Sensacyjny zwrot akcji. Członkowie KW Wyborców Małej Ojczyzny Olecko składają rezygnację

Sensacyjny zwrot akcji. Członkowie KW Wyborców Małej Ojczyzny Olecko składają rezygnację
3 (60%) 6 głosów

W dniu dzisiejszym 14 kwietnia 2017 r. do Krajowego Biura Wyborczego Delegatura w Olsztynie wpłynęły oświadczenia członków Komitetu Wyborczego Wyborców „Małej Ojczyzny Olecko”  o rezygnacji. Jednocześnie wpłynął wniosek o zarejestrowanie Komitetu Wyborczego Wyborców Wacława Olszewskiego. Zarówno rezygnacja jak i rejestracja nowego komitetu zostanie przez Komisarza rozpatrzona w…. poświąteczny wtorek. Oznacza to jednak, że Komitet Wyborców Wacława Olszewskiego musi zabrać raz jeszcze podpisy pod kandydaturą Wacława Olszewskiego. Ale nie może tego uczynić wcześniej niż dopiero po… rejestracji Komitetu przez Komisarza, która zapewne będzie miała miejsce we wtorek 18 kwietnia.

Czy rezygnacja członków Komitetu Wyborców „Małej Ojczyzny Olecko” związana jest z faktem, iż w dniu wczorajszym Krajowe Biuro Wyborcze Delegatura w Olsztynie skierowało do oleckiej prokuratury powiadomienie o naruszeniu przepisów Kodeksu Wyborczego w związku nieleglalnym zbieraniem podpisów? Czy może z dzisiejszą deklaracją Krzysztofa Marka Kosewskiego?

 

 

Zobacz także:
– Jest już powołana osoba pełniąca funkcję organu. Od jutra koniec bezkrólewia

Radny Juchniewicz składa deklarację w sprawie nielegalnego zbierania podpisów
– Uwaga, na zbierających nielegalnie podpisy poparcia pod kandydaturami na burmistrza

Może ci się spodobać również Więcej od autora

Komentarze

Więcej w Olecko
Budżet obywatelski w Olecku. Szykujcie wnioski, jest terminarz

  Dobre wieści z Ratusza. Wreszcie został uruchomiony budżet obywatelski:   Decyzją mieszkańców, w ramach budżetu obywatelskiego, za 200 tys....


Zamknij