Plac Wolności. Pora na konsultacje z przedsiębiorcami

Oceń

Po konsultacjach z taksówkarzami władze miasta postanowiły zasięgnąć opinii przedsiębiorców w sprawie organizacji ruchu przy Placu Wolności. Pytanie tylko, kto będzie miał czas „wpaść do Urzędu” w środę rano?

Urząd Miasta informuje:

8 listopada o godz. 9.00 w sali konferencyjnej Urzędu Miejskiego w Olecku rozpocznie się spotkanie burmistrza z przedsiębiorcami prowadzącymi działalność przy Placu Wolności. Będzie poświęcone sprawom związanym z obecną funkcją centrum miasta.

– Chcę poznać opinie biznesu na temat organizacji ruchu na Placu Wolności, miejscami postojowymi oraz koncepcją przebudowy. Może uda się wypracować nowe rozwiązania. 5 października rozmawiałem na ten temat z oleckimi taksówkarzami, którzy podzielili się swoimi spostrzeżeniami oraz zaproponowali kilka rozwiązań – mówi burmistrz Wacław Olszewski.

Pogodzenie różnych, czasem wykluczających się potrzeb jest trudne ale zawsze warto rozmawiać po to, by wypracować kompromis.

Spotkanie z przedsiębiorcami jest jedną z form pozyskiwania opinii koniecznych do opracowania akceptowalnej społecznie koncepcji ruchu w centrum miasta.

Komentarze
Więcej w konsultacje, Olecko, Plac Wolności
Nowy Paczkomat w Olecku

Firma InPost otworzyła w Olecku nowy Paczkomat. Maszyna mieści na Alejach Lipowych i jest trzecim tego typu punktem otwartym w...


Zamknij