Oleccy strażacy o krok od podium

Oceń

Komunikat prasowy KP PSP w Olecku:


Reprezentacja oleckich strażaków zajęła wysokie, 4 miejsce w I zawodach – warsztatach z ratownictwa specjalistycznego w zakresie podstawowym – „Rybaki 2016”, które odbyły się 16 czerwca na terenie ośrodka charytatywnego CARITAS w Rybakach. W zawodach wzięły udział 24 zastępy z wszystkich jednostek ratowniczo-gaśniczych z terenu województwa warmińsko-mazurskiego. Dla przybyłych strażaków przygotowano 12 stacji, na których musieli wykazać się umiejętnościami w poszczególnych dziedzinach  ratownictwa, w tym: wodnego, wysokościowego, chemicznego, technicznego, medycznego oraz gaszenia pożarów. W trakcie ćwiczeń liczyła się przede wszystkim prawidłowość wykonania zadania w oparciu o posiadany na samochodzie sprzęt, ale również czas, który był dodatkowym elementem rywalizacji.


Zwyciężyli strażacy z JRG w Giżycku, drugie miejsce zajęli strażacy z JRG 1 w Olsztynie natomiast trzecie miejsce ich koledzy z JRG 2 również z Olsztyna. Do podium ekipy z JRG w Olecku zabrakło bardzo niewiele, jednostkę reprezentowali: Waldemar Derencz, Mateusz Kamiński, Tomasz Zieliński, Bartosz Laskowski i Adam Więcko.


Foto: KP PSP Olecko

Może ci się spodobać również Więcej od autora

Komentarze

Więcej w Bartosz Laskowski i Adam Więcko, Mateusz Kamiński, Olecko, Straż Pożarna, Tomasz Zieliński, Waldemar Derencz
Pływanie i minisiatków. Wyniki zawodów

Sportowe komunikaty MOSiR Olecko: MISTRZOSTW POWIATU OLECKIEGO SZS W DRUŻYNOWYM PŁYWANIU DZIEWCZĄT I CHŁOPCÓW SZKÓŁ PONADGIMNAZJALNYCH O PUCHAR STAROSTY OLECKIEGO Data i...


Zamknij