Zadaj pytanie burmistrzowi, gdzie są publikowane odpowiedzi

Zadaj pytanie burmistrzowi, gdzie są publikowane odpowiedzi
5 (100%) 2 głosów

Wczoraj pisaliśmy o tym, że mieszkańcy Olecka dość ochoczo korzystają z formularza „Zadaj pytanie Burmistrzowi”, który znajduje się na stronie Urzędu Miejskiego i przesyłają różne zapytania do włodarza naszego miasta. Jeden z czytelników przytomnie zapytał jednak, gdzie można zapoznać się z pozostałymi odpowiedziami. Słusznie, bo nie jest to takie oczywiste i łatwe, nawet dla nas, choć niemal codziennie odwiedzamy stronę Urzędu Miejskiego. Poprosiliśmy więc o pomoc Panią rzecznik Alicję Mieszuk odnaleźliśmy miejsce w którym możecie przeczytać zarówno pytania jakie spłynęły do Urzędu jak i odpowiedzi. „Najprościej” można znaleźć odpowiedzi wchodząc na stronę główną Urzędu i po prawej stronie nad „Z Ratusza” znajduje się zakłada „Zadaj pytanie Burmistrzowi”. Klikając zostajecie przeniesieni na stronę regulaminu. Ale poniżej tekstu znajdziecie dwie kolejne zakładki. Jedna, która pozwoli Wam zadać pytanie, a druga, gdzie opublikowano odpowiedzi. Klikacie w odpowiedzi i… hura, już.

Na razie opublikowano 10 pytań i odpowiedzi. Rozrzut tematyczny jest dość spory. Pytacie o rondo wokół Placu Wolności (radzimy zapoznać się z odpowiedzią), wodociąg w miejscowości Duły, ławeczki na terenie miasta, a nawet o kulturę i pracę dla humanistów (nasz ulubiona odpowiedź).

Wszystkie pytania i odpowiedzi znajdziecie TUTAJ

Może ci się spodobać również Więcej od autora

Komentarze

Więcej w Olecko, Urząd Miasta i Gminy w Olecku
Myśliwy, to ma klawe życie

Tekst nadesłany: W ustawie, która przegłosował Sejm w grudniu zeszłego roku (o zwalczaniu chorób zakaźnych zwierząt) znajduje się zapis, z...


Zamknij