Podsumowanie akcji „Znicz 2017”

Oceń

Komunikat KPP w Olecku

Oleccy policjanci od piątku 27 października prowadzili działania  „Znicz 2017”. W tym czasie na drogach powiatu oraz  w rejonie nekropolii nie doszło do żadnego wypadku drogowego. Odnotowano jedynie kilka drobnych kolizji.

Od piątku 27 października oleccy policjanci prowadzili akcję „Znicz 2017”. Jak co roku na drogi powiatu zostali skierowani policjanci ruchu drogowego, którzy czuwali nad bezpieczeństwem osób odwiedzających nekropolie. Funkcjonariusze nie odnotowali zakłóceń ładu i porządku publicznego na cmentarzach czy na terenie parkingów przy cmentarzach, nie było także większych utrudnień w ruchu. Na szczęście podczas trwania wzmożonych działań nie doszło do żadnego wypadku. Funkcjonariusze odnotowali jedynie 7 niegroźnych kolizji.  Ponadto policjanci skontrolowali blisko 200 pojazdów, nałożyli  27 mandatów karnych, 4 pouczenia oraz zatrzymali 6 dowodów rejestracyjnych.  

Policjanci zatrzymali także jednego nietrzeźwego kierującego.

Pomimo zakończonej akcji „Znicz” oleccy policjanci apelują do osób, które czeka jeszcze powrót do domu o rozwagę, ostrożność i dostosowanie prędkości do warunków panujących na drodze. Warto jechać wolniej, aby bezpiecznie dotrzeć do celu swojej podróży.

 

Foto: Archiwum KPP w Olecku

Może ci się spodobać również Więcej od autora

Komentarze

Więcej w KPP w Olecku, Olecko
Komuniakt Urzędu Skarbowego

Naczelnik Urzędu Skarbowego w Olecku informuje: Od 1 stycznia 2018 roku wszyscy przedsiębiorcy (także prowadzący jednoosobową działalność gospodarczą), którzy składają...


Zamknij