Pływanie i minisiatków. Wyniki zawodów

Oceń

Sportowe komunikaty MOSiR Olecko:

MISTRZOSTW POWIATU OLECKIEGO SZS W DRUŻYNOWYM PŁYWANIU DZIEWCZĄT I CHŁOPCÓW SZKÓŁ PONADGIMNAZJALNYCH O PUCHAR STAROSTY OLECKIEGO

Data i miejsce: 16.11.2017r., pływalnia „Lega” w Olecku. Organizator: MOSiR Olecko. Sędzia główny: Iza Osiecka. Sędzia startowy: Robert Markowski. Sędzia aparatury pomiarowej: Robert Jankowski

WYNIKI:

25m styl dowolny dziewcząt

  1. Wiktoria Płazińska I LO Olecko 0:14,90 17 pkt.
  2. Anna Omilian ZSLiZ Olecko 0:16,25 15 pkt.
  3. Julia Łapucka I LO Olecko 0:18,84 14 pkt.
  4. Weronika Ulikowska ZST Olecko 0:20,07 13 pkt.

25m styl dowolny chłopców

  1. Michał Rutkowski I LO Olecko 0:12,54 17 pkt.
  2. Błażej Gałkowski I LO Olecko 0:12,62 15 pkt.
  3. Bartosz Biszewski I LO Olecko 0:14,10 14 pkt.
  4. Norbert Gniedziejko ZST Olecko 0:14,25 13 pkt.
  5. Mateusz Jabłoński ZST Olecko 0:14,68 12 pkt.
  6. Paweł Wasiak ZSLiZ Olecko 0:17,70 11 pkt.
  7. Jakub Andryszczyk ZSLiZ Olecko 0:17,83 10 pkt.
  8. Hubert Seredziński ZSLiZ Olecko 0:17,96 9 pkt.
  9. Karol Jasiński I LO Olecko 0:18,29
  10. Sebastian Sawicki I LO Olecko 0:19,76
  11. Wojciech Stojanowski ZST Olecko 0:20,18
  12. Damian Bubrowski ZST Olecko 0:21,16
  13. Damian Kowalewski ZST Olecko 0:23,00
  14. Dawid Hryczko ZST Olecko 0:23,13
  15. Konrad Naruszewicz ZST Olecko 0:26,37
  16. Kamil Ciołek ZST Olecko 0:31,32

25m styl klasyczny dziewcząt

  1. Anna Omilian ZSLiZ Olecko 0:23,31 17 pkt.
  2. Urszula Kamińska I LO Olecko 0:28,72 15 pkt.
  3. Bianka Dąbek I LO Olecko 0:31,11 14 pkt.

25m styl klasyczny chłopców

  1. Błażej Gałkowski I LO Olecko 0:17,22 17 pkt.
  2. Kacper Kalejta I LO Olecko 0:19,21 15 pkt.
  3. Jakub Andryszczyk ZSLiZ Olecko 0:21,95 14 pkt.
  4. Hubert Seredziński ZSLiZ Olecko 0:22,74 13 pkt.
  5. Paweł Wasiak ZSLiZ Olecko 0:25,61 12 pkt.
  6. Sebastian Sawicki ZST Olecko 0:29,74 11 pkt.
  7. Dawid Hryczko ZST Olecko 0:37,51 10 pkt.
  8. Kamil Ciołek ZST Olecko 0:38,20 9 pkt.

25m styl grzbietowy dziewcząt

  1. Julia Łapucka I LO Olecko 0:21,29 17 pkt.
  2. Aleksandra Dźwilewska ZSLiZ Olecko 0:21,55 15 pkt.
  3. Bianka Dąbek I LO Olecko 0:28,61 14 pkt.
  4. Urszula Kamińska I LO Olecko 0:33,94 13 pkt.

25m styl grzbietowy chłopców

  1. Mateusz Mitin ZSLiZ Olecko 0:17,55 17 pkt.
  2. Bartosz Biszewski I LO Olecko 0:18,05 15 pkt.
  3. Kacper Kalejta I LO Olecko 0:20,74 14 pkt.
  4. Karol Jasiński I LO Olecko 0:22,99 13 pkt.
  5. Damian Naruszewicz ZST Olecko 0:26,04 12 pkt.

25m styl motylkowy dziewcząt

  1. Wiktoria Płazińska I LO Olecko 0:16,65 17 pkt.
  2. Aleksandra Dźwilewska ZSLiZ Olecko 0:20,28 15 pkt.

25m styl motylkowy chłopców

  1. Michał Rutkowski I LO Olecko 0:13,27 17 pkt.
  2. Mateusz Mitin ZSLiZ Olecko 0:15,47 15 pkt.

Sztafety dziewcząt (4x25m)

  1. I LO Olecko 1:33,86 34 pkt.

Sztafety chłopców (4x25m)

  1. I LO Olecko 0:56,60 34 pkt.
  2. ZSLiZ Olecko 1:09,88 30 pkt.
  3. ZST Olecko 1:10,38 28 pkt.

KLASYFIKACJA KOŃCOWA:

  1. I LO Olecko 313 pkt.
  2. ZSLiZ Olecko 193 pkt.
  3. ZST Olecko 108 pkt.

Pierwszych trzech zawodników w każdej kategorii uhonorowano dyplomami.

Wszystkie szkoły otrzymały pamiątkowe dyplomy, a zwycięska  puchar ufundowany przez Starostwo Powiatowe w Olecku. W zawodach uczestniczyło 7 zawodniczek i 18 zawodników.

 

Mistrzostwa Powiatu Oleckiego SZS w minisiatkówce „czwórek” dziewcząt i chłopców szkół podstawowych rocznik 2005 i młodsi

Termin i miejsce: 15.11.2017r., hala Lega w Olecku. Organizatorzy: MOSiR Olecko. Sędziowie: Robert Markowski i Paweł Maksimowicz.

 

Do zawodów przystąpiły następujące drużyny:

dziewcząt: chłopców:

Szkoła Podstawowa Nr 1 w Olecku Szkoła Podstawowa Nr 1 w Olecku

Szkoła Podstawowa Nr 3 w Olecku

 

WYNIKI:

Dziewczęta:

W kategorii dziewcząt zgłosiła się tylko drużyna z SP 1 w Olecku i rywalizacja nie odbyła się.

 

Chłopcy:

SP 1 Olecko – SP 3 Olecko 2:1 (25:15, 18:25, 15:11)

Kolejność końcowa – chłopcy:

  1. SP 1 Olecko (opiekun: Kamil Szarnecki)
  2. SP 3 Olecko (opiekun: Artur Szarnecki)

Wszystkie drużyny otrzymały pamiątkowe dyplomy, natomiast zwycięzcy uhonorowani zostali pucharem ufundowanym przez Starostwo Powiatowe w Olecku. Ogółem w zawodach uczestniczyło 20 zawodników.

 

Komentarze

Privacy Preference Center

Close your account?

Your account will be closed and all data will be permanently deleted and cannot be recovered. Are you sure?

Więcej w MOSiR Olecko, Olecko
A może Olecko jest nie tylko miastem sportu?

Dziś z okazji Międzynarodowego Dnia Teatru w Galerii Prawdziwej Sztuki im. Andrzeja Legusa w Regionalnym Ośrodku Kultury w Olecku odbędzie...


Zamknij