Budżet obywatelski – ostatecznie 4 projekty powalczą o dofinansowanie. Głosowanie od 6 września

Informacje z Ratusza:

 

W wyznaczonym terminie do 31 lipca br. wpłynęło pięć wniosków do budżetu obywatelskiego na 2018 r. Po weryfikacji formalno-prawnej do głosowania zakwalifikowały się cztery następujące projekty:

1. „STREET WORKOUT DLA KAŻDEGO”. Więcej informacji na temat projektu – w załączeniu.

2. „TEREN REKREACYJNO -WYPOCZYNKOWY”. Więcej informacji na temat projektu – w załączeniu.

3. „ZAGOSPODAROWANIE TERENÓW ZIELENI NA OSIEDLU SIEJNIK”. Więcej informacji na temat projektu – w załączeniu.

4. „ZAGOSPODAROWANIE PLAŻY “SZYJKA” (BUDOWA PLACU ZABAW DLA DZIECI ORAZ BOISKA DO PIŁKI PLAŻOWEJ)” Więcej informacji na temat projektu – w załączeniu.

Projekt złożony przez Spółdzielnię Mieszkaniową Lesk na budowę placu zabaw na tym osiedlu nie przeszedł weryfikacji formalno-prawnej. Wnioskodawcą była osoba prawna a nie fizyczna, wniosek nie został złożony przez aplikację w wersji elektronicznej oraz nie załączono do niego listy co najmniej 15 osób popierających projekt.

Wszystkie projekty są interesujące i warte realizacji ale to od Państwa zależy, który z nich będzie zrealizowany w 2018 r. Warto wspomnieć, że na ten cel gmina przeznaczyła 200 000,00 zł.

Głosowanie nad projektami do budżetu obywatelskiego na 2018 r. rozpocznie się 6 września i trwać będzie do 20 września 2017 roku.

Komentarze
Więcej w budżet obywatelski, Olecko
Święto Plonów Olecko 2017

10 września 2017 roku na placu Wolności w Olecku odbędzie się doroczne Święto Plonów czyli lokalne dożynki. W programie barwny...

Zamknij