11-latka wbiegła pod samochód. “Tradycyjny zestaw” policyjnych doniesień

Awanturnicy, nietrzeźwi kierowcy, piraci drogowi i wypadek z udziałem 11-latki. Całkiem nieoptymistyczna kronika policyjna. KPP w Olecku informuje:11-latka wbiegła wprost pod nadjeżdżający samochód osobowy

 

11-latka z obrażeniami nogi trafiła do szpitala w Suwałkach. Dziewczynka wybiegła zza autobusu na jezdnię wprost pod nadjeżdżający samochód osobowy.

 

Do wypadku doszło dzisiaj przed godziną 08:00 w miejscowości Ślepie. Funkcjonariusze pracujący na miejscu zdarzenia wstępnie ustalili, że 11-latka wybiegła zza autobusy na jezdnię wprost pod nadjeżdżającym samochód osobowym marki Nissan. Dziewczynka z urazem nogi została przetransportowana do szpitala w Suwałkach.

 

Badanie alkomatem wykazało, że kierujący nissanem był trzeźwy.

 

“Pirat drągowy” stracił prawo jazdy. Weekend w powiecie oleckim

 

W miniony weekend funkcjonariusze oleckiej komendy zatrzymali jednego nietrzeźwego kierującego, zatrzymali dwa prawa jazdy za przekroczenie dozwolonej prędkości w obszarze zabudowanym oraz odnotowali jedną kolizję drogową. Ponadto policjanci odizolowali od swoich rodzin dwóch nietrzeźwych awanturników.  

 

Przekroczyli dozwoloną prędkość w obszarze zabudowanym

 

Wczoraj (15.05) na terenie powiatu oleccy policjanci prowadzili prewencyjne działania “prędkość”.

 

Po godz. 8:00 w miejscowości Sobole funkcjonariusze zatrzymali kierującego samochodem osobowym marki Ford, który w obszarze zabudowanym jechał z prędkością 135 k/h.

 

Drugi kierujący, który przekroczył dozwoloną prędkość w obszarze zabudowanym został zatrzymany przez policjantów ruchu drogowego po godz. 10 w miejscowości Lakiele. Józef S. jechał osobowym mercedesem z prędkością 104 km/h.  

 

Obaj kierujący za to przewinienie stracili uprawnienia do kierowania pojazdami

 

Nietrzeźwy kierujący.

 

W minioną sobotę przed godz. 16:00  w miejscowości Dunajek funkcjonariusze ruchu drogowego zatrzymali do kontroli kierującego motorowerem. Badanie alkomatem wykazało w organizmie 26-latka około promil alkoholu.

 

Kolizja.

 

Do kolizji drogowej doszło 14 maja w Olecku. Jak ustalili policjanci zza pojazdów ustawionych wzdłuż jezdni wybiegł 3-latek a za nim jego babcia. Kobieta wpadła wprost pod nadjeżdżający samochód osobowym marki Volkswagen. Na szczęście nikomu nic się nie stało. 45-latka została pouczona.

 

Awanturnicy

 

W miniony piątek oleccy policjanci odizolowali od bliskich dwóch pijanych awanturników.

 

Jako pierwszy do policyjnej celi trafił Radosław K. Mężczyzna wszczął awanturę z matką, był agresywny oraz wyzywał kobietę sowami wulgarnymi. W związku z agresywnym zachowaniem 32-latek został zatrzymany. Badanie alkomatem wykazało w jego organizmie ponad 3 promile alkoholu.

 

Po godzinie 20:00 oleccy funkcjonariusze otrzymali kolejne zgłoszenie o awanturze domowej. Tym razem mieszkaniec gm. Kowale Oleckie uszkodził okno, wszedł do mieszkania siostry i nie chciał go opuścić. Ponadto był agresywny wobec kobiety i wyzywał ją słowami wulgarnymi.  W związku z tym został on zatrzymany i trafił do policyjnego aresztu. Badanie alkomatem wykazało w organizmie 26-latka ponad 3 promile alkoholu.


Foto: KPP w Olecku

Komentarze
Więcej w awanturnicy domowi, Kolizje, KPP w Olecku, Olecko, Policja
Czas miłości i uśmiechów. Radna Dunaj daje sygnał do kampanii burmistrza

Sprawa wygaszenia mandatu radnej Renaty Dunaj ciągnęła się kilkanaście miesięcy. Niedługo ("Zarządzenie zastępcze" zostało wydane w lipcu 2015 r.). Szczególnie...

Zamknij