Czarni Olecko zaczynają rundę rewanżową. Paju zachęca: Przyjdź na mecz

Piłkarze “Czarnych Olecko” rozpoczynają rundę rewanżową rozgrywek V ligi warmińsko – mazurskiej (w marcu rozegrano już zaległe spotkania z jesieni). Choć kilka lat temu wydawało się, że nasi piłkarze są za mocni na ten poziom rozgrywek to po dobrowolnej degradacji (warto przypomnieć, że Czarni spadli z III do IV ligi, ale ze względów organizacyjnych zostali zgłoszeni przez władze klubu do rozgrywek jeszcze poziom niżej) jakoś nie bardzo mogą poradzić sobie z awansem do IV ligi. W chwili obecnej “Czarni Olecko” zajmują V miejsce i do lidera tracą aż 17 punktów, ale walka o drugie miejsce jest całkiem realna. Dlatego Paju, który jak zawsze zachęca, namawia i przekonuje by naszym piłkarzom kibicować i przychodzić na mecze przygotował krótki film zapowiadający wiosenną walkę o awans i gorąco zaprasza na najbliższy mecz:

 

Zapraszamy wszystkich na sobotni mecz o Mistrzostwo V ligi warmińsko – mazurskiej (gr. I). Czarni Olecko będą podejmować na własnym terenie trzecią drużynę ligi, czyli Śniardwy Orzysz. Spotkanie jest szczególnie ważne z tego powodu, iż wygrana na Śniardwami pozwoli na utrzymanie ścisłego kontaktu z drużynami walczącymi o awans do IV ligi. 

 

Nie siedź w domu! Przyjdź na mecz!Komentarze
Więcej w Czarni Olecko, Olecko, piłka nożna
“Ida” w KADRZE. Dziś o 19.00

Dziś wieczorem zapraszamy kolejną odsłonę KADRU - nowego cyklu filmowego, w którym prezentujemy ambitne, wyrafinowane kino. Tym razem zobaczymy "Idę"...

Zamknij