Sąd zakazał, a my tam wiemy swoje. Kronika policyjna

Oceń

Komunikat KPP Olecko:


Dwóch kierujących naruszyło zakaz sądowy, a jeden kierował na podwójnym gazie


W miniony weekend funkcjonariusze oleckiej komendy zatrzymali dwóch kierujących, którzy prowadzili swoje pojazdy pomimo orzeczonego przez sąd zakazu oraz jednego, który kierował na podwójnym gazie.

 

W miniony piątek przed godz. 16:00 w miejscowości Gąski funkcjonariusze ruchu drogowego zatrzymali do kontroli kierującego osobowym daewoo. Po sprawdzeniu policyjnych baz danych okazało się, że Dariusz J. ma orzeczony przez sąd zakaz prowadzenia pojazdów.

 

Drugi kierujący, który prowadził swój samochód pomimo orzeczonego przez sąd zakazu został zatrzymany przez oleckich policjantów również 18.03. na terenie gminy Kowale Oleckie. Robert G. kierował osobowym Audi a jego zakaz obowiązuje do lipca 2016 r.

 

Za niestosowanie się do orzeczonych przez sąd środków karnych grozi kara do 3 lat pozbawienia wolności.

 

W minioną niedzielę około godz. 4:00 w Olecku na ul. Grunwaldzkiej oleccy policjanci zauważyli, że z jednego z parkingów wyjechał osobowy volkswagen. Kierujący pojazdem na widok radiowozu wjechał ponownie na parking i zgasił światła. Po wylegitymowaniu okazało się, że był to 29-letni mieszkaniec gminy Wieliczki.


Badanie alkomatem wykazało w organizmie Partyka R. blisko promil alkoholu. Ponadto po sprawdzeniu policyjnych baz danych okazało się, że nie posiada on uprawnień do kierowania pojazdami.

Komentarze
Więcej w kierowcy, KPP, Olecko
Syndrom sztokholmski i olecki Mesjasz. Wybory 2018

W środę (17 października) w kinie "Mazur" odbyła się "debata" przedwyborcza. Celowo piszę słowo debata w cudzysłowie, gdyż odbyła się...


Zamknij