Otylida i zapowiedzi imprez sportowych. XVI Halowe Mistrzostwa Powiatu Oleckiego SZS w lekkiej atletyce szkół gimnazjalnych – wyniki

Oceń

Komunikaty MOSiR Olecko:

 

MOSiR Olecko zaprasza do kibicowania w Otyliadzie! Limit miejsc startowych IV Nocnego Ogólnopolskiego Maratonu Pływackiego Otyliada 2017 został wyczerpany. Na starcie zobaczym 36, w większości młodych, pływaków Start imprezy: 18:00, 11 marca na Pływalni LEGA. Wszystkie tory basenowe będą zarezerwowane dla startujących od godz. 18:00. Dostępny będzie basen rekreacyjnego i strefa SPA objęta specjalną promocją – Noc Saun za jedyne 13 zł.
 
MOSiR Olecko zapraszama na czwartą – ostatnią rundę Edkar Grand Prix Olecka w Tenisie Stołowym. W sobotę 18 marca o godz. 10:00 rozpoczniemy zmagania, które uwieńczy dekoracja zwycięzców cyklu.
 
 

Zapowiedzi nadchodzących imprez

 

Piłka nożna

 Mecze Sparingowe Czarnych Olecko – Boisko ze sztuczną murawą

Czarni Olecko – Pomorzanka Sejny, środa, 8 marca godz. 18:00,
Czarni Olecko – Sparta Augustów, sobota, 11 marca godz. 16:00.

Football Festival – turniej piłki nożnej chłopców z rocznika 2007
z udziałem zaproszonych drużyn
Termin i miejsce: 11-12.03.2017r. (sobota-niedziela)  godz. 10:00, Hala Lega

 

Pływanie

IV Ogólnopolski Nocny Maraton Pływacki Otyliada 2017
Termin i miejsce: 11.03.2017r. (sobota)  godz. 18:00, Pływalnia Lega

 Warmia i Mazury Pływają – eliminacje VII
Termin i miejsce: 01.04.2017r. (sobota)  godz. 10:00, Pływalnia Lega


Tenis Stołowy

 „Edkar” Grand Prix Olecka w tenisie stołowym – runda IV oraz podsumowanie cyklu
Termin i miejsce: 18.03.2017r. (sobota)  godz. 10:00, Hala Lega

 

 

 

XVI Halowe Mistrzostwa Powiatu Oleckiego SZS  w lekkiej atletyce szkół gimnazjalnych

Termin i miejsce: 2.03.2017r., Hala Lega w Olecku. Organizator: MOSiR Olecko. Prowadzący: Bartosz Cieśluk. Sędzia główny: Paweł Maksimowicz. Sędzia startowy: Robert Markowski

 

WYNIKI:

 

60 m dziewcząt:

Finał A:

  1. Ewa Zysk (Gim. Sokółki) 8,59 wynik eliminacji: 8,56
  2. Klaudia Stach (Gim. Kijewo) 9,08 -„- 9,17
  3. Gabriela Kareło (Gim. Kowale Oleckie) 9,12 -„- 9,28
  4. Gabriela Jeglińska (Gim. 2 Olecko) 9,34 -„- 9,26

Finał B:

  1. Aleksandra Kaszkiel (Gim. 2 Olecko) 9,16 -„- 9,32
  2. Agnieszka Piotrak (Gim. 1 Olecko) 9,44 -„- 9,56
  3. Karolina Barszczewska (Gim. Wieliczki) 9,52 -„- 9,60
  4. Dominika Stasiak (Gim. Wieliczki) 9,72 -„- 9,57
  1. Klaudia Zubowicz (Gim. 1 Olecko) -„- 9,63
  2. Sandra Romanowska (Gim. Judziki) -„- 9,68
  3. Martyna Nowak (Gim. Kowale Oleckie) -„- 9,69
  4. Laura Gajdzińska (Gim. Świętajno) -„- 9,73
  5. Katarzyna Pachucka (Gim. Świętajno) -„- 9,77
  6. Aleksandra Sienkiewicz (Gim. Judziki) -„- 10,18
  7. Natalia Bogdanowicz (Gim. Sokółki) -„- 10,96

 

60 m chłopców:

 

Finał A:

  1. Wojciech Tomczyk (Gim. 2 Olecko) 7,79 wynik eliminacji: 7,93
  2. Kacper Murawski (Gim. 1 Olecko) 7,87 -„- 7,91
  3. Bartosz Zimnicki (Gim. 2 Olecko) 7,98 -„- 7,94
  4. Dawid Markowski (Gim. Kowale Oleckie) 8,04 -„- 8,11

Finał B:

  1. Sebastian Jarzębowicz (Gim. Judziki) 8,02 -„- 8,14
  2. Patryk Oszczapiński (Gim. Sokółki) 8,11 -„- 8,22
  3. Paweł Zieliński (Gim. Sokółki) 8,41 -„- 8,33
  4. Patryk Sienkiewicz (Gim. Wieliczki) 8,55 -„- 8,34
  1. Bartosz Kozicki (Gim. Kowale Oleckie) -„- 8,36
  2. Michał Jurewicz (Gim. Wieliczki) -„- 8,38
  3. Bartosz Staszewski (Gim. 1 Olecko) -„- 8,43
  4. Mateusz Mazurek (Gim. Świętajno) -„- 8,52
  5. Patryk Nąckiewicz (Gim. Świętajno) -„- 8,66
  6. Patryk Milewski (Gim. Babki Oleckie) -„- 9,05
  7. Kamil Kowalewski (OSWdDG Olecko) -„- 9,15
  8. Maciej Finfando (OSWdDG Olecko) -„- 9,38
  9. Dominik Hinc (Gim. Babki Oleckie) -„- 9,88

 

2 okrążenia dziewcząt:

  1. Laura Gajdzińska (Gim. Świętajno) 37,47
  2. Kinga Kuklińska (Gim. Wieliczki) 38,16
  3. Gabriela Fiertek (Gim. 2 Olecko) 39,09
  4. Kamila Domel (Gim. 1 Olecko) 39,38
  5. Nikola Giedrojć (Gim. Kowale Oleckie) 39,46
  6. Kinga Buraczewska (Gim. Kowale Oleckie) 39,49
  7. Agnieszka Łoboda (Gim. Wieliczki) 39,76
  8. Małgorzata Ankianiec (Gim. 2 Olecko) 39,86
  9. Martyna Rogacka (Gim. Sokółki) 39,92
  10. Katarzyna Pachucka (Gim. Świętajno) 40,91
  11. Magdalena Lisowska (Gim. Sokółki) 41,86
  12. Kinga Konopko (Gim. Judziki) 42,00
  13. Kaja Selwocka (Gim. 1 Olecko) 43,76

 

2 okrążenia chłopców:

  1. Dominik Stemplewski (Gim. Sokółki) 31,50
  2. Jakub Białanowski (Gim. Wieliczki) 31,99
  3. Kacper Murawski (Gim. 1 Olecko) 32,01
  4. Sebastian Stawicki (Gim. 1 Olecko) 32,36
  5. Dominik Sobczak (Gim. 2 Olecko) 32,69
  6. Samuel Bokuniewicz (Gim. Kowale Oleckie) 32,86
  7. Paweł Zieliński (Gim. Sokółki) 32,99
  8. Sebastian Czerwiński (Gim. Kowale Oleckie) 33,09
  9. Marcin Sznejder (Gim. Świętajno) 33,69
  10. Piotr Augustynowicz (Gim. Judziki) 34,21
  11. Jakub Kołodziński (Gim. Wieliczki) 34,56
  12. Mateusz Jaworowski (Gim. Świętajno) 34,77
  13. Patryk Milewski (Gim. Babki Oleckie) 36,26
  14. Sebastian Sawicki (Gim. 2 Olecko) 37,29
  15. Damian Kasperuk (OSWdDG Olecko) 37,63
  16. Filip Szypulski (Gim. Babki Oleckie) 37,78

 

5 okrążeń dziewcząt:

  1. Patrycja Motulewicz (Gim. 2 Olecko) 1:51,39
  2. Agnieszka Świerzbin (Gim. 2 Olecko) 1:52,02
  3. Magdalena Danielewicz (Gim. Sokółki) 1:54,42
  4. Aleksandra Sznel (Gim. Kowale Oleckie) 1:56,80
  5. Aleksandra Dźwilewska (Gim. Wieliczki) 1:57,61
  6. Wiktoria Jankowska (Gim. Kowale Oleckie) 2:00,02
  7. Olga Naruszewicz (Gim. Świętajno) 2:03,18
  8. Julia Czarniecka (Gim. Wieliczki) 2:05,26
  9. Gabriela Trofimow (Gim. 1 Olecko) 2:05,59
  10. Paulina Kijewska (Gim. Sokółki) 2:13,15
  11. Małgorzata Laszkowska (Gim. 1 Olecko) 2:13,96
  12. Anna Ponikiewska (Gim. Świętajno) 2:15,00

 

8 okrążeń chłopców:

  1. Kacper Kłoczko (Gim. 1 Olecko) 2:53,26
  2. Tomasz Dębowski (Gim. Kowale Oleckie) 2:53,98
  3. Gabriel Żukowski (Gim. Wieliczki) 2:55,48
  4. Dawid Litus (Gim. Sokółki) 2:55,94
  5. Jakub Kozłowski (Gim. 2 Olecko) 2:57,76
  6. Łukasz Grygieńć (Gim. Sokółki) 3:00,66
  7. Daniel Bobrowski (Gim. Kowale Oleckie) 3:00,76
  8. Dominik Zawistowski (Gim. 2 Olecko) 3:04,66
  9. Jakub Luberecki (Gim. Kijewo) 3:11,10
  10. Mateusz Kamiński (Gim. Wieliczki) 3:11,86
  11. Mateusz Dziedziak (Gim. 1 Olecko) 3:18,46
  12. Piotr Pachucki (Gim. Świętajno) 3:20,00
  13. Dominik Palewicz (OSWdDG Olecko) 3:20,60
  14. Kamil Kowalewski (OSWdDG Olecko) 3:35,78
  15. Marcel Nowak (Gim. Kijewo) 3:40,00

 

rzut piłką 4kg dziewcząt:

  1. Kinga Przekop (Gim. Wieliczki) 8,40 m
  2. Karolina Szulińska (Gim. Kowale Oleckie) 8,30 m
  3. Daria Gużewska (Gim. Kowale Oleckie) 7,60 m
  4. Weronika Miłowicka (Gim. Kijewo) 7,40 m
  5. Agnieszka Domoradzka (Gim. 1 Olecko) 6,80 m
  6. Julia Chołodowska (Gim. Świętajno) 6,40 m
  7. Aleksandra Dźwilewska (Gim. Wieliczki) 6,20 m
  8. Aleksandra Kaszkiel (Gim. 2 Olecko) 6,00 m (II najlepsza próba–5,70 m)
  9. Daria Dwojakowska (Gim. 2 Olecko) 6,00 m
  10. Monika Jakubowska (Gim. Świętajno) 5,80 m
  11. Paulina Krejpcio (Gim. 1 Olecko) 5,50 m
  12. Magdalena Lisowska (Gim. Sokółki) 5,30 m
  13. Martyna Rogacka (Gim. Sokółki) 5,20 m
  14. Kamila Łęgowska (Gim. Judziki) 5,00 m
  15. Karolina Fedeńczuk (Gim. Babki Oleckie) 4,10 m

rzut piłką 5kg chłopców:

  1. Patryk Kozłowski (Gim. Wieliczki) 10,50 m
  2. Krzysztof Makarewicz (Gim. Kijewo) 10,10 m
  3. Filip Kosiński (Gim. 2 Olecko) 9,80 m
  4. Marcin Dobrowolski (OSWdDG Olecko) 9,70 m
  5. Patryk Oszczapiński (Gim. Sokółki) 9,60 m
  6. Jakub Nowakowski (Gim. 2 Olecko) 9,40 m
  7. Filip Zdanewicz (Gim. Kijewo) 9,20 m
  8. Hubert Siłkowski (Gim. Kowale Oleckie) 8,70 m
  9. Patryk Nąckiewicz (Gim. Świętajno) 8,60 m
  10. Dorian Sadkowski (Gim. Babki Oleckie) 8,40 m
  11. Marcel Kosakowski (Gim. Wieliczki) 8,20 m (II najlepsza próba-7,80 m)
  12. Dawid Jankowski (OSWdDG Olecko) 8,20 m (II najlepsza próba–7,10 m)
  13. Sebastian Dębowski (Gim. Świętajno) 8,10 m
  14. Michał Janczuk (Gim. Babki Oleckie) 8,00 m
  15. Sebastian Stawicki (Gim. 1 Olecko) 7,80 m
  16. Bartosz Kozicki (Gim. Kowale Oleckie) 7,70 m
  17. Łukasz Grygieńć (Gim. Sokółki) 7,60 m
  18. Adam Torebko (Gim. 1 Olecko) 7,40 m
  19. Bartosz Piszczek (Gim. Judziki) 4,80 m

 

skok w dal z miejsca dziewcząt:

  1. Ewa Zysk (Gim. Sokółki) 2,32 m
  2. Hanna Kozłowska (Gim. 2 Olecko) 2,23 m
  3. Marlena Kosińska (Gim. Kowale Oleckie) 2,22 m
  4. Katarzyna Mrozowska (Gim. 2 Olecko) 2,12 m 
  5. Aleksandra Sznel (Gim. Kowale Oleckie) 2,21 m
  6. Agnieszka Łoboda (Gim. Wieliczki) 2,06 m
  7. Aleksandra Opalińska (Gim. Wieliczki) 2,05 m
  8. Martyna Burzycka (Gim. Świętajno) 2,02 m
  9. Aleksandra Niemotko (Gim. Świętajno) 1,98 m
  10. Justyna Sznurkowska (Gim. 1 Olecko) 1,93 m
  11. Klaudia Zubowicz (Gim. 1 Olecko) 1,92 m
  12. Natalia Bogdanowicz (Gim. Sokółki) 1,78 m

 

skok w dal z miejsca chłopców:

  1. Wojciech Tomczyk (Gim. 2 Olecko) 2,82 m
  2. Patryk Kozłowski (Gim. Wieliczki) 2,76 m
  3. Dominik Stemplewski (Gim. Sokółki) 2,57 m
  4. Mateusz Jaworowski (Gim. Świętajno) 2,52 m
  5. Cyprian Ogrzal (Gim. Kijewo) 2,51 m (II najlepsza próba-2,40 m)
  6. Sebastian Czerwiński (Gim. Kowale Oleckie) 2,51 m (II najlepsza próba-2,34 m)
  7. Bartosz Staszewski (Gim. 1 Olecko) 2,45 m
  8. Dawid Markowski (Gim. Kowale Oleckie) 2,42 m
  9. Mateusz Mazurek (Gim. Świętajno) 2,40 m
  10. Adam Torebko (Gim. 1 Olecko) 2,39 m
  11. Jakub Kołodziński (Gim. Wieliczki) 2,32 m
  12. Bartosz Wargala (Gim. Sokółki) 2,25 m
  13. Damian Kasperuk (OSWdDG Olecko) 2,21 m
  14. Jakub Kozłowski (Gim. 2 Olecko) 2,09 m
  15. Dorian Sadkowski (Gim. Babki Oleckie) 2,07 m
  16. Dawid Jankowski (OSWdDG Olecko) 1,91 m
  17. Sebastian Gajewski (Gim. Babki Oleckie) 1,90 m
  18. Bartosz Piszczek (Gim. Judziki) 1,71 m

PK Maciej Finfando (OSWdDG Olecko) 2,05 m

skok wzwyż dziewcząt:

  1. Marlena Kosińska (Gim. Kowale Oleckie) 1,37 m
  2. Wiktoria Mokicka (Gim. 2 Olecko) 1,34 m
  3. Magdalena Grabek (Gim. Wieliczki) 1,28 m
  4. Angelika Oleszczuk (Gim. 2 Olecko) 1,28 m (w II próbie)
  5. Martyna Dzierżyk (Gim. Kijewo) 1,25 m
  6. Weronika Smyk (Gim. Wieliczki) 1,25 m (1,20 m – w III próbie)
  7. Kamila Domel (Gim. 1 Olecko) 1,25 m (w III próbie)
  8. Karolina Fedeńczuk (Gim. Babki Oleckie) 1,15 m
  9. Dominika Bordzio (Gim. Sokółki) 1,10 m

 

skok wzwyż chłopców:

  1. Damian Zaręba (Gim. Kijewo) 1,60 m
  2. Jan Jeleniewicz (Gim. 2 Olecko) 1,60 m (1,58 m – w II próbie)
  3. Jakub Białanowski (Gim. Wieliczki) 1,55 m
  4. Samuel Bokuniewicz (Gim. Kowale Oleckie) 1,49 m
  5. Dominik Sobczak (Gim. 2 Olecko) 1,43 m
  6. Filip Szypulski (Gim. Babki Oleckie) 1,43 m (w II próbie)
  7. Sebastian Jarzębowicz (Gim. Judziki) 1,43 m (w III próbie)
  8. Dominik Palewicz (OSWdDG Olecko) 1,40 m
  9. Dawid Litus (Gim. Sokółki) 1,40 m (w III próbie)
  10. Patryk Sienkiewicz (Gim. Wieliczki) 1,30 m
  11. Szymon Sofiński (Gim. Babki Oleckie) 1,20 m
  12. Piotr Augustynowicz (Gim. Judziki) 1,20 m (w II próbie)

 

bieg sztafetowy 4×2 okrążenia dziewcząt:

  1. Gim. Wieliczki 2:31,10
  2. Gim. 2 Olecko 2:33,10
  3. Gim. Kowale Oleckie 2:33,46
  4. Gim. Kijewo 2:33,66
  5. Gim. Sokółki 2:40,30
  6. Gim. 1 Olecko 2:47,65

 

bieg sztafetowy 4×2 okrążenia chłopców:

  1. Gim. Sokółki 2:08,66
  2. Gim. Kowale Oleckie 2:11,74
  3. Gim. 1 Olecko 2:12,08
  4. Gim. Wieliczki 2:12,69
  5. Gim. 2 Olecko 2:12,90
  6. Gim. Kijewo 2:17,67

 

klasyfikacja punktowa szkół:

  1. Gim. 2 Olecko 121 pkt.
  2. Gim. Kowale Oleckie 94 pkt.
  3. Gim. Wieliczki 92 pkt.
  4. Gim. Sokółki 71 pkt.
  5. Gim. 1 Olecko 52 pkt.
  6. Gim. Kijewo 42 pkt.
  7. Gim. Świętajno 20 pkt.

8-9. OSWdDG Olecko 6 pkt.

Gim. Judziki 6 pkt.

  1. Gim. Babki Oleckie 4 pkt.

 

Pierwszych trzech zawodników i zawodniczek w każdej konkurencji otrzymało pamiątkowe dyplomy. Trzy najlepsze szkoły otrzymały puchary ufundowane przez Starostwo Powiatowe w Olecku. Ogółem w zawodach uczestniczyło 121 zawodników i zawodniczek.

Może ci się spodobać również Więcej od autora

Komentarze

Więcej w Hala Lega, MOSiR Olecko, Olecko, Otyliada, sport
Społeczeństwo obywatelskie

Tekst nadesłany   Mienimy się społeczeństwem obywatelskim. Naszą aktywność na forum tegoż społeczeństwa ograniczamy jednak albo do prywatnych rozmów, przesyconych...


Zamknij