XVI Halowe Mistrzostwa Powiatu Oleckiego SZS w lekkiej atletyce szkół podstawowych. Wyniki

Oceń

Komunika MOSiR Olecko

 

XVI Halowe Mistrzostwa Powiatu Oleckiego SZS  w lekkiej atletyce szkół podstawowych


Termin i miejsce: 1.03.2017r., Hala Lega w Olecku. 
Organizator: MOSiR Olecko. Prowadzący: Andrzej Kamiński Sędzia główny: Paweł Maksimowicz. Sędzia startowy: Robert Markowski

 

WYNIKI:

60 m dziewcząt:

Finał A:

  1. Gabriela Sokołowska (SP 4 Olecko) 9,06 wynik eliminacji: 9,23
  2. Gabriela Torebko (SP 4 Olecko) 9,11 -„- 9,39
  3.  Aleksandra Chojnacka (SP 1 Olecko) 9,21 -„- 9,38
  4. Wiktoria Golub (SP Gąski) 9,66 -„- 9,63

Finał B:

  1. Magdalena Gawrych (SP Sokółki) 9,65 -„- 10,55
  2. Natasza Wiszniewska (SP 3 Olecko) 9,91 -„- 10,09
  3. Wiktoria Ulewicz (SP 1 Olecko) 10,14 -„- 10,46
  4. Kinga Czerwińska (SP 3 Olecko) 10,19 -„- 10,28
  1. Weronika Szczerbińska (SP Kowale Oleckie) -„- 10,66
  2. Zuzanna Szwarc (SP Gąski) -„- 10,80
  3. Wiktoria Krzymińska (SP Sokółki) -„- 10,86
  4. Sandra Laszkowska (SP Babki Oleckie) -„- 11,09
  5. Martyna Rzesiowska (SP Kowale Oleckie) -„- 11,35
  6. Diana Wojnowska (SP Babki Oleckie) -„- 11,59

 

60 m chłopców:

 

Finał A:

  1. Franciszek Antkiewicz (SP 3 Olecko) 8,68 wynik eliminacji: 8,63
  2. Marek Nowakowski (SP 3 Olecko) 8,97 -„- 8,93
  3. Jan Maksimowicz (SP 1 Olecko) 9,02 -„- 8,98
  4. Kacper Kiarszys (SP Kowale Oleckie) 9,18 -„- 9,13

Finał B:

  1. Kacper Kaczanowski (SP Gąski) 9,41 -„- 9,63
  2. Jakub Gościewski (SP 4 Olecko) 9,52 -„- 9,58
  3. Kacper Stawicki (SP 4 Olecko) 9,91 -„- 9,35
  4. Kacper Bernatowicz (SP Kowale Oleckie) 10,00 -„- 9,69
  5. Bartosz Giero (SP Babki Oleckie) -„- 9,80
  6. Sebastian Jurewicz (SP Sokółki) -„- 9,87
  7. Jakub Turowicz (OSWdDG Olecko) -„- 9,89
  8. Jan Wit Ospital (SP Sokółki) -„- 9,93
  9. Tymon Miszkiel (SP 1 Olecko) -„- 9,97
  10. Wiktor Paszkowski (SP Babki Oleckie) -„- 10,26
  11. Alan Poszwa (SP Gąski) -„- 10,70
  12. Krzysztof Kaszuba (OSWdDG Olecko) -„- 11,60

 

2 okrążenia dziewcząt:

 

  1. Maja Bagieńska (SP 1 Olecko) 39,35
  2. Gabriela Sokołowska (SP 4 Olecko) 39,50
  3. 3. Zuzanna Kruszniewska (SP 1 Olecko) 40,02
  4. Oliwia Sulima (SP 3 Olecko) 40,58
  5. Karolina Czerwińska (SP Kowale Oleckie) 42,36
  6. Nikola Jurek (SP 3 Olecko) 42,71
  7. Julia Szymanowska (SP Kowale Oleckie) 42,86
  8. Rebeka Kasprzak (SP 4 Olecko) 43,00
  9. Julia Sojko (SP Babki Oleckie) 44,96
  10. Kamila Gajdek (SP Gąski) 45,97
  11. Weronika Retel (SP Sokółki) 46,16
  12. Sandra Murzyn (SP Gąski) 46,26
  13. Klaudia Kalinowska (SP Gąski) 47,82 PK
  14. Oliwia Karpińska (SP Sokółki) 51,38

 

2 okrążenia chłopców:

 

  1. Kamil Szargiej (SP 1 Olecko) 37,18
  2. Maciej Wądołowski (SP 3 Olecko) 37,98
  3. Jakub Gościewski (SP 4 Olecko) 38,73
  4. Wojciech Truchel (SP Gąski) 39,76
  5. Jakub Karłowicz (SP Gąski) 40,16
  6. Mateusz Kosa (SP Sokółki) 40,22
  7. Gabriel Gdak (SP 3 Olecko) 40,51
  8. Gabriel Szymanowski (SP 4 Olecko) 41,46
  9. Michał Olszewski (SP 1 Olecko) 41,86
  10. Piotr Kamiński (SP Kowale Oleckie) 42,14
  11. Kacper Sieczkowski (SP Kowale Oleckie) 42,31
  12. Tomasz Danielewicz (SP Sokółki) 44,78
  13. Dominik Rekuć (SP Babki Oleckie) 47,11
  14. Szymon Barszczewski (SP Babki Oleckie) 51,55

 

5 okrążeń dziewcząt:

 

  1. Anna Jankowska (SP 4 Olecko) 1:57,90
  2. Klaudia Jackiewicz (SP 3 Olecko) 2:05,66
  3. Wiktoria Grudzińska (SP 4 Olecko) 2:06,61
  4. Weronika Szczerbińska (SP Kowale Oleckie) 2:07,11
  5. Izabela Jachimowicz (SP 1 Olecko) 2:10,18
  6. Oliwia Jarosz (SP 3 Olecko) 2:13,28
  7. Magdalena Obuchowska (SP Kowale Oleckie) 2:16,15
  8. Zuzanna Sędzicka (SP 1 Olecko) 2:23,86
  9. Natalia Barszczewska (SP Gąski) DNF

 

5 okrążeń chłopców:

 

  1. Bartosz Gdak (SP 3 Olecko) 1:55,41
  2. Filip Rubin (SP 4 Olecko) 1:56,08
  3. Gerard Strzyżewski (SP 1 Olecko) 1:57,29
  4. Damian Dzierżyk (SP Gąski) 1:57,39
  5. Kacper Stawicki (SP 4 Olecko) 1:59,99
  6. Kacper Łapiński (SP 3 Olecko) 2:00,08
  7. Bartosz Giero (SP Babki Oleckie) 2:00,10
  8. Damian Buraczewski (SP Kowale Oleckie) 2:07,98
  9. Filip Dąbrowski (SP 1 Olecko) 2:09,11
  10. Jacek Bąk (SP Kowale Oleckie) 2:11,36
  11. Bartosz Olszewski (SP Gąski) 2:45,00

 

rzut piłką 3kg dziewcząt:

 

  1. Wiktoria Burzyńska (SP Kowale Oleckie) 7,50 m
  2. Julia Szymanowska (SP Kowale Oleckie) 7,30 m
  3. Amelia Bilbin (SP 1 Olecko) 6,80 m
  4. Diana Wojnowska (SP Babki Oleckie) 6,60 m (II najlepsza próba–6,00 m)
  5. Aleksandra Makarewicz (SP Gąski) 6,60 m (II najlepsza próba–5,70 m)
  6. Klaudia Usiak (SP Sokółki) 6,10 m
  7. Oliwia Sulima (SP 3 Olecko) 6,00 m (II najlepsza próba–5,70 m)
  8. Oliwia Bartoszewicz (SP 4 Olecko) 6,00 m (II najlepsza próba–5,40 m)
  9. Nikola Szrajbert (SP 1 Olecko) 5,60 m (II najlepsza próba–5,30 m)
  10. Weronika Olszewska (SP 3 Olecko) 5,60 m (II najlepsza próba–4,80 m)
  11. Amelia Ropel (SP 4 Olecko) 5,50 m
  12. Aleksandra Życzewska (SP Gąski) 5,20 m
  13. Weronika Retel (SP Sokółki) 4,70 m (II najlepsza próba–4,70 m)
  14. Ewa Statkiewicz (SP Babki Oleckie) 4,70 m (II najlepsza próba–4,50 m)

 

rzut piłką 4kg chłopców:

 

  1. Filip Rubin (SP 4 Olecko) 6,70 m
  2. Aleksander Standowicz (SP Kowale Oleckie) 6,00 m
  3. Błażej Gabruś (SP 3 Olecko) 5,80 m (II najlepsza próba–5,70 m)
  4. Bartosz Sokołowski (SP 4 Olecko) 5,80 m (II najlepsza próba–4,50 m)
  5. Kacper Łapiński (SP 3 Olecko) 5,40 m (II najlepsza próba–5,40 m)
  6. Kacper Kaczanowski (SP Gąski) 5,40 m (II najlepsza próba–5,30 m)
  7. Jacek Bąk (SP Kowale Oleckie) 5,40 m (II najlepsza próba–5,10 m)
  8. Kacper Zaręba (SP Gąski) 5,30 m (II najlepsza próba–5,10 m)
  9. Daniel Bogdan (SP 1 Olecko) 5,30 m (II najlepsza próba–5,00 m)
  10. Maciej Karpiński (SP Sokółki) 5,00 m
  11. Aleksander Domel (SP 1 Olecko) 4,80 m
  12. Wiktor Paszkowski (SP Babki Oleckie) 4,30 m
  13. Dawid Dziadolik (SP Sokółki) 4,10 m
  14. Piotr Markowski (OSWdDG Olecko) 3,50 m
  15. Arkadiusz Czarniecki (SP Babki Oleckie) 3,10 m

 

skok w dal z miejsca dziewcząt:

 

  1. Maja Bagieńska (SP 1 Olecko) 2,04 m
  2. Daria Dźwilewska (SP 3 Olecko) 1,98 m
  3. Amelia Ropel (SP 4 Olecko) 1,95 m
  4. Roksana Retel (SP 1 Olecko) 1,86 m (II najlepsza próba–1,85 m)
  5. Magdalena Gawrych (SP Sokółki) 1,86 m (II najlepsza próba–1,83 m)
  6. Julia Dzierżyk (SP Gąski) 1,83 m
  7. Karolina Czerwińska (SP Kowale Oleckie) 1,82 m
  8. Natasza Wiszniewska (SP 3 Olecko) 1,81 m
  9. Wiktoria Golub (SP Gąski) 1,75 m
  10. Wiktoria Krzymińska (SP Sokółki) 1,56 m
  11. Maja Szakiel (SP Babki Oleckie) 1,52 m
  12. Weronika Giedrojć (SP Kowale Oleckie) 1,50 m
  13. Weronika Drażba (SP 4 Olecko) 1,46 m
  14. Julia Krynicka (SP Babki Oleckie) 1,39 m

 

skok w dal z miejsca chłopców:

 

  1. Bartosz Sokołowski (SP 4 Olecko) 2,31 m
  2. Jakub Maciejewski (SP 4 Olecko) 2,28 m
  3.  Konrad Jachimczuk (SP 3 Olecko) 2,09 m
  4. Wojciech Truchel (SP Gąski) 2,08 m
  5. Błażej Gabruś (SP 3 Olecko) 2,07 m
  6. Maciej Głowacki (SP Gąski) 2,06 m
  7. Maciej Karpiński (SP Sokółki) 2,01 m
  8. Kacper Kiarszys (SP Kowale Oleckie) 1,99 m
  9. Daniel Bogdan (SP 1 Olecko) 1,96 m
  10. Sebastian Jurewicz (SP Sokółki) 1,95 m
  11. Michał Olszewski (SP 1 Olecko) 1,85 m
  12. Damian Buraczewski (SP Kowale Oleckie) 1,83 m
  13. Sebastian Jaroni (SP Babki Oleckie) 1,58 m
  14. Piotr Markowski (OSWdDG Olecko) 1,54 m
  15. Piotr Hinc (SP Babki Oleckie) 1,42 m
  16. Krzysztof Kaszuba (OSWdDG Olecko) 1,40 m

 

skok wzwyż dziewcząt:

 

  1. Aleksandra Chojnacka (SP 1 Olecko) 1,40 m
  2. Gabriela Torebko (SP 4 Olecko) 1,32 m
  3.  Zuzanna Kruszniewska (SP 1 Olecko) 1,29 m
  4. Julia Dzierżyk (SP Gąski) 1,20 m (w II próbie)
  5. Wiktoria Burzyńska (SP Kowale Oleckie) 1,20 m (w III próbie)

6-8. Ewa Statkiewicz (SP Babki Oleckie) 1,14 m

Daria Dźwilewska (SP 3 Olecko) 1,14 m

Zuzanna Szwarc (SP Gąski) 1,14 m

  1. Rozalia Piotrowska (SP 4 Olecko) 1,14 m (w II próbie)
  2. Oliwia Sobczak (SP 3 Olecko) 1,14 m (w III próbie)
  3. Amelia Klonowska (SP Sokółki) 1,14 m (w III próbie)
  4. Daria Kijewska (SP Sokółki) 1,09 m

13-14. Sandra Laszkowska (SP Babki Oleckie) 1,03 m

Martyna Rzesiowska (SP Kowale Oleckie) 1,03 m

 

skok wzwyż chłopców:

 

  1. Franciszek Antkiewicz (SP 3 Olecko) 1,50 m
  2. Marek Nowakowski (SP 3 Olecko) 1,35 m
    3-4. Maciej Głowicki (SP Gąski) 1,25 m

Jakub Maciejewski (SP 4 Olecko) 1,25 m

  1. Jakub Turowicz (OSWdDG Olecko) 1,25 m (w II próbie)
  2. Jakub Karłowicz (SP Gąski) 1,20 m

7-8. Mateusz Megiel (SP 4 Olecko) 1,15 m

Sebastian Dębski (SP 1 Olecko) 1,15 m

9-13. Dawid Barszczewski (SP Babki Oleckie) 1,10 m

Bartosz Jasiński (SP 1 Olecko) 1,10 m

Mateusz Kosa (SP Sokółki) 1,10 m

Kacper Sieczkowski (SP Kowale Oleckie) 1,10 m

Piotr Kamiński (SP Kowale Oleckie) 1,10 m

 

Mikołaj Dowejko (SP Babki Oleckie) NM

Jan Wit Ospital (SP Sokółki) NM

 

bieg sztafetowy 4×2 okrążenia dziewcząt:

 

  1. SP 1 Olecko 2:41,70
  2. SP 4 Olecko 2:43,21
  3.  SP 3 Olecko 2:44,16
  4. SP Gąski 2:55,90
  5. SP Sokółki 3:00,51
  6. SP Kowale Oleckie 3:01,38
  7. SP Babki Oleckie 3:11,70

 

bieg sztafetowy 4×2 okrążenia chłopców:

 

  1. SP 3 Olecko 2:30,48
  2. SP 1 Olecko 2:34,66
  3.  SP 4 Olecko 2:35,48
  4. SP Sokółki 2:48,10
  5. SP Gąski 2:50,86
  6. SP Kowale Oleckie 2:51,48
  7. SP Babki Oleckie 3:09,11

 

klasyfikacja punktowa szkół:

 

  1. SP 4 Olecko 126 pkt.
  2. SP 3 Olecko 122 pkt.
  3. SP 1 Olecko 101,5 pkt.
  4. SP Gąski 66,5 pkt.
  5. SP Kowale Oleckie 58 pkt.
  6. SP Sokółki 25 pkt.
  7. SP Babki Oleckie 13 pkt.
  8. OSWdDG Olecko 4 pkt.

Pierwszych trzech zawodników i zawodniczek w każdej konkurencji otrzymało pamiątkowe dyplomy. Trzy najlepsze szkoły otrzymały puchary ufundowane przez Starostwo Powiatowe w Olecku. Ogółem w zawodach uczestniczyło 106 zawodników i zawodniczek.

Foto: MOSiR Olecko

 

Może ci się spodobać również Więcej od autora

Komentarze

Więcej w Hala Lega, lekkoatletyka, MOSiR Olecko, Olecko
Dzieciństwo na ulicy

Tekst nadesłany: Składowa, to niewielkie osiedlowe uliczki w Olecku. Niewielkie, ale jednak nie pozbawione samochodów, które często tędy przejeżdżają, parkują...


Zamknij