Miss God Live! i Mifi afterparty, zakończenie Sztamy w Prosto z Mostu

Kiedy:
21 Październik 2017@22:00 – 22 Październik 2017@02:30
2017-10-21T22:00:00+02:00
2017-10-22T02:30:00+02:00
Gdzie:
Prosto z Mostu
plac Zamkowy 1
19-400 Olecko
Polska
Oceń

Na zakończenie Festiwalu Sztama chcemy Wam zaserwować 
imprezę klubową, z dużą dawką muzyki elektronicznej, głównie basowej, downtempowej, newhip-hopowej produkcji Miss God, która ostatnio dała koncert w Prosto z Mostu podczas Przystanku Olecko.

Miss God to wokalistka, kompozytorka i producentka muzyczna. Jej twórczość wymyka się klasyfikacji. Jest inna niż inne, a kierunek, w którym podąża łączy w sobie elementy etno i nowych brzmień. 
występy m.in na Heineken Opener Festival 2013, filmPolska Festival w Berlinie, Ambition Festinal w Londynie, Electronic Beats Poznań, Timisoara Film Festiwal w Rumunii, Simpla Kert Budapest, Up To Date Festival 2016

Mifi to przedstawiciel młodej, ambitnej sceny dub/chill/goa/etno we wschodniej Polsce. Obecnie znany jest z projektu i współpracy z Miss God, Królewski Sound czy też klubem Metro, jak również współtworzy „Tribalanga Festiwal”. Aktualnie możemy go spotkać na chilloutowych scenach psychill, techno czy goa w całej Polsce. Dotychczas zwiedził większość najlepszych klubów w Polsce, szerząc swój świat muzyczny. Korzenną muzyką pasjonuje się od dzieciństwa, i to właśnie ona stanowi trzon jego muzycznych poszukiwań. Ciekawe jest jednak to jak w swych setach pomaga postrzegać jamajskie brzmienia w nowoczesny sposób. Subtelnie łączy muzykę organiczną z syntetycznym ambientem, dub-techno, nieraz manewruje nawet na krawędzi glitchu czy idm. Z brytyjskiego techno z końcówki lat 80, jungle, detroit czy współczesnego ambientu potrafi zbudować przestrzeń, w której sprytnie podaje nam egzotyczny rootsowy klimat. Nie jest to jednak w żaden sposób uciążliwe, a wręcz przeciwnie, sprawia że w jego setach nie ma miejsca na monotonie, ale żeby jednak zrozumieć trzeba to usłyszeć.

Gatunki muzyczne: Trans/Tribal/Techno/Chillout
Gatunki malarskie: Abstrakcja/Impresionizm

Komentarze