Piotr Machalica i „Mój ulubiony Młynarski” w kinie „Mazur”. W najbliższą sobotę

Oceń

ROK w Olecku zaprasza:

Regionalny Ośrodek Kultury w Olecku Zaprasza bardzo serdecznie na kolejny niezwykły koncert PIOTR MACHALICA „Mój Ulubiony Młynarski”, który odbędzie się 13 maja o godzinie 17:00 w sali kina „Mazur”

Koncert „Mój Ulubiony Młynarski” to hołd składany Mistrzowi przez Piotra Machalicę, który Jego utwory śpiewa „od zawsze”. Tym razem jednak powstał koncert Machalicy składający się wyłącznie z utworów, które wyszły spod pióra Wojciecha Młynarskiego.
Recital składa się z piosenek zarówno autorskich, jak i znakomitych przekładów, które stały się ważną częścią polskiej kultury.
W programie m.in. „Jeszcze w zielone gramy”, „Tango desperado”, „Bynajmniej”, „Moje ulubione drzewo”, „Idź swoją drogą” (Sinatra), „Trąbeczka” (Brassens), czy „Blue
Tango” (Conte).
„Mój ulubiony Młynarski” to koncert na głos, dwie gitary i trąbkę, a czasem nawet akordeon i przeszkadzajki.
Zespół w składzie:
Piotr Machalica, Michał Walczak (gitara), Krzysztof Niedźwiecki (gitara), Paweł Surman (trąbka, akordeon, przeszkadzajki).

Wstęp/bilet: cena 45 zł

Serdecznie zapraszamy na to niezwykłe i wyjątkowe wydarzenie, które będzie niezwykła przygodą w przybliżony świat utworów Wojciecha Młynarskiego.
Komentarze

Privacy Preference Center

Close your account?

Your account will be closed and all data will be permanently deleted and cannot be recovered. Are you sure?

Więcej w kultura, muzyka, Olecko, Piotr Machalica, ROK w Olecku
A może Olecko jest nie tylko miastem sportu?

Dziś z okazji Międzynarodowego Dnia Teatru w Galerii Prawdziwej Sztuki im. Andrzeja Legusa w Regionalnym Ośrodku Kultury w Olecku odbędzie...


Zamknij