Otrzymuj powiadomienia od iOlecko – bądź na bieżąco z informacjami z Olecka i okolic!

Otrzymuj powiadomienia od iOlecko – bądź na bieżąco z informacjami z Olecka i okolic!
5 (100%) 1 głosów

Podobno kto nie idzie do przodu, ten się cofa, więc cały czas rozwijamy iOlecko.com. Wprowadziliśmy nową funkcjonalność – od dzisiaj możecie otrzymywać powiadomienia z naszej strony w swojej przeglądarce i być na bieżąco z informacjami z Olecka i okolic!

Jak działają powiadomienia „web push”?

Każda osoba, która „zasubskrybuje” powiadomienia z naszej strony będzie otrzymywała nieinwazyjne powiadomienia o newsach na iOlecko.com w postaci małych, wyskakujących powiadomień (przykład poniżej). Co najważniejsze – osoby te otrzymają takie powiadomienia najszybciej – jeżeli będziecie akurat przy komputerze/na smartphonie i będziecie mieli włączoną przeglądarkę, to powiadomienie dostaniecie w momencie publikacji wiadomości na naszej stronie! Poniżej mały przykład, jak wygląda takie powiadomienie w przeglądarce Google Chrome – pojawia się ono zawsze w prawym dolnym roku ekranu.

Chcę otrzymywać takie powiadomienia – co mam zrobić?

Wystarczy, że klikniesz w ikonkę „dzwoneczka” widoczną po prawej stronie portalu i będziesz postępował zgodnie z instrukcjami tam zawartymi. Jest to naprawdę proste i wystarczy kilka kliknięć. Po udzieleniu zezwolenia będziesz otrzymywał następne wiadomości właśnie w formie takich powiadomień. Pamiętaj, że w dowolnym momencie możesz zrezygnować z subskrypcji i ewentualnie później do nich wrócić. Powiadomienia są zupełnie darmowe – zachęcamy gorąco do ich wypróbowania.

Jeżeli macie jakiekolwiek pytania dotyczące tej funkcji – pytajcie w komentarzach lub na naszym Facebooku!

 

Może ci się spodobać również Więcej od autora

Komentarze

Więcej w iOlecko, iOlecko.com
Wyślij do nas newsa

Nasza nowa strona, oprócz niewątpliwych wad, posiada także sporo zalet. Jedną z nich jest możliwość szybkiego wysłania do nas newsa...


Zamknij