Noworoczny Koncert Galowy w SOK-u. Filmowe szlagiery, balet i soliści z Odessy

Kiedy:
7 Styczeń 2018@19:00 – 20:30
2018-01-07T19:00:00+01:00
2018-01-07T20:30:00+01:00
Gdzie:
SOK - Sala im. A. Wajdy
Papieża Jana Pawła II 5
16-400 Suwałki
Polska
Koszty:
90/80/70 zł (indywidualne)
Oceń

Podróż do magicznego świata operetki, musicalu i filmu, gdzie rozbrzmiewać będą największe światowe szlagiery, w pełnych zachwytu dźwiękach usłyszeć będzie można szelest długich sukien, huk rozlewanego szampana, miłosnych westchnień czy burzliwych kinowych akcji. Na scenie Orkiestra Wirtuozi „Tempi Moderni” oraz soliści Narodowego Teatru, Opery i Baletu w Odessie.

Podczas Noworocznej Gali Koncertowej zobaczymy najlepszych wykonawców: solistów, muzyków, tancerzy baletowych oraz chórzystów – łącznie ponad 50-osobowy skład artystyczny. Profesjonalizm i kunszt artystów, bogactwo strojów, nowatorstwo choreografii wzbogacone wirtuozerskim tańcem par baletowych gwarantują doznania artystyczne w najlepszym wykonaniu, na które Państwa serdecznie zapraszamy.

Narodowy Teatr Opery i Baletu to obecnie najstarszy teatr obwodu odeskiego Ukrainy. Jego siedzibą jest najbardziej rozpoznawalny budynek Odessy pochodzący z 1887 roku, zaliczany do najpiękniejszych i najlepszych teatrów operowych w Europie. Artyści na co dzień pracujący w teatrze to muzycy, soliści i tancerze prezentujący najwyższy poziom, biorący udział w projektach międzynarodowych, a także laureaci znaczących międzynarodowych konkursów wokalnych.

Wykonawcy:

Vitaliy Kovalchuk – dyrygent
Oskar Jasiński – tenor / powadzenie koncertu
Aliona Hrishuk – sopran
Alina Vorokh – mezzosopran
Alexandr Stryuk – baryton
Dimitry Mikheew – tenor
Gayane Arutyunian – sopran

Komentarze