Bezpłatne szkolenia informatyczne dla przedsiębiorców

Komunikat prasowy:

 

Implementowanie nowoczesnych rozwiązań informatycznych, rozwój kompetencji pracowników i umiejętność połączenia ich sił dla osiągania wspólnych celów oraz efektywne zarządzanie przedsiębiorstwem to elementy, które mogą zadecydować o sukcesie na dzisiejszym, niezwykle konkurencyjnym rynku. Nic więc dziwnego, że m.in. te tematy wypełniły program konferencji, która odbędzie się 6 czerwca 2014 r. w Augustowie.

 

Spotkanie to, podobnie jak dotychczasowe konferencje organizowane przez Północno – Wschodni Klaster Edukacji Cyfrowej, będzie przede wszystkim miało na celu zgłębienie aktualnych problemów i zagadnień kwestii cyfryzacji. W programie nie zabraknie zarówno wykładów ekspertów, jak i dyskusji nad prezentowanymi tego dnia tematami.

 

Merytoryczną część konferencji rozpocznie wystąpienie dra inż. Wojciecha Winogrodzkiego, który przedstawi “eosHCM – innowacyjne narzędzie intra/internetowe wspierające zarządzanie kompetencjami w przedsiębiorstwie”. Artur Smok, w prelekcji zatytułowanej “Wyobraź sobie… czyli jak efektywnie wspierać pracę grupową” skupi się zaś na działaniach sprzyjających polepszaniu współpracy w zespole.

Krzysztof Kulig opowie z kolei o “Nowoczesnym zarządzaniu konkurencyjnym przedsiębiorstwem”. Ostatnia z prezentacji również podejmie temat nowych sposobów gospodarowania potencjałem firm. Jacek Sadowski przedstawi w niej “Nowoczesne rozwiązania informatyczne jako narzędzie niezbędne do zarządzania zasobami przedsiębiorstw, urzędów i służby zdrowia”.

Konferencja będzie nie tylko okazją do poszerzenia swojej wiedzy podczas wystąpień ekspertów lecz również do wymiany opinii. Przewidziano dwie rundy pytań do prelegentów.

 

Organizatorzy zadbali o wyjątkową atrakcję turystyczną dla wszystkich uczestników, których zabiorą w rejs statkiem po Szlaku Papieskim. Zaplanowana trasa poprowadzi przez rzekę Netta – jezioro Necko – rzekę Klonownicę – jezioro Białe – Śluzę Przewięź – jezioro Studzieniczne – Port Augustów. Statek będzie miał przy tym okazję do dwukrotnego śluzowania na jednokomorowej Śluzie w Przewięzi.

Konferencja “Nowoczesne technologie w zarządzaniu” odbędzie się 6 czerwca, w Kompleksie Hotelowym “Logos” w Augustowie, ul. 29 listopada 9. Udział w spotkaniu jest bezpłatny, jednak wymagana jest wcześniejsza rejestracja poprzez formularz na stronie cdedu.pl. Konferencja jest dedykowana do kierowników średniego i wyższego szczebla, managerów i właścicieli firm.

 

Program konferencji:

9:30 – Rejestracja uczestników.

10:00 – Rozpoczęcie.

10:15 – Wystąpienie Prezesa Zarządu Parku Naukowo-Technologicznego Polska-Wschód w Suwałkach – dra inż. Bartosza Sokoła.

10:25 – eosHCM – innowacyjne narzędzie intra/internetowe wspierające zarządzanie kompetencjami w przedsiębiorstwie – dr inż. Wojciech Winogrodzki

 

10:50 – Wyobraź sobie… czyli jak efektywnie wspierać pracę grupową – Artur Smok

 

11:15 – Pytania do prelegentów

 

11:30 – Przerwa kawowa

 

11:50 – Nowoczesne zarządzanie konkurencyjnym przedsiębiorstwem – Krzysztof Kulig

 

12:15 – Nowoczesne rozwiązania informatyczne jako narzędzie niezbędne do zarządzania zasobami przedsiębiorstw, urzędów i służby zdrowia – Jacek Sadowski

 

12:40 – Pytania do prelegentów

 

13:00 – Podsumowanie konferencji

 

13:10 – Poczęstunek

14:00 – Rejs statkiem

Komentarze
Więcej w Augustów, biznes, Informatyka
“W odcieniach jazzu” – wystawa prac Barbary Gałczyńskiej w Augustowie

Informacja nadesłana:   Mała Galeria APK w Augustowie  zaprasza na otwarcie wystawy "W odcieniach jazzu" Barbary Gałczyńskiej 23 maja br....

Zamknij