Piotr Machalica i „Mój ulubiony Młynarski” w kinie „Mazur”. W najbliższą sobotę

Oceń

ROK w Olecku zaprasza:

Regionalny Ośrodek Kultury w Olecku Zaprasza bardzo serdecznie na kolejny niezwykły koncert PIOTR MACHALICA „Mój Ulubiony Młynarski”, który odbędzie się 13 maja o godzinie 17:00 w sali kina „Mazur”

Koncert „Mój Ulubiony Młynarski” to hołd składany Mistrzowi przez Piotra Machalicę, który Jego utwory śpiewa „od zawsze”. Tym razem jednak powstał koncert Machalicy składający się wyłącznie z utworów, które wyszły spod pióra Wojciecha Młynarskiego.
Recital składa się z piosenek zarówno autorskich, jak i znakomitych przekładów, które stały się ważną częścią polskiej kultury.
W programie m.in. „Jeszcze w zielone gramy”, „Tango desperado”, „Bynajmniej”, „Moje ulubione drzewo”, „Idź swoją drogą” (Sinatra), „Trąbeczka” (Brassens), czy „Blue
Tango” (Conte).
„Mój ulubiony Młynarski” to koncert na głos, dwie gitary i trąbkę, a czasem nawet akordeon i przeszkadzajki.
Zespół w składzie:
Piotr Machalica, Michał Walczak (gitara), Krzysztof Niedźwiecki (gitara), Paweł Surman (trąbka, akordeon, przeszkadzajki).

Wstęp/bilet: cena 45 zł

Serdecznie zapraszamy na to niezwykłe i wyjątkowe wydarzenie, które będzie niezwykła przygodą w przybliżony świat utworów Wojciecha Młynarskiego.

Może ci się spodobać również Więcej od autora

Komentarze

Więcej w kultura, muzyka, Olecko, Piotr Machalica, ROK w Olecku
Spotkanie w sprawie bezpieczeństwa na obwodnicy Olecka

Urząd Miejski informuje: 13 marca br. w Urzędzie Miejskim w Olecku odbyło się spotkanie poświęcone kwestiom bezpieczeństwa na obwodnicy Olecka....


Zamknij