X Memoriał im. I. Jasieluna i F. Pietrołaja w tenisie stołowym. Wyniki

Oceń

 

Komunikat MOSiR Olecko

 

X Memoriał im. I. Jasieluna i F. Pietrołaja w tenisie stołowym pod patronatem Burmistrza Olecka

 

Termin i miejsce: 9.04.2017 r. HALA LEGA w Olecku Organizatorzy:  Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Olecku i MLKS „Czarni” Olecko Sędzia główny: Marzena Jasińska

WYNIKI

 

Niepełnosprawni – kobiety:

  1. Anna Zielińska (WTZ Olecko)

 

Niepełnosprawni – mężczyźni:

  1. Marek Rzepliński (Start Białystok)
  2. Krzysztof Trochim (Start Białystok)

 

Dziewczęta 2006r. i młodsze:

  1. Natalia Bogdanowicz (Lidzbark Warmiński)
  2. Ekaterina Skoblik (Kaliningrad-Rosja)
  3. Maria Skarżyńska (Pisanica)
  4. Daria Sobol (Kaliningrad-Rosja)

5-6. Anna Wakina (Kaliningrad-Rosja)

Julia Jankowska (Gołdap)

7-8. Viktoria Raulinaityte (Vilkaviskis-Litwa)

Rugile Pauistyte (Vilkaviskis-Litwa)

  1. Aiste Bartelyte (Vilkaviskis-Litwa)

Chłopcy 2006r. i młodsi:

  1. Dawid Chilicki (Gołdap)
  2. Mateusz Marcinkiewicz (Gołdap)
  3. Walerij Guszczin (Kaliningrad-Rosja)
  4. Augustas Bulota (Vilkaviskis-Litwa)

5-6. Andriej Kleczko (Kaliningrad-Rosja)

Jan Krutul (Płaska)

7-8. Karol Szeszko (Białobrzegi)

Martynas Peźa (Vilkaviskis-Litwa)

9-12. Adas Olalas (Vilkaviskis-Litwa)

Ilia Poliewoj (Kaliningrad-Rosja)

Stanisław Krutul (Płaska)

Mojus Aleksandravicius (Vilkaviskis-Litwa)

13-16. Vakaris Bartninkas (Vilkaviskis-Litwa)

Arsenij Gorłacz (Kaliningrad-Rosja)

Oretas Babarskas (Vilkaviskis-Litwa)

Bartosz Ziemba (Giżycko)

17-22. Haroldas Mockevicius (Vilkaviskis-Litwa)

Maciej Ziarko (Pisanica)

Kristupas Dobrovolskis (Vilkaviskis-Litwa)

Hubert Bogdanowicz (Lidzbark Warmiński)

Radvydas Stemplys (Vilkaviskis-Litwa)

Artur Krymski (Pisanica)

 

Dziewczęta 2004r. i młodsze:

  1. Agna Bernotaityte (Vilkaviskis-Litwa)
  2. Gabriela Ziarko (Ełk)
  3. Natalia Bogdanowicz (Lidzbark Warmiński)
  4. Uliana Łobanowa (Kaliningrad-Rosja)

5-6. Weronika Panina (Kaliningrad-Rosja)

Daria Sobol (Kaliningrad-Rosja)

7-8. Liepa Mozuraityte (Vilkaviskis-Litwa)

Ekaterina Skoblik (Kaliningrad-Rosja)

9-10. Ula Vaitunaityte (Vilkaviskis-Litwa)

Anna Wakina (Kaliningrad-Rosja)

 

Chłopcy 2004 r. i młodsi:

  1. Rokas Brazaitis (Vilkaviskis-Litwa)
  2. Mikołaj Malinowski (Ełk)
  3. Kacper Malinowski (Pisanica)
  4. Maciej Bronakowski (Białobrzegi)

5-6. Dominik Święcki (Gołdap)

Geivydas Źalkauskas (Vilkaviskis-Litwa)

7-8. Władimir Kowryga (Kaliningrad-Rosja)

Dominik Markowski (Pisanica)

9-12. Władisław Timofiejew (Kaliningrad-Rosja)

Deivydas Valiukevicius (Vilkaviskis-Litwa)

Martynas Peźa (Vilkaviskis-Litwa)

Jan Krutul (Płaska)

13-16. Augustas Bulota (Vilkaviskis-Litwa)

Orestas Babarskas (Vilkaviskis-Litwa)

Andriej Kleczko (Kaliningrad-Rosja)

Arsenij Gorłacz (Kaliningrad-Rosja)

17-22. Rasvydas Stemplys (Vilkaviskis-Litwa)

Maciej Ziarko (Pisanica)

Alieksiej Wołkow (Kaliningrad-Rosja)

Arnas Marauskas (Vilkaviskis-Litwa)

Karol Szeszko (Białobrzegi)

Ilia Poliewoj (Kaliningrad-Rosja)

Stanisław Krutul (Płaska)

 

Dziewczęta 2001r. i młodsze:

  1. Arina Zabusowa (Kaliningrad-Rosja)
  2. Joanna Łuszczyńska (Czarni Olecko)
  3. Saima Krutulyte (Vilkaviskis-Litwa)
  4. Alina Kariebina (Kaliningrad-Rosja)

5-6. Wieronika Panina (Kaliningrad-Rosja)

Dominika Miezianko (Czarni Olecko)

7-8. Agna Bernotaityte (Vilkaviskis-Litwa)

Uljana Łobanowa (Kaliningrad-Rosja)

9-10. Liepa Mozuraityte (Vilkaviskis-Litwa)

Ula Vaitunaityte (Vilkaviskis-Litwa)

Chłopcy 2001r. i młodsi:

  1. Miron Opanasienko (Kaliningrad-Rosja)
  2. Arsienij Gorłacz (Kaliningrad-Rosja)
  3. Dmitrij Koliesnikow (Kaliningrad-Rosja)
  4. Kamil Małyszko (Galaxy Białystok)

5-6. Rokas Brazaitis (Vilkaviskis-Litwa)

Piotr Aksinowicz (Słobódka)

7-8. Arnas Maurauskas (Vilkaviskis-Litwa)

Marcel Rutkowski (Pisanica)

9-12. Geivydas Źalkauskas (Vilkaviskis-Litwa)

Deividas Veliukevićius (Vilkaviskis-Litwa)

Dźiugas Armanavicius (Vilkaviskis-Litwa)

Władisław Timofiejew (Kaliningrad-Rosja)

13-18. Dominik Markowski (Pisanica)

Władimir Kowriga (Kaliningrad-Rosja)

Alieksiej Wołkow (Kaliningrad-Rosja)

Maciej Bronakowski (Białobrzegi)

Aleksander Krajewski (Czarni Olecko)

Damian Fiedorowicz (Czarni Olecko)

 

Dziewczęta 1997r. i młodsze:

  1. Arina Zabusowa (Kaliningrad-Rosja)
  2. Saima Krutulyte (Vilkaviskis-Litwa)
  3. Joanna Łuszczyńska (Czarni Olecko)
  4. Alina Kariebina (Kaliningrad-Rosja)

5-6. Natalia Stępniak (Giżycko)

Dominika Miezianko (Czarni Olecko)

 

Chłopcy 1997r. i młodsi:

  1. Dmitrij Koliesnikow (Kaliningrad-Rosja)
  2. Krystian Maciorowski (Grajewo)
  3. Miron Opanasienko (Kaliningrad-Rosja)
  4. Jakub Barszczewski (Słobódka)

5-6. Kamil Małyszko (Galaxy Białystok)

Marcel Rutkowski (Pisanica)

7-8. Damian Domolewski (Słobódka)

Alieksandr Jewieriew (Kaliningrad-Rosja)

9-12. Arsienij Gorłacz (Kaliningrad-Rosja)

Kacper Malinowski (Pisanica)

Dźiugas Armanavicius (Vilkaviskis-Litwa)

Kacper Misiun (Gołdap)

13-17. Konrad Mikielski (ZSLiZ Olecko)

Aleksander Krajewski (Czarni Olecko)

Damian Fiedorowicz (Czarni Olecko)

Łukasz Bartnicki (Czarni Olecko)

Patryk Kłeczek (Czarni Olecko)

 

Open kobiet:

  1. Marzena Jasińska (Czarni Olecko)
  2. Joanna Łuszczyńska (Czarni Olecko)
  3. Dominika Miezianko (Czarni Olecko)

 

Open mężczyzn:

  1. Zeimys Kestutis (Litwa)
  2. Jarosław Żołądkowski (Galaxy Białystok)
  3. Edvinas Tamośiunas (Litwa)
  4. Vytas Rybakas (Litwa)

5-6. Marcin Czarniawski (Ełk)

Łukasz Mikucki (Drygały)

7-8. Adam Reucki (Galaxy Białystok)

Robert Karniej (Czarni Olecko)

9-12. Tyberiusz Królewicz (Grajewo)

Michał Bronakowski (Białobrzegi)

Kamil Małyszko (Galaxy Białystok)

Damian Domolewski (Słobódka)

13-16. Wojciech Piotrowski (Rajgród)

Krystian Maciorowski (Grajewo)

Mateusz Marczykowski (Grajewo)

Roman Polewczak (Giżycko)

17.24. Jarosław Kwiatkowski (Ełk)

Zdzisław Śwircz (Giżycko)

Mariusz Bogdanowicz (Lidzbark Warmiński)

Michał Franczak (Słobódka)

Jakub Barszczewski (Słobódka)

Grzegorz Kaszuba (Maków Mazowiecki)

Czesław Morzy (Białystok)

Piotr Aksinowicz (Słobódka)

25-27. Tomasz Skrocki (Olecko)

Alieksandr Jewieriew (Kaliningrad-Rosja)

Rusłan Hoyan (Grajewo)

 

Mężczyźni powyżej 50 lat:

  1. Jarosław Żołądkowski (Galaxy Białystok)
  2. Kazimierz Żyliński (Krasnopol)
  3. Dariusz Bartycha (Olsztyn)
  4. Zdzisław Śwircz (Giżycko)

5-6. Jan Nawrot (Olecko)

Tadeusz Pietrołaj (Olecko)

  1. Jarosław Dobrzyński (Białobrzegi)

 

Mężczyźni powyżej 60 lat:

  1. Adam Trochim (Olecko)
  2. Henryk Szeszko (Białobrzegi)
  3. Józef Polakowski (Olecko)
  4. Zbysław Konopczyński (Lenarty)
    5. Janusz Jurczyk (Giżycko)

 

Pierwszych trzech zawodników z każdej kategorii otrzymało pamiątkowe dyplomy i statuetki ufundowane przez Urząd Miejski w Olecku oraz nagrody rzeczowe ufundowane przez sponsorów i organizatora.  Wszyscy zawodnicy otrzymali bezpłatne wejściówki na pływalnię. W turnieju uczestniczyło 156 zawodniczek i zawodników.

 

Może ci się spodobać również Więcej od autora

Komentarze

Więcej w Hala Lega, MOSiR Olecko, Olecko, sport, Tenis stołowy
Ewa Kozłowska w najnowszym numerze „Borussii” stawia ważne pytania dotyczące kultury w Olecku

Szanowni Państwo, Ukazał się najnowszy numer czasopisma „Borussia”. Zachęcam Państwa do przeczytania w nim tekstu poświęconego kulturze w Olecku (bardzo...


Zamknij