Stare Dobre Małżeństwo w Suwalskim Ośrodku Kultury

Oceń

Suwalski Ośrodek Kultury zaprasza na koncert Starego Dobrego Małżeństwa.

Stare Dobre Małżeństwo to ponad 30 lat obecności na scenie i utwory, które należą do klasyki polskiej muzyki. To także, a może przede wszystkim, tysiące wiernych fanów, którzy pokochali poezję śpiewaną w wydaniu SDM – teksty m.in. Edwarda Stachury, Adama Ziemianina, Jana Rybowicza z muzyką Krzysztofa Myszkowskiego.

10 października 2016 roku swoją premierę miał dwudziesty album w dorobku zespołu. „Memorabilia” to powrót do przeszłości. Do początków Starego Dobrego Małżeństwa. Do czasu, gdy zespół powstawał i nabierał muzycznej tożsamości.

W nagraniach płyty „Memorabilia”, na której znalazło się aż 28 utworów, uczestniczyło wielu gości. Wśród nich są: Andrzej Sidorowicz, który jako pierwszy partnerował Krzysztofowi Myszkowskiemu w muzycznej podróży, Wacław Juszczyszyn (Wolna Grupa Bukowina), Mikołaj Korzistka (Bus Stop), Zbigniew Stefański (Bez Jacka), Mariusz Wilke (Słodki Całus Od Buby), Piotr Horbulewicz i Krzysztof Pydyński, Robert Piekarski i Wojciech Koptas (Pod Strzechą), Piotr Bakal, Beata Koptas, Monika Mosionek (Pod Strzechą) oraz Ala Ciebielska (Borutowa) i Angela Gaber (bez Tria).

Niedziela, 19.02.2017, godz. 17:00. Sala im. A. Wajdy, ul. Jana Pawła II 5. Bilety: 70 i 60 zł

Może ci się spodobać również Więcej od autora

Komentarze

Przeczytaj poprzedni wpis:
Spotkanie w sprawie bezpieczeństwa na obwodnicy Olecka

Urząd Miejski informuje: 13 marca br. w Urzędzie Miejskim w Olecku odbyło się spotkanie poświęcone kwestiom bezpieczeństwa na obwodnicy Olecka....


Zamknij