Asia Trade Know-How – oswajanie azjatyckiego biznesu w Ostródzie

Komunikat Urządu Marszałkowskiego:

 

W ostródzkiej Expo Arenie Mazury od 19 do 21 listopada w mikroskali odtworzony zostanie świat azjatyckiego biznesu, by polscy przedsiębiorcy mogli się z nim oswoić i przygotować odpowiednio skrojoną pod niego ofertę. Odbędzie się tam kongres Asia Trade Know-How – wydarzenie, które przybliży rodzimym biznesmenom odległe wschodnie rynki. W czwartek 19 listopada o godz. 11.00 wydarzenie otworzy marszałek województwa Gustaw Marek Brzezin.

 

Azja jest potężnym potencjalnym partnerem gospodarczym dla polskiego biznesu. Podczas kongresu Asia Trade Know-How przedstawione zostaną możliwości rozwoju, jakie stoją przed przedsiębiorcami, którzy otworzą się na Daleki Wschód. Uczestnicy poznają kulturę państw i specyfikę rynku, prawne uwarunkowania handlu oraz zakres wsparcia, na jaki mogą liczyć ze strony instytucji państwowych. Zaprezentowane zostaną również polskie rządowe programy Go Iran i Go India. Jest to pierwsze i jedyne w Polsce wydarzenie oferujące tak kompleksową wiedzę o Azji w kontekście gospodarczym.

 

W kongresie udział wezmą przedstawiciele kilkunastu krajów azjatyckich – Indii, Iranu, Afganistanu, Pakistanu, Indonezji, Wietnamu, Malezji, Filipin, Tajlandii, Tajwanu, Chin – eksperci z zakresu rynków wschodnich, biznesmeni i firmy pośredniczące. Będzie to doskonała okazja do nawiązania cennych kontaktów.

Komentarze
Więcej w Asia Trade Know-How, bigness, Gospodarka, Olecko, Ostróda
Oleccy policjanci zapraszają na III Turniej Piłki Halowej o puchar Komendanta Powiatowego Policji w Olecku

Tym razem sportowy komunikat KPP w Olecku: W najbliższą sobotę w Hali Lega w Olecku odbędzie się III Turniej Piłki...

Zamknij