Wyniki sztafet w mistrzostwach województwa (sukces uczniów z „Trójki”) i zapowiedzi imprez sportowych

Oceń

Komunikaty MOSiR w Olecku:

 

Mistrzostw Województwa Warmińsko-Mazurskiego Szkolnego Związku Sportowego  w Mieszanych Sztafetowych Biegach Przełajowych Dziewcząt i Chłopców Szkół Podstawowych, Gimnazjów i Szkół Ponadgimnazjalnych

 

Termin i miejsce: 24.04.2017r., Trasy MOSiR w Olecku.Organizatorzy: W-M SZS, MOSiR Olecko. Sędziowie: Robert Markowski i Paweł Maksimowicz. Opieka medyczna: Piotr Fidler. Spiker: Andrzej Kamiński

WYNIKI:

 

Szkoły Podstawowe – kl. IV (5dz x 500m + 5ch x 500m)

  1. Szkoła Podstawowa Nr 7 Giżycko
  2. Szkoła Podstawowa Nr 1 Pisz
  3. Szkoła Podstawowa Nr 4 Giżycko
  4. Szkoła Podstawowa Nr 2 Iława
  5. Szkoła Podstawowa Nr 3 Olecko
  6. Szkoła Podstawowa Nr 3 Gołdap
  7. Szkoła Podstawowa Nr 1 Olecko
  8. Szkoła Podstawowa Wilkasy
  9. Szkoła Podstawowa Nr 4 Olecko

 

Szkoły Podstawowe – kl. V (5dz x 600m + 5ch x 600m)

  1. Szkoła Podstawowa Nr 2 Iława
  2. Szkoła Podstawowa Nr 7 Giżycko
  3. Szkoła Podstawowa Nr 1 Pisz
  4. Szkoła Podstawowa Lubawa
  5. Szkoła Podstawowa Nr 3 Olecko
  6. Szkoła Podstawowa Nr 3 Gołdap
  7. Szkoła Podstawowa Nr 4 Giżycko
  8. Szkoła Podstawowa Nr 1 Olecko
  9. Szkoła Podstawowa Wilkasy
  10. Szkoła Podstawowa Świętajno

 

Szkoły Podstawowe – kl. VI (5dz x 600m + 5ch x 1000m)

  1. Szkoła Podstawowa Nr 3 Olecko
  2. Szkoła Podstawowa Nr 2 Iława
  3. Szkoła Podstawowa Nr 1 Pisz
  4. Szkoła Podstawowa Nr 7 Giżycko
  5. Szkoła Podstawowa Nr 1 Olecko
  6. Szkoła Podstawowa Nr 22 Olsztyn
  7. Szkoła Podstawowa Wielbark
  8. Szkoła Podstawowa Nr 4 Giżycko
  9. Szkoła Podstawowa Nr 3 Gołdap
  10. Szkoła Podstawowa Sokółki
  11. Szkoła Podstawowa Nr 4 Olecko
  12. Szkoła Podstawowa Gąski
  13. Szkoła Podstawowa Świętajno

DNF Szkoła Podstawowa Kurzętnik

PK Szkoła Podstawowa Nr 2 Zielonka


Gimnazja (5dz x 600m + 5ch x 600m)

  1. Gimnazjum Nr 7 Olsztyn
  2. Gimnazjum Nr 1 Giżycko
  3. Gimnazjum Nr 1 Gołdap
  4. Zespół Szkół Nowe Grodziczno
  5. Gimnazjum Wielbark
  6. Publiczne Gimnazjum Młynary
  7. Gimnazjum Węgorzewo
  8. Gimnazjum Nr 2 Giżycko
  9. Gimnazjum Nr 2 Olecko
  10. Gimnazjum Orzysz
  11. Gimnazjum Nr 1 Bartoszyce
  12. Publiczne Gimnazjum Stębark
  13. Publiczne Gimnazjum Sokółki

Szkoły Ponadgimnazjalne (5dz x 600m + 5ch x 600m)

  1. Zespół Szkół Ogólnokształcących Iława
  2. Zespół Szkół Iława
  3. I Liceum Ogólnokształcące Giżycko
  4. Zespół Szkół Licealnych i Zawodowych Olecko
  5. I Liceum Ogólnokształcące Pisz
  6. Liceum Ogólnokształcące Zakładu Doskonalenia Zawodowego Giżycko
  7. Zespół Szkół Nowe Miasto Lubawskie
  8. Zespół Szkół Nr 2 Szczytno
  9. Ośrodek Szkolno-Wychowawczy dla Dzieci Głuchych Olecko

 

Zawody były współfinansowane przez Ministerstwo Sportu i Turystyki  oraz realizowane przy wsparciu finansowym  Samorządu Województwa Warmińsko-Mazurskiego

 

Zapowiedzi nadchodzących imprez
Piłka nożna

Mecz piłki nożnej młodzików MLKS Czarni Olecko – MKS Korki Biskupiec
Termin i miejsce: 25.04.2017 (wtorek) godz: 17:00, Boisko z murawą sztuczną

Mecz piłki nożnej młodzików MLKS Czarni Olecko – MKS Kłobuk Mikołajki
Termin i miejsce: 25.04.2017 (piątek) godz: 17:00, Boisko z murawą sztuczną

Mecz piłki nożnej trampkarzy MLKS Czarni Olecko – KKS Granica Kętrzyn
Termin i miejsce: 29.04.2017 (sobota) godz: 11:00, Boisko z murawą sztuczną

Mecz piłki nożnej junior młodszy MLKS Czarni Olecko – UKS Start Kruklanki
Termin i miejsce: 29.04.2017 (sobota) godz: 13:00, Boisko z murawą sztuczną

Mecz V ligi piłki nożnej MLKS Czarni-Unia Olecko – SKS Szczytno
Termin i miejsce: 06.05.2017 (sobota) godz: 17:00, Stadion Miejski w Olecku

Pływanie

Warmia i Mazury pływają – eliminacje VIII
Termin i miejsce: 13.05.2017r. (sobota)  godz. 10:30, Pływalnia Lega

Lekkoatletyka

Mistrzostwa Województwa WM SZS w Mieszanych Sztafetowych Biegach Przełajowych Szkół Podstawowych, Gimnazjów i Szkół Ponadgimnazjalnych

Termin i miejsce: 24.04.2017r. (poniedziałek)  godz. 10:30, Obiekty MOSiR

Mistrzostwa Powiatu Oleckiego SZS w Lekkiej Atletyce Szkół Podstawowych, Gimnazjalnych i Ponadgimnazjalnych
Termin i miejsce: 26.04.2017r. (środa)  godz. 10:00, Stadion Miejski w Olecku

Tenis ziemny

Otwarty Turniej Tenis Ziemnego z okazji Otwarcia Sezonu 2017
Termin i miejsce: 01.05.2017r. (poniedziałek)  godz. 10:00, Korty Miejskie

Nocny Deblowy Turniej z okazji Rocznicy Konstytucji 3 maja
Termin i miejsce: 02.05.2017r. (wtorek)  godz. 19:00, Korty Miejskie

Komentarze
Więcej w Biegi, lekkoatletyka, Mistrzostw Województwa Warmińsko-Mazurskiego Szkolnego Związku Sportowego w Mieszanych Sztafetowych Biegach Przełajowych Dziewcząt i Chłopców Szkół Podstawowych Gimnazjów i Szkół Ponadgimnazjalnych, MOSiR w Olecku, Olecko, piłka nożna, pływanie, sport, sztafety
Nowy Paczkomat w Olecku

Firma InPost otworzyła w Olecku nowy Paczkomat. Maszyna mieści na Alejach Lipowych i jest trzecim tego typu punktem otwartym w...


Zamknij