Otrzymuj powiadomienia od iOlecko – bądź na bieżąco z informacjami z Olecka i okolic!

Otrzymuj powiadomienia od iOlecko – bądź na bieżąco z informacjami z Olecka i okolic!
5 (100%) 1 głosów

Podobno kto nie idzie do przodu, ten się cofa, więc cały czas rozwijamy iOlecko.com. Wprowadziliśmy nową funkcjonalność – od dzisiaj możecie otrzymywać powiadomienia z naszej strony w swojej przeglądarce i być na bieżąco z informacjami z Olecka i okolic!

Jak działają powiadomienia „web push”?

Każda osoba, która „zasubskrybuje” powiadomienia z naszej strony będzie otrzymywała nieinwazyjne powiadomienia o newsach na iOlecko.com w postaci małych, wyskakujących powiadomień (przykład poniżej). Co najważniejsze – osoby te otrzymają takie powiadomienia najszybciej – jeżeli będziecie akurat przy komputerze/na smartphonie i będziecie mieli włączoną przeglądarkę, to powiadomienie dostaniecie w momencie publikacji wiadomości na naszej stronie! Poniżej mały przykład, jak wygląda takie powiadomienie w przeglądarce Google Chrome – pojawia się ono zawsze w prawym dolnym roku ekranu.

Chcę otrzymywać takie powiadomienia – co mam zrobić?

Wystarczy, że klikniesz w ikonkę „dzwoneczka” widoczną po prawej stronie portalu i będziesz postępował zgodnie z instrukcjami tam zawartymi. Jest to naprawdę proste i wystarczy kilka kliknięć. Po udzieleniu zezwolenia będziesz otrzymywał następne wiadomości właśnie w formie takich powiadomień. Pamiętaj, że w dowolnym momencie możesz zrezygnować z subskrypcji i ewentualnie później do nich wrócić. Powiadomienia są zupełnie darmowe – zachęcamy gorąco do ich wypróbowania.

Jeżeli macie jakiekolwiek pytania dotyczące tej funkcji – pytajcie w komentarzach lub na naszym Facebooku!

 

Komentarze

Privacy Preference Center

Close your account?

Your account will be closed and all data will be permanently deleted and cannot be recovered. Are you sure?

Więcej w iOlecko, iOlecko.com
Wyślij do nas newsa

Nasza nowa strona, oprócz niewątpliwych wad, posiada także sporo zalet. Jedną z nich jest możliwość szybkiego wysłania do nas newsa...


Zamknij