A. Sikorowski i G. Turnau czyli “Pasjans na dwóch” w Suwałkach

W najbliższą sobotę, 17 października 2015 r. o godz. 17:00 na Dużej Scenie Suwalskiego Ośrodka Kultury wystąpią Andrzej Sikorowski i Grzegorz Turnau. Bilety w cenie: 90 zł (sektor I), 80 zł (sektor II), 70 zł (balkon)

 

Pasjans na dwóch czyli poetycka próba przekonania słuchaczy, by nie przenosić stolicy do Krakowa; że jak pada, to na Brackiej, a fontanny się dziwią, skąd mają tyle łez. Dowiemy się: jaki wpływ na Polaków mają, wódka w parku wypita albo zachód słońca, liryka tkliwa dynamika oraz “Cichosza” na ulicach i chodnikach. “Ale to już było!”? Owszem, ale nie w Suwałkach.

 

Gwiazdy z Krakowa w porywającym Recitalu! Znane przeboje, anegdoty, niezwykły nastrój, znakomite wykonanie. Trudno wyobrazić sobie współczesny Kraków bez Andrzeja Sikorowskiego i Grzegorza Turnaua. Ci już dojrzali, przyjaźniący się od lat Artyści, choć mieszkają w tym samym mieście, najwięcej czasu dla siebie mają podczas wspólnych koncertów. Jest to dla nich, jak i dla publiczności, niezwykłe przeżycie. Jednym słowem, profesjonalizm i mistrzowska lekkość najwyższej próby. Serdecznie zapraszamy!

Komentarze
Więcej w Andrzej Sikorowski, Grzegorz Turnau, Koncert, kultura, muzyka, SOK
“Grafiki” Zdzisława Beksińskiego w Galerii Sztuki Prawdziwej w Olecku

W piątek, 16 października 2015 r o godz. 17.00 zapraszamy do Galerii Prawdziwej Sztuki im. A. Legusa w Olecku na wernisaż...

Zamknij