Alicja w Krainie Czarów czyli w Olecku

Wkrótce w Olecku rozstrzygną się losy Krainy Czarów. Przyszłość świata magii stanęła pod znakiem zapytania. Zła Królowa Kier przejęła władzę. Mieszkańcy żyją w ciągłym strachu. Królowa podstępem sprowadziła do Krainy Czarów Alicję i zaczarowała jej serce. Cała dobroć dziewczyny zniknęła po pierwszym łyku niebieskiego eliksiru. Od tego momentu słucha rozkazów Królowej. Szalony Kapelusznik, jedyny który zna sposób na odczarowanie Alicji, został uwięziony. Nikt nie zna miejsca jego pobytu. Legenda głosi, że Królowa zamknęła go w najgłębszym lochu, a jego nogi skuła magicznymi łańcuchami. Tylko pradawne zaklęcie jest w stanie go oswobodzić.


Kraina czarów umiera. Z każdym dniem. Czasu zostało coraz mniej…


31 maja z Olecka na ratunek Krainie Czarów wyruszy 14 drużyn. Na swojej drodze napotkają wiele przeszkód, Królowa Kier użyje najbardziej wyrafinowanych sztuczek, żeby sprowadzić ich na złą drogę. Tylko wierni przyjaciele Kapelusznika i Alicji z narażeniem życia będą służyć dobrą radą i wskazówką. Jedynym sposobem na uratowanie Krainy Czarów jest odnalezienie Szalonego Kapelusznika i uwolnienie go z magicznych więzów za pomocą pradawnego zaklęcia. Tylko on może pomóc w odczarowaniu Alicji, która jako jedyna wie, jak można pokonać złą Królową i wrócić do świata rzeczywistego.


“Alicja w Krainie Czarów”, gra miejska, 31 maja 2014 r., godz. 12:00, Plac Wolności. W grze może wziąć udział 14 czteroosobowych drużyn. Zapisy przyjmować będzie Siódemka Trefl o godzinie 11:30 na Placu Wolności. Liczy się kolejność zgłoszeń.

Komentarze