23 Finał WOŚP w Olecku. Program

W najbliższą niedzielę 11 stycznia 2015 r. po raz 23 w całej Polscy i oczywiście w Olecku odbędzie się Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. W tym roku hasłem przewodnim Orkiestry jest “Diagnostyka. Godna opieka”. Oznacza to, że ponownie pieniądze będą zbierane “dla podtrzymania wysokich standardów leczenia dzieci na oddziałach pediatrycznych i onkologicznych oraz dla godnej opieki medycznej seniorów”.

 

W Olecku na ulicę miasta wyjdzie 25 wolontariuszy z puszkami. Do akcji włączą się tradycyjnie także strażacy i policjanci. Nie zabraknie rzecz jasna atrakcji sportowych i muzycznych. W Olecku zagra m.in. Robert Brylewski z Trudną Młodzieżą, ale także Orkiestra Miejska i Szkolna Orkiestra Kameralna. O godz. 20.00 Światełko Do Nieba i pokaz laserowy. 

 

Olecki sztab, dyrygowany jak zawsze przez panią Teresę Gałaszewską swoją siedzibę będzie miał w Regionalnym Ośrodku Kultury “Mazury Garbate”. Co roku w Olecku udaj się zebrać w ramach finału WOŚP ponad 20 tys. złotych.

 

PROGRAM WOŚP 2015


godz. 10 – “WOŚP’owy” Halowy Turniej Piłki Nożnej, hala Lega w Olecku
godz. 10 -14 – Stowarzyszenie Nurkowe “Amfiprion” zaprasza na przeżycie podwodnej przygody, czyli nurkowanie “intro”- pływalnia hali Lega

od godz. 13 – występy sceniczne w sali kina ROK “Mazury Garbate”:

godz. 13 Szkolna Orkiestra Kameralna pod kierownictwem Tomasza Gawrońskiego
godz. 13:30 Happyludki z Happylandu pod kierownictwem Agaty Bagan
godz. 14 Orkiestra Miejska pod Batutą Weroniki Kordowskiej 
godz. 14:45 pokaz ratownictwa medycznego (hol Kina)
godz. 15 Wielka Licytacja
godz. 16 – 20 blok koncertowy: Syndrom, ?Pod Napięciem, Niepoprawni, TA-TA BUM, Robert Brylewski i Trudna Młodzież

godz. 20 Światełko Do Nieba – pokaz laserowy – Plac Wolności

Wstęp: cegiełka – 5 zł

Komentarze
Więcej w 23 Finał WOŚP, muzyka, Olecko, ROK, sport, Teresa Gałaszewska, WOŚP
11-latka ranna w wypadku drogowym

 Komunikat KPP w Olecku: Oleccy policjanci wyjaśniają przyczyny wypadku do którego doszło wczoraj w Olecku przy ul. Plac Wolności. Ze...

Zamknij