22 – letni Patryk Z. sprawcą rozboju. Jest wniosek o areszt

Komunikat KPP w Olecku

 

Zatrzymany sprawca rozboju. Policjanci wystąpili do Prokuratury z wnioskiem o jego tymczasowe aresztowanie

 

Oleccy policjanci w minioną środę zatrzymali mężczyznę podejrzanego o dokonanie rozboju na 20-latku. Dzisiaj funkcjonariusze wystąpili do prokuratora z wnioskiem o tymczasowe aresztowanie Patryka Z.

 

Do zdarzenia doszło 14 października  br około godz. 20:00 w Olecku. Oficer dyżurny oleckiej komendy został poinformowany, że 20-latek został uderzony w głowę, a następnie w klatkę piersiową po czym sprawca zabrał mu spodnie i bluzę. Podjęte natychmiast wszechstronne czynności w tym typowanie ewentualnych sprawców, rozpytania osób, sprawdzenia okolicy miejsca przestępstwa pozwoliły, jeszcze w godzinach nocnych tego samego dnia, zatrzymać dwóch mężczyzn mogących mieć związek ze zdarzeniem.

 

Oleccy kryminalni pracujący nad tą sprawą po przesłuchaniu świadków, przeprowadzeniu oględzin i dokonaniu przeglądu monitoringów ustalili, że sprawcą rozboju był zatrzymany wcześniej Patryk Z. Mężczyzna został przesłuchany, a dzisiaj policjanci wystąpili do prokuratora z wnioskiem o jego tymczasowe aresztowanie.

 

22-latkowi za rozbój grozi kara do 12 lat pozbawienia wolności.


Komentarze
Więcej w KPP w Olecku, Olecko, Policja
Krótkie historie – Lewy-prawy, prawy-lewy

Lewy-prawy, prawy-lewy   Paryż od zawsze był podzielony. Lewa strona tego miasta zajęta była przez arystokrację i finansjerę prawa przez...

Zamknij