SP 3 Olecko) 9,80 (PK)

13. Aleksandra Rudzińska (SP 3 Olecko) 9,99 (PK)

14. Magdalena Gawrych (SP Sokółki) 10,06 (PK)

15. Daria Dźwilewska (SP 3 Olecko) 10,06 (PK)

16. Kinga Czerwińska (SP 3 Olecko) 10,23 (PK)

17. Gabriela Trofimow (SP 4 Olecko) 10,58

18. Amelia Krynicka (SP Babki Oleckie) 10,68

19. Maria Karandziej (SP 3 Olecko) 11,05 (PK)

20. Aleksandra Bartkowiak (SP 3 Olecko) 11,18 (PK)

 


bieg na 300 m:

1. Aleksandra Chojnacka (SP 1 Olecko) 49,95

2. Kinga Kuklińska (SP 3 Olecko) 52,81

3. Maja Bagieńska (SP 1 Olecko) 52,91

4. Rozalia Piotrowska (SP 4 Olecko) 53,75

5. Daria Dźwilewska (SP 3 Olecko) 53,90 (PK)

6. Wiktoria Grudzińska (SP 4 Olecko) 55,14 (PK)

7. Małgorzata Laszkowska (SP 4 Olecko) 56,92

8. Paulina Kijewska (SP Sokółki) 57,08

9. Zuzanna Dębska (SP 3 Olecko) 57,17

10. Natasza Wiszniewska (SP 3 Olecko) 57,34 (PK)

11. Dominika Bordzio (SP Sokółki) 57,37

12. Kinga Czerwińska (SP 3 Olecko) 58,71 (PK)

13. Irmina Dębowska (SP 1 Olecko) 60,55

14. Maria Karandziej (SP 3 Olecko) 61,24 (PK)

15. Amelia Klonowska (SP Sokółki) 61,38

16. Angelika Danilewicz (SP 3 Olecko) 62,17

17. Roksana Piwek (SP 3 Olecko) 65,59

18. Aleksandra Bartkowiak (SP 3 Olecko) 67,49 (PK)

19. Oliwia Karbasz (SP 3 Olecko) 68,14

    Weronika Sajnaga (SP Babki Oleckie) DNF

bieg na 600 m:

1. Natalia Chołod (SP 1 Olecko) 2:01,95

2. Anna Jankowska (SP 4 Olecko) 2:04,26

3. Wiktoria Warejko (SP 3 Olecko) 2:07,17

4. Gabriela Sokołowska (SP 4 Olecko) 2:07,68 (PK)

5. Zuzanna Kruszniewska (SP 1 Olecko) 2:07,94

6. Wiktoria Jackiewicz (SP 3 Olecko) 2:08,49 (PK)

7. Pola Bagińska (SP 3 Olecko) 2:11,70

8. Melania Reszuta (SP 3 Olecko) 2:12,57

9. Klaudia Jackiewicz (SP 3 Olecko) 2:17,26

10. Aleksandra Rudzińska (SP 3 Olecko) 2:18,97

11. Alicja Szarnecka (SP 3 Olecko) 2:25,27

12. Weronika Retel (SP Sokółki) 2:26,02

13. Julia Szeraszewicz (SP Sokólki) 2:28,72

14. Julia Skałka (SP 3 Olecko) 2:31,39

15. Amelia Ropel (SP 4 Olecko) 2:32,53

 

skok w dal:
1. Maja Bagieńska (SP 1 Olecko) 3,80 m

2. Dominika Stasiak (SP 4 Olecko) 3,65 m

3. Natalia Bogdanowicz (SP Sokółki) 3,64 m

4. Nadia Szyłkiewicz (SP 1 Olecko) 3,40 m

5. Aleksandra Piotrowska (SP 1 Olecko) 3,16 m

6. Gabriela Putra (SP 3 Olecko) 3,16 m

7. Julia Kulczyniec (SP 3 Olecko) 3,10 m

8. Amelia Krynicka (SP Babki Oleckie) 2,58 m

9. Magdalena Gawrych (SP Sokółki) 2,57 m (PK)

10. Amelia Klonowska (SP Sokółki) 2,53 m

 

skok wzwyż:

1. Gabriela Torebko (SP 4 Olecko) 125 cm (PK)

2. Weronika Rutkowska (SP 1 Olecko) 115 cm

3. Julia Murawska (SP 1 Olecko) 115 cm

4. Gabriela Putra (SP 3 Olecko) 105 cm

   Gabriela Sokołowska (SP 4 Olecko) 105 cm (PK)

   Wiktoria Grudzińska (SP 4 Olecko) 105 cm (PK)

 

rzut piłeczką palantową:
1. Weronika Rutkowska (SP 1 Olecko) 39 m
2. Klaudia Jackiewicz (SP 3 Olecko) 38,5 m

3. Aleksandra Chojnacka (SP 1 Olecko) 35,5 m

4. Pola Stadnicka (SP 4 Olecko) 35 m

5. Paulina Kijewska (SP Sokółki) 32 m

6. Aleksandra Piotrowska (SP 1 Olecko) 31 m

7. Wiktoria Jackiewicz (SP 3 Olecko) 30 m (PK)

8. Ewelina Miłowicka (SP 1 Olecko) 29 m

9. Daria Dźwilewska (SP 3 Olecko) 29 m (PK)

10. Kinga Czerwińska (SP 3 Olecko) 28 m (PK)

11. Natasza Wiszniewska (SP 3 Olecko) 28 m (PK)

12. Oliwia Karbasz (SP 3 Olecko) 28 m

13. Gabriela Trofimow (SP 4 Olecko) 27 m

14. Aleksandra Kuczyńska (SP 1 Olecko) 26 m

15. Anna Januszczyk (SP 3 Olecko) 23 m

16. Maria Karandziej (SP 3 Olecko) 21 m

17. Aleksandra Bartkowiak (SP 3 Olecko) 15 m

Chłopcy:

bieg na 60 m:

1. Wojciech Kukliński (SP 3 Olecko) 8,70

2. Kacper Wróblewski (SP 4 Olecko) 8,83

3. Igor Borys (SP 1 Olecko) 9,03

4. Bartosz Prusko (SP 3 Olecko) 9,12

5. Olaf Marcinkiewicz (SP 1 Olecko) 9,22

6. Błażej Gabruś (SP 3 Olecko) 9,27

7. Kamil Szargiej (SP 1 Olecko) 9,41

8. Daniel Dobrzyń (SP Babki Oleckie) 9,64

9. Dawid Dziadolik (SP Sokółki) 9,69

10. Sebastian Jurewicz (SP Sokółki) 9,77

11. Erwin Oleszczuk (SP 3 Olecko) 9,86

12. Dawid Kosiński (SP 3 Olecko) 9,96 (PK)

13. Olaf Antkiewicz (SP 3 Olecko) 10,03 (PK)

14. Szymon Sofiński (SP Babki Oleckie) 10,05

15. Filip Brodowski (SP 1 Olecko) 10,16

 

bieg na 300 m:

1. Bartosz Wargala (SP Sokółki) 46,11

2. Filip Szypulski (SP Babki Oleckie) 51,35

3. Jakub Maciejewski (SP 4 Olecko) 52,00

4. Kornel Kozłowski (SP 1 Olecko) 52,74

5. Daniel Dobrzyń (SP Babki Oleckie) 52,89

6. Krzysztof Bielawski (SP 3 Olecko) 53,03

7. Wiktor Zamojski (SP 3 Olecko) 53,53

8. Dawid Ciszewski (SP Babki Oleckie) 53,72

9. Błażej Gabruś (SP 3 Olecko) 53,77

10. Bartosz Sokołowski (SP 4 Olecko) 55,25

11. Kacper Gajda (SP 1 Olecko) 56,34

12. Aleksander Krajewski (SP 1 Olecko) 57,90

13. Brajan Szczecina (SP 3 Olecko) 58,67 (PK)

14. Hubert Brodowski (SP 1 Olecko) 60,39

15. Maciej Karpiński (SP Sokółki) 60,83

 

bieg na 600 m:

1. Jakub Miszkiel (SP 3 Olecko) 1:52,50

2. Maciej Wądołowski (SP 3 Olecko) 1:58,17 (PK)

3. Kamil Buchowski (SP 1 Olecko) 2:00,44

4. Bartosz Gdak (SP 3 Olecko) 2:01,70

5. Jakub Gościewski (SP 4 Olecko) 2:03,43

6. Mateusz Kosa (SP Sokółki) 2:07,18

7. Mateusz Brodowski (SP 1 Olecko) 2:08,34

8. Filip Rubin (SP 4 Olecko) 2:23,46

9. Kacper Sawicki (SP 4 Olecko) 2:27,83 (PK)

10. Filip Krawczyk (SP 4 Olecko) 2:30,75 (PK)

11. Kacper Jurewicz (SP Sokółki) 2:50,28 (PK)

bieg na 1000 m:

1. Kacper Kłoczko (SP 3 Olecko) 3:18,90

2. Marek Nowakowski (SP 3 Olecko) 3:23,31

3. Dominik Zawistowski (SP 1 Olecko) 3:23,61

4. Aleksander Marchewka (SP 1 Olecko) 3:45,29

5. Krzysztof Złotnik (SP 1 Olecko) 3:45,62

6. Aleksander Adamajt (SP 1 Olecko) 4:23,42

  Kacper Stawicki (SP 4 Olecko) DNF

 

skok w dal:
1. Bartosz Wargala (SP Sokółki) 4,30 m

2. Kornel Onufrienko (SP 4 Olecko) 4,18 m

3. Jakub Miszkiel (SP 3 Olecko) 4,15 m (PK)

4. Kamil Szargiej (SP 1 Olecko) 4,14 m

5. Igor Borys (SP 1 Olecko) 3,84 m

6. Maciej Karpiński (SP Sokółki) 3,82 m

7. Jakub Maciejewski (SP 4 Olecko) 3,79 m (PK)

8. Emil Miezianko (SP 4 Olecko) 3,76 m

9. Dawid Ciszewski (SP Babki Oleckie) 3,62 m

10. Bartosz Sokołowski (SP 4 Olecko) 3,51 m

11. Sebastian Gajewski (SP Babki Oleckie) 3,45 m

12. Filip Brodowski (SP 1 Olecko) 3,40 m

13. Filip Rubin (SP 4 Olecko) 3,12 m (PK)

14. Aleksander Krajewski (SP 1 Olecko) 3,08 m

 

skok wzwyż:

1. Kacper Łapiński (SP 3 Olecko) 125 cm (PK)

2. Filip Szypulski (SP Babki Oleckie) 120 cm

3. Szymon Sofiński (SP Babki Oleckie) 120 cm

4. Dominik Hinc (SP Babki Oleckie) 115 cm

5. Kacper Gajda (SP 1 Olecko) 115 cm

6. Kornel Kozłowski (SP 1 Olecko) 110 cm

7. Hubert Brodowski (SP 1 Olecko) 105 cm

   

rzut piłeczką palantową:
1. Wojciech Kukliński (SP 3 Olecko) 52 m
2. Kacper Wróblewski (SP 4 Olecko) 51 m

3. Kornel Onufrienko (SP 4 Olecko) 49,5 m

4. Jakub Miszkiel (SP 3 Olecko) 48,5 m

5. Olaf Marcinkiewicz (SP 1 Olecko) 45 m

6. Marek Nowakowski (SP 3 Olecko) 44 m (PK)

7. Kacper Stawicki (SP 4 Olecko) 43,5 m (PK)

8. Wiktor Dąbrowski (SP 1 Olecko) 43 m

9. Jakub Gościewski (SP 4 Olecko) 43 m (PK)

10. Bartosz Prusko (SP 3 Olecko) 43 m

11. Dominik Hinc (SP Babki Oleckie) 41 m

12. Konrad Jachimczuk (SP 3 Olecko) 39,5 m (PK)

13. Sebastian Gajewski (SP Babki Oleckie) 39,5 m

14. Kacper Łapiński (SP 3 Olecko) 38,5 m (PK)

15. Wiktor Zamojski (SP 3 Olecko) 37,5 m

16. Dawid Dziadolik (SP Sokółki) 33,5 m

17. Sebastian Jurewicz (SP Sokółki) 25,5 m

Trzy pierwsze zawodniczki i trzech pierwszych zawodników z każdej konkurencji otrzymało pamiątkowe dyplomy. Ogółem w zawodach uczestniczyło 174 zawodniczek i zawodników.


Komentarze
Więcej w lekkoatletyka, Mistrzostwa Powiatu Oleckiego SZS w lekkiej a, MOSiR w Olecku, Olecko
Nowy Paczkomat w Olecku

Firma InPost otworzyła w Olecku nowy Paczkomat. Maszyna mieści na Alejach Lipowych i jest trzecim tego typu punktem otwartym w...


Zamknij