7 urodziny Klubu Mezomorf Fitness & Gym. Ruszyła zbiórka zabawek

 3 września Klub Mezomorf Fitness & Gym , który mieści się przy ul. Grunwaldzkiej 15 w Olecku, obchodzi swoje 7 urodziny.

Przy tej okazji na terenie całego Mezomorfu oraz na placu z tyłu budynku zorganizowany zostanie Festyn Charytatywny ,na rzecz Oleckiego szpitala, a konkretnie oddziału dziecięcego.

 Podczas całego festynu do puszek zbierane będą pieniądze na zakup pościeli z postaciami z bajek oraz odmalowanie dzieciom sal i korytarza tak aby dzieci lepiej się czuły i szybciej zdrowiały w przyjaznych także dla oka warunkach. Będą również licytowane cenne przedmioty podarowane nam przez naszych sponsorów i partnerów – każda zebrana złotówka zostanie przeznaczona  na stworzenie dla dzieci lepszych warunków hospitalizacji.

Oprócz tego prowadzona będzie zbiórka zabawek, gier planszowych i książeczek również dla dzieci z oddziału dziecięcego. Zachęcamy do przynoszenia niepotrzebnych bądź nieużywanych już rzeczy – ważne aby nie były zniszczone i żeby dzieciom stworzyć taką mała biblioteczkę, aby rodzice mogli im poczytać oraz mieli czym się z nimi pobawić w tym niejednokrotnie ciężkim dla nich wszystkich czasie.

Sam niedawno miałem „przyjemność” leżeć w szpitalu z synem i przez te 3 tygodnie naprawdę nie było się tam czym dzieciom zająć. Mamy nadzieję, że wraz z całym zespołem Mezomorf fitness&gym uda nam się zebrać pieniążki na ten szczytny cel oraz, że ludzi dobrej woli nie zabraknie.

 Szykuje się mnóstwo atrakcji dla każdego. Rozegrane zostaną pierwsze zawody o puchar Klubu Mezomorf fitness&gym. Będzie wiele pokazów na scenie, m.in. grup tanecznych  tańca nowoczesnego HIP-HOP z Mezomorfu, , Imagination z Kowali Oleckich, duetu JUSTOM, degustacja potraw regionalnych oraz produktów Fit w klubie. Czeka na Państwa świetna zabawa i mnóstwo nagród. O szczegółach będziemy informowali na bieżąco, więc zapraszamy do polubienia nas na fb i obserwowania tego co się w najbliższych dniach będzie u nasz działo ☺

 

Komentarze
Więcej w festyn, Klub Mezomorf Fitness & Gym
Festyn charytatywny z okazji urodzin Klubu Mezomorf Fitness & Gym. Mnóstwo atrakcji

W niedzielę 3 września 2017 r. Klub Mezomorf Fitness & Gym, który mieści się przy ul. Grunwaldzkiej 15 w Olecku,...

Zamknij