Spotkanie autorskie z Olgą Rudnicką w Miejsko-Powiatowej Bibliotece Publicznej w Olecku

Kiedy:
6 Październik 2017@17:00 – 19:15
2017-10-06T17:00:00+02:00
2017-10-06T19:15:00+02:00
Gdzie:
Miejsko-Powiatowa Biblioteka Publiczna w Olecku
Kopernika 6
19-400 Olecko
Polska
Koszty:
Bez opłat
Oceń

Miejsko-Powiatowa Biblioteka publiczna w Olecku, zaprasza na spotkanie z Olgą Rudnicką, które odbędzie się 6 października 2017 r. o godz. 17.00

Olga Rudnicka (ur. 1988) – znana autorka powieści sensacyjnych: „Natalii 5”, „Cichy wielbiciel”, „Były sobie świnki trzy” i wielu, wielu innych. Miłośniczka zwierząt, natury i dobrego jedzenia. Kocha jazdę konną i dobrą książkę. Nigdy nie polubi kawy i hipokryzji. Zawsze będzie podążać za swoimi marzeniami.

Najnowsza książka „Życie na wynos”

Bohaterka książki Emilia Przecinek, znana autorka powieści dla kobiet, w wieku czterdziestu lat zostaje rozwódką z dwójką nastoletnich dzieci, kredytem hipotecznym do spłacenia oraz matką i teściową na karku. Dzieci nalegają, żeby chodziła na randki, a obie starsze panie, no cóż, jak to one, włażą z butami, gdzie tylko się da. W takiej sytuacji można albo załamać się nerwowo, albo popełnić morderstwo.
Mimo niesprzyjających okoliczności Emilia postanawia odmienić swoje życie. Nie jest to łatwe, gdyż mężczyźni, których spotyka, absolutnie nie przypominają wspaniałych bohaterów jej powieści.
Pech chce, że teściowa pisarki łamie nogę. Unieruchomiona na wózku zaczyna obserwować sąsiadów, co okazuje się zajęciem na pełen etat, a nawet dwa, gdyż nie wszystko można zobaczyć przez okno, niektóre rzeczy trzeba podsłuchać. Przed wścibskimi staruszkami nic się nie ukryje. Ani kochanka o czerwonych włosach, ani skłonna do awantur żona, ani leżący w piwnicy trup, którego znajduje Emilia.

Może ci się spodobać również Więcej od autora

Komentarze