Powiatowe Drużynowe Zawody w Pływaniu. Wyniki

Oceń

Komunikat MOSiR w Olecku:

 

POWIATOWE DRUŻYNOWE ZAWODY W PŁYWANIU SZS SZKóŁ PODSTAWOWYCH, GIMNAZJALNYCH I PONADGIMNAZJALNYCH

 

Data i miejsce: 29.10.2014r., pływalnia „Lega” w OleckuOrganizator: MOSiR Olecko. Sędzia główny: Paweł Maksimowicz. Sędzia startowy: Janusz Romańczuk. Sędzia stylowy: Robert Markowski

 

Do zawodów zgłosiły się następujące szkoły:

 

Szkoły Podstawowe: SP1 Olecko (opiekun Krzysztof Dawidziuk), SP3 Olecko (opiekun Dariusz Dźwilewski), SP4 Olecko (opiekun Marzena Jasińska, Renata Januszczyk), SP Gąski (opiekun Wiesław Zalewski), SP Judziki (opiekun Michał Wiszniewski).

 

Gimnazja: Gimnazjum 1 Olecko (opiekun Marzena Jasińska, Renata Januszczyk), Gimnazjum 2 Olecko (opiekun Alina Kalinowska), Gimnazjum Kijewo (opiekun Adam Dziubiński).

 

Ponadgimnazjalne: I LO Olecko (opiekun Robert Smyk), ZSLiZ Olecko.

  

WYNIKI:

 

SP 50m styl dowolny dziewcząt

Maja Lenkiewicz SP 1 Olecko0:39,449 pkt.

Weronika Rutkowska SP 1 Olecko0:42,457 pkt.

Ewa Łapucka SP 3 Olecko0:49,786 pkt.

Weronika Klepacka SP 3 Olecko0:50,795 pkt.

Julia Barszczewska SP Gąski1:00,984 pkt.

Julia Żukowska SP 4 Olecko1:09,723 pkt.

Aleksandra Karmiłowicz SP Gąski1:13,422 pkt.

Milena Olfier SP Wieliczki1:13,481 pkt.

Dominika Jabłońska1:33,690 pkt.

 

SP 50m styl dowolny chłopców

Paweł Masalski SP 3 Olecko0:35,869 pkt.

Dawid Mitin SP 1 Olecko0:38,927 pkt.

Adrian Głowacki SP Wieliczki0:42,746 pkt.

Jakub Skowroński SP 4 Olecko0:44,515 pkt.

Filip Draźba SP 3 Olecko0:44,584 pkt.

Krystian Dzierżyk SP Gąski0:46,243 pkt.

Krzysztof Kalinowski SP 4 Olecko0:47,922 pkt.

Maciej Karniej SP Wieliczki0:50,891 pkt.

Michał Jurewicz SP 1 Olecko0:50,900 pkt.

Cyprian Ogrzal SP Gąski0:53,570 pkt.

Miłosz Sienkiewicz SP Judziki1:02,130 pkt.

 

SP 50 m styl klasyczny dziewcząt

Aleksandra Piotrowska SP 1 Olecko0:58,509 pkt.

Katarzyna Przeździecka SP 3 Olecko1:06,987 pkt.

Aleksandra Sienkiewicz SP Judziki1:08,276 pkt.

Natalia Szczodruch SP Wieliczki1:08,415 pkt.

Daria Dźwilewska SP 3 Olecko1:10,554 pkt.

Gabriela Biszewska SP 1 Olecko1:15,713 pkt.

Zuzanna Przyborowska SP 4 Olecko1:17,112 pkt.

Zofia Kozłowska SP Wieliczki1:18,691 pkt.

Patrycja Stasiukiewicz SP 4 Olecko1:20,600 pkt.

Weronika Karłowicz SP GąskiDSQ

 

 

SP 50m styl klasyczny chłopców

Kamil Milczarek SP 3 Olecko0:51,969 pkt.

Aleksander Marchewka SP 1 Olecko0:57,357 pkt.

Olaf Sujata SP 3 Olecko0:57,586 pkt.

Hubert Warsiewicz SP 1 Olecko1:00,335 pkt.

Krystian Andrzejewski SP Wieliczki1:00,704 pkt.

Bartosz Staszewski SP 4 Olecko1:07,753 pkt.

Bartłomiej Śliwiński SP Wieliczki1:09,142 pkt.

Damian Zaręba SP GąskiDSQ

Rafał Gajdek SP GąskiDSQ

 

SP 50m styl grzbietowy dziewcząt

Rebeka Kasprzak SP 4 Olecko0:53,859 pkt.

Patrycja Luto SP 1 Olecko0:54,237 pkt.

Aleksandra Chmielewska SP 1 Olecko0:55,776 pkt.

Amelia Ropel SP 4 Olecko0:56,395 pkt.

Aleksandra Rudzińska SP 3 Olecko0:59,014 pkt.

Oliwia Jarosz SP 3 Olecko1:06,693 pkt.

Marlena Putra SP Wiliczki1:15,972 pkt.

Natalia Draźba SP Wieliczki1:25,751 pkt.

 

SP 50m styl grzbietowy chłopców

Piotr Bielenica SP 3 Olecko0:49,569 pkt.

Maciej Sławiński SP Gąski0:52,577 pkt.

Filip Szmyt SP 3 Olecko0:53,486 pkt.

Jakub Wróblewski SP Wieliczki0:53,965 pkt.

Tymoteusz Miszczak SP Wieliczki0:56,424 pkt.

Kamil Buchowski SP 1 Olecko0:59,263 pkt.

Filip BożewiczSP 1 Olecko1:01,142 pkt.

Michał Sieczkowski SP Gąski1:03,931 pkt.

Sebastian Stawicki SP 4 Olecko1:07,630 pkt.

Maciej Olszewski SP 4 Olecko1:09,410 pkt.

 

SP 50m styl motylkowy dziewcząt

Magdalena Żukowska SP 1 Olecko0:47,529 pkt.

Maja Bagieńska SP 1 Olecko0:54,057 pkt.

 

SP 50m styl motylkowy chłopców

Olaf Marcinkiewicz SP 1 Olecko1:01,459 pkt.

 

SP sztafety dziewcząt (8x25m)

SP 1 Olecko2:45,2336 pkt.

SP 3 Olecko3:22,1628 pkt.

SP 4 Olecko3:47,8624 pkt.

SP Wieliczki4:31,3820 pkt.

 

SP sztafety chłopców (8x25m)

SP 3 Olecko2:52,2436 pkt.

SP 1 Olecko2:55,0828 pkt.

SP Gąski3:03,7524 pkt.

SP 4 Olecko3:10,5620 pkt.

SP Wieliczki3:25,7616 pkt.

 

KLASYFIKACJA KOŃCOWA DZIEWCZĄT SP

SP 1 Olecko93 pkt.

SP 3 Olecko57 pkt.

SP 4 Olecko43 pkt.

SP Wieliczki30 pkt.

SP Gąski  6 pkt.

SP Judziki  6 pkt.

 

KLASYFIKACJA KOŃCOWA CHŁOPCóW SP

SP 3 Olecko79 pkt.

SP 1 Olecko52 pkt.

SP Gąski44 pkt.

SP Wieliczki38 pkt.

SP 4 Olecko30 pkt.

SP Judziki  0 pkt.

 

GIMNAZJA50m styl dowolny dziewcząt

Wiktoria Kasprzak GIM 1 Olecko0:35,529 pkt.

Weronika Sienkiewicz GIM Judziki0:35,837 pkt.

Wiktoria Płazińska GIM 2 Olecko0:37,676 pkt.

Alicja Dembińska GIM 1 Olecko0:38,335 pkt.

Anna Omilian GIM 2 Olecko0:39,484 pkt.

 

GIMNAZJA 50m styl dowolny chłopców

Błażej Gałkowski GIM 1 Olecko0:30,399 pkt.

Daniel Mitin GIM 2 Olecko0:32,687 pkt.

Jakub Milewski GIM 1 Olecko0:36,046 pkt.

Bartosz Interewicz GIM 2 Olecko0:36,055 pkt.

Jarosław Zgiet GIM Judziki0:55,174 pkt.

 

GIMNAZJA 50m styl klasyczny dziewcząt

Julita Domoracka GIM 1 Olecko1:13,009 pkt.

Joanna Łuszczyńska GIM 1 Olecko1:14,277 pkt.

Aleksandra Gajda GIM 2 Olecko1:15,736 pkt.

Julia Łapucka GIM 2 Olecko1:22,425 pkt.

 

GIMNAZJA 50m styl klasyczny chłopców

Mateusz Mitin GIM 2 Olecko0:42,429 pkt.

Maciej Marchewka GIM 2 Olecko0:42,697 pkt.

Szymon Ropel GIM 1 Olecko0:55,246 pkt.

Patryk Domoracki GIM 1 Olecko0:57,435 pkt.

 

GIMNAZJA 50m styl grzbietowy dziewcząt

Gabriela Jeglińska GIM 2 Olecko0:49,699 pkt.

Aleksandra Karaś GIM 1 Olecko0:55,257 pkt.

Dominika Miezianko GIM 1 Olecko1:01,526 pkt.

Wiktoria Maksimowicz GIM 2 Olecko1:11,015 pkt.

 

GIMNAZJA 50m styl grzbietowy chłopców

Sebastian Jarzębowicz GIM 1 Olecko0:43,249 pkt.

Jakub Krzykwa GIM 2 Olecko0:48,817 pkt.

Miłosz Myszkiewicz GIM 1 Olecko0:53,286 pkt.

Bartosz Biszewski GIM 2 Olecko0:54,265 pkt.

 

GIMNAZJA 50m styl motylkowy dziewcząt

Aleksandra Kaszkiel GIM 2 Olecko0:35,129 pkt.

Zuzanna Bubrowska GIM 2 Olecko0:43,377 pkt.

 

GIMNAZJA 50m styl motylkowy chłopców

Michał Rutkowski GIM 2 Olecko0:30,529 pkt.

 

GIMNAZJA sztafety dziewcząt (8x25m)

GIM 2 Olecko2:41,6636 pkt.

GIM 1 Olecko2:59,2628 pkt.

GIM Kijewo3:37,3924 pkt.

 

GIMNAZJA sztafety chłopców (8x25m)

GIM 2 Olecko2:15,5236 pkt.

GIM 1 Olecko2:27,6028 pkt.

GIM Kijewo2:46,5524 pkt.


KLASYFIKACJA KOŃCOWA DZIEWCZĄT GIMNAZJA

GIM 2 Olecko87 pkt.

GIM 1 Olecko71 pkt.

GIM Kijewo24 pkt.

GIM Judziki  7 pkt.

 

KLASYFIKACJA KOŃCOWA CHŁOPCóW GIMNAZJA

GIM 2 Olecko85 pkt.

GIM 1 Olecko69 pkt.

GIM Kijewo24 pkt.

GIM Judziki  4 pkt.

 

SZKOŁY PONADGIMNAZJALNE 50m styl dowolny dziewcząt

Marcelina Wojciechowska I LO Olecko0:38,299 pkt.

 

SZKOŁY PONADGIMNAZJALNE 50m styl dowolny chłopców

Mateusz Biszewski I LO Olecko0:31,399 pkt.

Jakub Smokowski ZSLiZ Olecko0:35,467 pkt.

 

SZKOŁY PONADGIMNAZJALNE 50m styl klasyczny dziewcząt

Magdalena Sadowska I LO Olecko0:55,069 pkt.

 

SZKOŁY PONADGIMNAZJALNE 50m styl klasyczny chłopców

Hubert Wróblewski I LO Olecko0:41,709 pkt.

Dawid Żurawski ZSLiZ Olecko0:53,357 pkt.

 

SZKOŁY PONADGIMNAZJALNE 50m styl grzbietowy dziewcząt

Natalia Brozio I LO Olecko0:58,499 pkt.

 

SZKOŁY PONADGIMNAZJALNE 50m styl grzbietowy chłopców

Bartosz Urbanowicz I LO Olecko0:48,469 pkt.

 

SZKOŁY PONADGIMNAZJALNE 50m styl motylkowy dziewcząt

(nikt nie wystartował)

 

SZKOŁY PONADGIMNAZJALNE 50m styl motylkowy chłopców

Daniel Ostrowski I LO Olecko0:50,199 pkt.

 

SZKOŁY PONADGIMNAZJALNE sztafety dziewcząt (4X50m)

(nikt nie wystartował)

 

SZKOŁY PONADGIMNAZJALNE sztafety chłopców (4X50m)

I LO Olecko2:57,3636 pkt.

 

KLASYFIKACJA KOŃCOWA DZIEWCZĄT SZKóŁ PONADGIMNAZJALNYCH

I LO Olecko27 pkt.

 

KLASYFIKACJA KOŃCOWA CHŁPCóW SZKóŁ PONADGIMNAZJALNYCH

I LO Olecko72 pkt.

ZSLiZ Olecko14 pkt.

 

W zawodach uczestniczyło 98 zawodników i zawodniczek. Zwycięskie szkoły otrzymały pamiątkowe dyplomy oraz puchary ufundowane przez Starostwo Powiatowe w Olecku. Najlepsze drużyny uzyskały awans do finału wojewódzkiego.

 

Komentarze
Więcej w basen, Hala Lega, MOSiR Olecko, Olecko, pływanie
Nowy Paczkomat w Olecku

Firma InPost otworzyła w Olecku nowy Paczkomat. Maszyna mieści na Alejach Lipowych i jest trzecim tego typu punktem otwartym w...


Zamknij