Strażacy z OSP podzielili się opłatkiem i dostali prezenty

Strażacy z OSP podzielili się opłatkiem i dostali prezenty
5 (100%) 3 głosów

Komunikat KP PSP w Olecku:

Wczoraj tj. 20.12.2016 r. w świetlicy komendy straży pożarnej odbył się zjazd Zarządu Miejsko-Gminnego Ochotniczych Straży Pożarnych RP w Olecku.  Zjazd miał charakter spotkania opłatkowego, na którym nie zabrakło „prezentów”. W role Mikołajów wcielili się burmistrz Wacław Olszewski i komendant straży Jan Mróz. Jednostki ochotniczych straży z gminy Olecko otrzymały sprzęt zakupiony przez Urząd Miejski w Olecku oraz z środków Krajowego Systemu Ratowniczo-Gaśniczego, których dysponentem jest komendant straży. Zakupiony sprzęt na kwotę około 25 tysięcy złotych, to między innymi: węże strażackie, prądownice, pilarka spalinowa, radiotelefon, ubrania i uzbrojenie osobiste strażaków. 

W spotkaniu brali udział: Burmistrz Olecka – Wacław Olszewski , Komendant Powiatowy PSP w Olecku – Jan Mróz, Prezes Zarządu Miejsko-Gminnego OSP RP w Olecku – Wacław Sapieha, Komendant Gminny OSP – Jerzy Gołembiewski oraz naczelnicy, prezesi i działacze OSP z gminy Olecko.

Foto: KP PSP w Olecku

Komentarze
Więcej w Olecko, OSP
Syndrom sztokholmski i olecki Mesjasz. Wybory 2018

W środę (17 października) w kinie "Mazur" odbyła się "debata" przedwyborcza. Celowo piszę słowo debata w cudzysłowie, gdyż odbyła się...


Zamknij