34-letnia kobieta potrącona na przejściu dla pieszych

Komunikat KPP w Olecku

Oleccy policjanci wyjaśniają okoliczności wypadku drogowego do którego doszło dzisiaj (21.02) po godz. 06:00 w Olecku na Alejach Lipowych. Ze wstępnych ustaleń wynika, że kierujący osobowym peugeot potrącił pieszą znajdującą się na przejściu dla pieszych. Kobieta z urazem nogi została przetransportowana do szpitala w Ełku.

Dzisiaj po godz. 06:00 policjanci prewencji jadąc na interwencję na Alejach Lipowych w Olecku zauważyli zakrwawioną kobietę leżąca na środku jezdni, a przy niej mężczyznę. Policjanci natychmiast udzielili pomocy poszkodowanej oraz zawiadomili pogotowie. Podczas dalszych czynności funkcjonariusze ustalili, że kierujący samochodem osobowym marki Peugeot nie ustąpił pierwszeństwa pieszej znajdującej się na przejściu dla pieszych. W wyniku uderzenia 34-latka doznała obrażeń nogi i została przetransportowana do szpitala w Ełku.
Badanie alkomatem wykazało, że 46-letni kierujący był trzeźwy.

Więcej zdjęć dzięki uprzejmości Przemysława Możejko (Pasjonaci Ratownictwa):

 

Komentarze
Więcej w KPP w Olecku, Olecko, Policja
Wojciech Marek Darski Pasjonatem. Relacja z uroczystości wręczenia nagrody

17 lutego 2017 roku, w klubokawiarni „Prosto z mostu”, odbyła się uroczystość wręczenia Wojciechowi Markowi Darskiemu – poecie, prozaikowi, publicyście,...

Zamknij