Powiatowe zawody tenisie stołowym i pływaniu. Wyniki

Oceń

Sportowe komunikaty MOSiR Olecko:

 

POWIATOWE DRUŻYNOWE ZAWODY W TENISIE STOŁOWYM SZS  SZKÓŁ PODSTAWOWYCH I PONADGIMNAZJALNYCH

Data i miejsce: 25.10.2017r., Hala Szkoły Podstawowej Nr 4 w Olecku. Organizator: MOSiR Olecko i SP 4 w Olecku. Sędzia główny: Marzena Jasińska

 

WYNIKI:

 

Szkoły Podstawowe rocznik 2005 i młodsi:

Dziewczęta:

SP 1 – SP 4 3:1

 

Klasyfikacja końcowa:

  1. Szkoła Podstawowa Nr 1 w Olecku
  2. Szkoła Podstawowa Nr 4 w Olecku

 

Chłopcy:

SP 1 – SP 4 2:3

 

Klasyfikacja końcowa:

  1. Szkoła Podstawowa Nr 4 w Olecku
  2. Szkoła Podstawowa Nr 1 w Olecku

 

Szkoły Podstawowe rocznik 2002-2004:

Dziewczęta:

SP 4 – SP 1 3:0

SP 1 – SP 2 0:3

SP 4 – SP 2 0:3

 

Klasyfikacja końcowa:

  1. Szkoła Podstawowa Nr 2 w Olecku
  2. Szkoła Podstawowa Nr 4 w Olecku
  3. Szkoła Podstawowa Nr 1 w Olecku

 

Chłopcy:

SP 4 – SP Kijewo 3:1

SP 2 – SP 1 3:2

SP 4 – SP 2 3:0

SP Kijewo – SP 1 3:0

SP 4 – SP 1 3:0

SP Kijewo – SP 2 3:0

 

Klasyfikacja końcowa:

  1. Szkoła Podstawowa Nr 4 w Olecku
  2. Szkoła Podstawowa w Kijewie
  3. Szkoła Podstawowa Nr 2 w Olecku
  4. Szkoła Podstawowa Nr 1 w Olecku

 

Szkoły Średnie:

Dziewczęta:

I LO – ZSLiZ 0:3

ZSLiZ – ZST 3:1

I LO – ZST 3:0

 

Klasyfikacja końcowa:

  1. Zespół Szkół Licealnych i Zawodowych w Olecku
  2. I Liceum Ogólnokształcące w Olecku
  3. Zespół Szkół Technicznych w Olecku

 

Chłopcy:

I LO – ZST 3:2

ZST – ZSLiZ 1:3

I LO – ZSLiZ 0:3

 

Klasyfikacja końcowa:

  1. Zespół Szkół Licealnych i Zawodowych w Olecku
  2. I Liceum Ogólnokształcące w Olecku
  3. Zespół Szkół Technicznych w Olecku

 

W zawodach uczestniczyło 41 zawodniczek i zawodników. Wszystkie drużyny otrzymały pamiątkowe dyplomy, a zwycięskie statuetki ufundowane przez Starostwo Powiatowe w Olecku.

 

 

MISTRZOSTWA POWIATU OLECKIEGO SZS W DRUŻYNOWYM PŁYWANIU SZKÓŁ PODSTAWOWYCH


Data i miejsce: 27.10.2016r., pływalnia „Lega” w Olecku 
Organizator: MOSiR Olecko. Sędzia główny: Iza Osiecka. Sędzia startowy: Robert Markowski. Sędzia aparatury pomiarowej: Robert Jankowski

WYNIKI:

Rocznik 2007-2008:

50m styl dowolny dziewcząt

  1. Julia Chorąży SP 1 Olecko 0:52,56 17 pkt.
  2. Emilia Szczech SP 1 Olecko 1:06,52 15 pkt.

50m styl dowolny chłopców

  1. Hubert Jurewicz SP 1 Olecko 0:49,05 17 pkt.
  2. Kacper Barszczewski SP 1 Olecko 0:53,54 15 pkt.
  3. Mateusz Żukowski SP 4 Olecko 0:59,74 14 pkt.

50m styl klasyczny dziewcząt

  1. Nina Szyłkiewicz SP 1 Olecko 1:09,97 17 pkt.
  2. Lena Czaplejewicz SP 4 Olecko 1:55,79 15 pkt.

50m styl klasyczny chłopców

  1. Michał Tyczkowski SP 1 Olecko 1:20,32 17 pkt.

50m styl grzbietowy dziewcząt

  1. Nikola Drobiszewska SP 1 Olecko 1:05,24 17 pkt.
  2. Amelia Rynkiewicz SP 4 Olecko 1:30,73 15 pkt.

50m styl grzbietowy chłopców

  1. Bartosz Gierak SP 1 Olecko 1:10,20 17 pkt.

 

Rocznik 2005 i młodsi:

50m styl motylkowy dziewcząt

  1. Ada Adamska SP 1 Olecko 0:57,12 17 pkt.

50m styl motylkowy chłopców

  1. Antoni Witkowski SP 1 Olecko 0:43,32 17 pkt.

50m styl klasyczny dziewcząt

  1. Julia Truszczyńska SP 4 Olecko 0:58,96 17 pkt.
  2. Martyna Kaszkiel SP 1 Olecko 1:00,96 15 pkt.

50m styl klasyczny chłopców

  1. Maksymilian Gałkowski SP 1 Olecko 0:53,06 17 pkt.

50m styl grzbietowy dziewcząt

  1. Marta Chołod SP 1 Olecko 0:51,51 17 pkt.
  2. Antonina Dębska SP 4 Olecko 1:12,60 15 pkt.

50m styl grzbietowy chłopców

  1. Szymon Rutkowski SP 4 Olecko 0:47,73 17 pkt.
  2. Janusz Krajewski SP 1 Olecko 0:54,10 15 pkt.

50m styl dowolny dziewcząt

  1. Amelia Gajewska SP 1 Olecko 0:41,21 17 pkt.

50m styl dowolny chłopców

  1. Michał Matyjewicz SP 1 Olecko 0:40,66 17 pkt.
  2. Kornel Romotowski SP 4 Olecko 0:42,60 15 pkt.

 

Sztafety dziewcząt (8x25m)

  1. SP 1 Olecko 2:52,56 34 pkt.
  2. SP 4 Olecko 4:27,38 30 pkt.

Sztafety chłopców (8x25m)

  1. SP 1 Olecko 2:52,86 34 pkt.
  2. SP 4 Olecko 3:49,73 30 pkt.

 

Rocznik 2002-2004:

100m styl grzbietowy dziewcząt

  1. Weronika Rutkowska SP 2 Olecko 1:44,17 17 pkt.

100m styl grzbietowy chłopców

  1. Filip Szmyt SP 2 Olecko 1:24,68 17 pkt.

100m styl dowolny dziewcząt

  1. Natalia Hatalska SP 2 Olecko 1:13,41 17 pkt.

100m styl dowolny chłopców

  1. Piotr Modzelewski SP 2 Olecko 1:02,64 17 pkt.

50m styl motylkowy dziewcząt

  1. Ewa Łapucka SP 2 Olecko 0:49,69 17 pkt.

50m styl motylkowy chłopców

  1. Paweł Masalski SP 2 Olecko 0:30,78 17 pkt.

50m styl klasyczny dziewcząt

  1. Joanna Jankowska SP 2 Olecko 1:35,42 17 pkt.

50m styl klasyczny chłopców

  1. Filip Drażba SP 2 Olecko 0:41,94 17 pkt.

50m styl grzbietowy dziewcząt

  1. Natalia Chołod SP 2 Olecko 1:08,11 17 pkt.

50m styl grzbietowy chłopców

  1. Rafał Jobczyński SP 2 Olecko 0:42,91 17 pkt.

50m styl dowolny dziewcząt

  1. Aleksandra Rudzińska SP 2 Olecko 0:37,95 17 pkt.

50m styl dowolny chłopców

  1. Dawid Mitin SP 2 Olecko 0:29,44 17 pkt.

Sztafety dziewcząt (6x50m)

  1. SP 2 Olecko 4:36,58 34 pkt.

Sztafety chłopców (6x50m)

  1. SP 2 Olecko 3:04,59 34 pkt.

 

KLASYFIKACJA KOŃCOWA DZIEWCZĄT rocznik 2005 i młodsi:

  1. SP 1 Olecko 151 pkt.
  2. SP 4 Olecko 107 pkt.

KLASYFIKACJA KOŃCOWA CHŁOPCÓW rocznik 2005 i młodsi:

  1. SP 1 Olecko 166 pkt.
  2. SP 4 Olecko 76 pkt.

KLASYFIKACJA KOŃCOWA DZIEWCZĄT rocznik 2002-2004:

  1. SP 2 Olecko 136 pkt.

KLASYFIKACJA KOŃCOWA CHŁOPCÓW rocznik 2002-2004:

  1. SP 2 Olecko 136 pkt.

Pierwszych trzech zawodników w każdej kategorii uhonorowano dyplomami.Wszystkie szkoły otrzymały pamiątkowe dyplomy, a zwycięskie  puchary ufundowane przez Starostwo Powiatowe w Olecku. W zawodach uczestniczyło 22 zawodniczki i 22 zawodników.

Może ci się spodobać również Więcej od autora

Komentarze

Więcej w MOSiR Olecko, Olecko, pływanie, sport
Poważnie o poważnych sprawach

Wczoraj w Sejmie odbyło się pierwsze czytanie poselskiego projektu zmian w kodeksie wyborczym przygotowanego przez posłów partii rządzącej. Warto zaznaczyć,...


Zamknij