Wacław Olszewski – zobowiązuję się przed Państwem, że nie zawiodę. List do mieszkańców

Oceń

Wacław Olszewski, kandydat w przedterminowych wyborach Burmistrza Olecka przesłał dziś list mieszkańców Olecka.

Olecko 1 czerwca 2017 r. 

Szanowni Państwo,

Chciałem serdecznie podziękować za oddane na mnie głosy w I turze wyborów samorządowych. Jest to dla mnie zaszczyt i ogromna satysfakcja, że z takim entuzjazmem przyjęliście Państwo mój sprawdzony program dla Olecka i okolicznych wsi.

            Pomimo brutalnej i pełnej intryg kampanii wyborczej, nie daliście się zwieść obietnicom bez pokrycia. Nieobecność w drugiej turze kandydatów, którzy podczas swojej kampanii głównie negowali rozwój Olecka, obrzucali kłamliwymi argumentami dotychczasowe działania w naszym mieście i atakowali moją osobę, jest wyraźnym „nie” – dla populizmu i kłamstw. Postanowienie Sądu Apelacyjnego w Białymstoku z dnia 23 maja 2017 r., nakazujące Panu Grzegorzowi Kłoczce publiczne przeproszenie za propagowanie nieprawdziwych informacji o moich działaniach, jest dla mnie satysfakcją i poczuciem sprawiedliwości.

            Przed nami jednak jeszcze jeden ważny dzień – 4 czerwca 2017 r. Tego dnia, każdy
z Państwa będzie mógł oddać głos na stabilny i sprawdzony rozwój Olecka. Dlatego dziękując za dotychczasowy mandat zaufania jakim mnie obdarzyliście, proszę Was o głos w II turze wyborów. Olecko zasługuje na doświadczonego i skutecznego samorządowca, a ja zobowiązuję się przed Państwem, że nie zawiodę.

            Razem będziemy przyczyniać się do rozwoju naszej Małej Ojczyzny.

Wacław Olszewski

 

Komentarze

Privacy Preference Center

Close your account?

Your account will be closed and all data will be permanently deleted and cannot be recovered. Are you sure?

Więcej w Olecko, przedterminowe wybory
A może Olecko jest nie tylko miastem sportu?

Dziś z okazji Międzynarodowego Dnia Teatru w Galerii Prawdziwej Sztuki im. Andrzeja Legusa w Regionalnym Ośrodku Kultury w Olecku odbędzie...


Zamknij