Debata przedwyborcza z kandydatami na urząd Burmistrza Olecka

Znamy już wszystkich zgłoszonych i zarejestrowanych kandydatów w przedterminowych wyborach Burmistrza Olecka. Niespodzianek nie było. Komitety zebrały sporo ponad wymagane 1500 podpisów. Teraz czas na prezentację programów i spotkania z mieszkańcami.

Skoro znamy kandydatów możemy już oficjalnie zaprosić wszystkich mieszkańców Olecka, w niedzielę 14 maja 2017 r. na debatę przedwyborczą z udziałem, taką mamy nadzieję, wszystkich kandydatów. O szczegółach (miejscu i godzinie debaty) poinformujemy wkrótce. Debata będzie miała charakter publiczny i otwarty, ale w czasie debaty nie przewidujemy pytań od publiczności. Niemniej jednym z punktów debaty będą pytania od mieszkańców Olecka. Pytanie, które będziecie mogli przesłać na adres redakcji i spośród, których wybierzemy te najciekawsze, które zadamy w czasie debaty.

Jednocześnie już dziś zapowiadamy, że na naszym portalu, w tygodniu przedwyborczym opublikujemy wywiady z poszczególnymi kandydatami. Wywiady przeprowadzone na naszych warunkach, nie będące elementem opłaconej kampanii wyborczej. W tej chwili jesteśmy już umówieni na rozmowy z trzema kandydatami. Mamy nadzieję, że nikt nie odmówi nam rozmowy.

Wkrótce więcej szczegółów.

 

Komentarze
Więcej w Burmistrz Olecka, debata przedwyborcza, Olecko
Mistrzostwa Powiatu Oleckiego SZS w lekkiej atletyce szkół podstawowych, gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych. Wyniki

Komunikat MOSiR w Olecku   Mistrzostwa Powiatu Oleckiego SZS w lekkiej atletyce szkół podstawowych, gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych   Termin i miejsce:...

Zamknij