Wyniki konkursu plastycznego „Zapobiegajmy pożarom”

Oceń

Komunikat KP PSP w Olecku:

W dniu dzisiejszym tj. 06.12.2017 r. rozstrzygnięto eliminacje powiatowe do Ogólnopolskiego Konkursu Plastycznego pod hasłem „Zapobiegajmy pożarom”. Na konkurs wpłynęło 114 prac, nadesłanych ze szkół i przedszkoli powiatu oleckiego. Komisja w składzie: Stanisław Ciechanowicz – Prezes Zarządu Oddziału Powiatowego ZOSP RP w Olecku, st. kpt. Tomasz Jagłowski – Zastępca Komendanta Powiatowego PSP w Olecku, Zofia Kardel – Instruktor ds. plastyki ROK w Olecku oraz Dorota Chalecka – Inspektor Wydziału Edukacji, Kultury, Sportu i Promocji Starostwa Powiatowego w Olecku, postanowiła wyróżnić następujące prace  w poszczególnych grupach wiekowych:

W grupie przedszkolnej:

  1. Liwia Domolewska – Przedszkole z Oddziałami Integracyjnymi w Olecku.
  2. Aleksandra Kirjaka – Przedszkole z Oddziałami Integracyjnymi w Olecku.
  3. Natalia Czajkowska – Przedszkole Samorządowe w Kowalach Oleckich.
  4. Aleksandra Toczyńska – klasa „0” Szkoła Podstawowa Nr 4 w Olecku.
  5. Inga Maciąg – Kruk – klasa „0” Szkoła Podstawowa w Sokółkach.

W grupie klasy I – III:

  1. Igor Przekop – klasa I Szkoła Podstawowa w Kowalach Oleckich.
  2. Alan Dubicki – klasa I Szkoła Podstawowa Nr 4 w Olecku.
  3. Kacper Leszczyński – klasa II Szkoła Podstawowa w Kowalach Oleckich.
  4. Filip Banaś – klasa III Zespół Szkolno – Przedszkolny w Wieliczkach.
  5. Maja Dziubińska – klasa III Szkoła Podstawowa Nr 4 w Olecku.

 

 

W grupie klasy IV – VI:

  1. Wiktoria Kamińska – klasa IV Szkoła Podstawowa w Kowalach Oleckich.
  2. Michał Jamrozik – klasa IV Szkoła Podstawowa w Kowalach Oleckich.
  3. Julia Jabłońska – klasa IV Szkoła Podstawowa Nr 4 w Olecku.
  4. Martyna Remfeld – klasa IV Ośrodek Szkolno – Wychowawczy dla Dzieci Głuchych w Olecku.

W grupie szkoły podstawowe klasa VII i gimnazjalne:

  1. Klaudia Baranowska – klasa II gimnazjum, Szkoła Podstawowa 
    w Sokółkach.
  2. Patrycja Otolińska – klasa II gimnazjum, Szkoła Podstawowa w Sokółkach.
  3. Wiktoria Małach – klasa VII, Szkoła Podstawowa w Stożnym.

W grupie szkoły ponadgimnazjalne:

  1. Marlena Dzida – klasa I ZSB Ośrodek Szkolno – Wychowawczy dla Dzieci Głuchych w Olecku.

 

 

      Wszystkie wyróżnione prace przekazano na eliminacje wojewódzkie do Zarządu Oddziału Wojewódzkiego ZOSP RP w Olsztynie.

Autorzy wyróżnionych prac otrzymają dyplomy i nagrody ufundowane przez Starostę Oleckiego i Zarząd Oddziału Powiatowego ZOSP RP w Olecku.

 

Foto: Archiwum KP PSP w Olecku

Może ci się spodobać również Więcej od autora

Komentarze