Dzień Kobiet z Suwalską Orkiestrą Kameralną i gośćmi

Kiedy:
9 Marzec 2018@19:00 – 20:30
2018-03-09T19:00:00+01:00
2018-03-09T20:30:00+01:00
Gdzie:
SOK - Sala im. A. Wajdy
Papieża Jana Pawła II 5
16-400 Suwałki
Polska
Koszty:
20 zł.
Oceń

Suwalski Ośrodek Kultury serdecznie zaprasza i gorąco poleca koncert Suwalskiej Orkiestry Kameralnej dedykowany wszystkim Paniom z okazji Dnia Kobiet. Instrumentalistom orkiestry towarzyszyć będą znamienici goście – zespół The Consonance Trio oraz dwaj utalentowani, młodzi soliści Rafał Supiński (tenor) i Mateusz Stachurski (baryton). Koncert  zatytułowany BĄDŹ MOIM NATCHNIENIEM odbędzie się 9 marca o godzinie 19.00 w Sali im. A. Wajdy. Bilety w atrakcyjnych cenach 20 zł normalny oraz 15 zł grupowy (powyżej 10 osób) już w sprzedaży!

W programie koncertu znajdą się niezapomniane szlagiery z lat dwudziestych i trzydziestych z bogatego repertuaru tak znamienitych artystów jak Eugeniusz Bodo i Mieczysław Fogg oraz Frank Sinatra i Nat King Cole. Nie zabraknie też nieco współczesnych utworów z różnorodnego dorobku artystycznego Andrzeja Zauchy, Deana Martina czy Michaela Bubble. Atutem koncertu jest nie tylko interesujący repertuar, adresowany do każdego odbiorcy, o nawet najbardziej wymagającym guście, ale też oryginalne aranżacje i kompozycje autorskie na orkiestrę, zespół oraz solistów.

Zespół The Consonance Trio tworzą młodzi, utalentowani zawodowi muzycy: Max Fedorov (pianista, kompozytor i aranżer), Karol Sypytkowski (kontrabasista, gitarzysta basowy, kompozytor) i Wojciech Bronakowski (perkusista i kompozytor). Są wyjątkowo elastyczni artystycznie, grają nie tylko muzykę klasyczną, ale także jazz, etno i szeroko pojętą muzykę rozrywkową. Podczas koncertu w  Suwałkach towarzyszyć im będą soliści – Mateusz Stachura, absolwent Akademii Muzycznej w Łodzi Wydziału Wokalno-Aktorskiego oraz Rafał Supiński, absolwent Państwowej Wyższej Szkoły Teatralnej w Krakowie, obecnie student Uniwersytetu Muzycznego Fryderyka Chopina w Warszawie Wydziału Wokalno-Aktorskiego. Obaj mają na koncie występy na najważniejszych polskich scenach operowych i teatralnych oraz udział w znakomitych projektach artystycznych.      

Gorąco polecam to wydarzenie, które może być niebanalnym prezentem dla wszystkich Pań z okazji ich święta, zarówno tych celebrujących Dzień Kobiet, jak i tych które uważają święto za relikt przeszłości, je zapewne przekona zachwycający repertuar w rewelacyjnym wykonaniu.

Mecenasem Koncertu jest Przedsiębiorstwo Produkcji Materiałów Drogowych Kruszbet SA. Sponsorami: Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Kram Sp z o.o oraz Zakład Wyrobów Metalowych Dojnikowscy Sp j.

Komentarze